zajęcia sportowe białołęka

Rok szkolny rozkręcił się już na dobre. Plan lekcji znany, wyprawka kupiona, strój na w-f też. Jeśli szukacie dodatkowych zajęć pozalekcyjnych dla swoich dziec, to przygotowałam dla Was zestawienie najciekawszych moim zdaniem zajęć na Białołęce. na pierwszy ogień idą zajęcia sportowe, bo chyba tego dzieciaki potrzebują najbardziej po kilku godzinach siedzenia w ławce. Zwłaszcza, że jeszcze kilka tygodni temu można było beztrosko całymi dniami biegać po dworze.

Tenis

SPORTEUM, Szkoła Tenisa, ul. Zawiślańska 27

[Best_Wordpress_Gallery id=”9″ gal_title=”All Galleries”]

Szkoła działa od 2000 roku. Ma do dyspozycji  6 całorocznych kortów o nawierzchni naturalnej i syntetycznej. Przy kortach działa przytulna kawiarenka, gdzie rodzice oczekujący na dzieci mogą odpocząć przy kominku, skorzystać z bezpłatnego WiFi i napić się  kawy. Zajęcia są dostępne dla dzieci na każdym poziomie zaawansowania. Najlepsi adepci szkółki uczestniczą w sponsorowanym programie zawodniczym.

Dzieci uczą się etykiety sportowej, a dzięki treningom  dzieci rozwijają koncentrację, uczą się współpracy z trenerem, nabywają umiejętności obserwacji, współpracy oraz rywalizacji. Zajęcia prowadzą doświadczeni, wykwalifikowani, przyjaźni i zaangażowani trenerzy.

Polecamy:

Treningi prowadzone są w grupach  6 osobowych (maksymalnie) o różnym poziomie zaawansowania i wieku. Najmłodsza grupa (tenisowe przedszkole) została stworzona dla dzieci w wieku 4-6 lat. Dla ambitnych i pracowitych dzieci i młodzieży z pasją, aspiracjami rozwoju jest Zawodnicza Sekcja Tenisowa. 

Co miesiąc organizowane są rozgrywki w kategoriach wiekowych 6-16 lat (Junior Cup). Oprócz tego rozgrywany jest co roku Turniej Mikołajkowy oraz Turniej Zakończenia Roku Szkolnego połączony z piknikiem rodzinnym.

Link do strony i cennika zajęć znajdziecie tu.

Taniec

Egurrola Dance Studio, ul. Mehoffera 53

Zajęcia odbywają się w trzech doskonale wyposażonych salach tanecznych i są skierowane do dzieci już od pierwszego roku życia. Do dyspozycji rodziców jest przytulna poczekalnia z kawiarenką.  Przy budynku znajduje się przestronny parking przeznaczony dla klientów szkoły.

Cennik znajdziecie tu.

Love Dance Academy, ul. Berensona 8D

Głównym kierunkiem działalności jest szeroko pojęta nauka tańca, a w przypadku najmłodszych uczestników rozwijanie koordynacji ruchowej i rytmiki. Aktywność ruchowa podnosi ogólną sprawność fizyczną i rozwój motoryki, dlatego najmłodsze dzieci uczą się poprzez zabawę, rozwój muzykalności oraz umiejętność współdziałania w grupie.
Zajęcia dla dzieci i młodzieży to m.in.: disco, jazz, modern, hip-hop. Grupy średnio zaawansowane doskonalą zdobyte umiejętności konfrontując je z innymi zespołami na turniejach i konkursach tanecznych. Grupy zaawansowane to formacje taneczne przygotowujące się do ogólnopolskich i międzynarodowych zawodów tanecznych.

Cennik zajęć znajdziecie tu.

Pika nożna

FCB Escola, ul. Fleminga 2

Szkółka piłkarska prowadząca zajęcia w systemie szkoleniowym FC Barcelony. Do dyspozycji uczestników jest boisko z naturalną nawierzchnią trawiastą i oświetleniem, boisko ze sztuczną nawierzchnią trawiastą, hala pneumatyczna w okresie zimowym o wielkości 2300 m2 ze sztuczną nawierzchnią trawiastą.

Jazda konna

Złoty Koń, ul. Dębowa 3E

Szkółka jazdy konnej dla dzieci,  dorosłych, początkujących i zaawansowanych. Jazdy indywidualne lub w 2-4 osobowych grupach. W razie złej pogody do dyspozycji jest również kryta hala. Dla najmłodszych miłośników koni oprowadzanki, czyli 15-30 minutowe spacery z zabawami na koniu. Dla początkujących jazda na lonży, dla tych bardziej zaawansowanych samodzielna jazda po placu i oczywiście jazdy w terenie, dla tych którzy na koniu czują się już swobodnie.

Szczegółowy cennik tu.

Basen

Białołęcki Ośrodek Sportu, ul. Światowida 56

Basen ma wymiar 25,00 x 12,5 m i głębokość od 1,1 m do 1,8 m. Na sześciu torach basenowych może jednorazowo pływać rekreacyjnie 36 osób. Dla najmłodszych dzieci w wieku przedszkolnym odbywają się zajęcia „Kaczuszka”, w których dzieci uczestniczą razem z opiekunami. Dla dzieci w wieku szkolnym nauka i doskonalenie pływania. Możliwe również zajęcia indywidualne.

Cennik tu.

Sztuki Walki

Lemur, ul. Głębocka 102

Zajęcia odbywają się w kilku lokalizacjach na Białołęce. W skład programu wchodzą treningi w klubie, turnieje, obozy oraz wyjazdy i wycieczki w ramach odpoczynku i integracji.  Duży nacisk kładziony jest na ogólny rozwój dziecka. Zarówno fizyczny jak i mentalny(kultura osobista, umiejętność radzenia sobie w stresowych sytuacjach, itp).

Link do cennika tu

Mam nadzieję, że to zestawienie było dla Ciebie pomocne. Jeśli dzieje się coś jeszcze o czym nie wiem, pisz na kontakt@dziendobrybialoleka.pl. Niektóre z wyżej wymienionych notek są sponsorowane. Więcej o zasadach współpracy z blogiem możesz przeczytać TU.
Uważasz, że to, co robimy jest wartościowe? Chcesz więcej?
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia. 
Twój adres email jest u nas bezpieczny, a z listy powiadomień możesz się wypisać w każdej chwili.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here