Macie ochotę na świeże maliny prosto z krzaczka? Chcecie pokazać dzieciom, że zanim truskawki trafią do łubianki ktoś musi je najpierw zebrać, a to wcale nie jest takie proste, bo te najbardziej czerwone lubią ukryć się pod jakimś liściem. Szukacie miejsca, w którym odpoczniecie od miejskiego zgiełku i przy okazji najecie się pysznych owoców? Przyjedźcie do Gospodarstwa Ekologicznego Rolówka.

Rolówka – gospodarstwo

zbierz to sam rolówka

W odziedziczonym po pradziadku gospodarstwie właściciele stworzyli miejsce, w którym sami możecie zbierać truskawki, jagody kamczackie, borówki amerykańskie i maliny. Do upraw wykorzystywane są tylko naturalne nawozy i biopreparaty. Spokojnie więc możecie cieszyć się tu owocami prosto z krzaczka. Rolówka znajduje się niecałą godzinę drogi od Warszawy w pięknej okolicy Doliny Wkry.

Zbierz to sam – o co w tym chodzi?

To proste. Przyjeżdżacie do gospodarstwa. Nie musicie się wcześniej umawiać, ale warto sprawdzić czy i jakie owoce są akurat dostępne. Przy wejściu dostajecie kartonowe łubianki, do których zbieracie owoce, które zostaną zważone przy wyjściu. Płacicie tylko za to, co zebraliście do pojemników a na miejscu możecie jeść do woli. Oprócz tego dostaniecie też domowy owocowy kompot, a w weekend także ciasto (oczywiście z „rolówkowymi” owocami).

zbierz to sam rolówka

Aktualne informacje dotyczące zbiorów cennik znajdziecie na stronie gospodarstwa TUTAJ albo na fanpage’u TUTAJ.

Polecamy:

Możecie też połączyć taką wyprawę ze spływem kajakowym Wkrą (więcej informacji o kajakach w Warszawie i okolicach znajdziecie TUTAJ.

Zbierz to sam

Gospodarstwo Ekologiczne „Rolówka” Magdalena i Maciej Rola
Pomocnia 16
05-180 Pomiechówek

zbierz to sam rolówka
Uważasz, że to, co robimy jest wartościowe? Chcesz więcej?
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia. 
Twój adres email jest u nas bezpieczny, a z listy powiadomień możesz się wypisać w każdej chwili.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here