wypożyczalnie gier

Lubicie planszówki? Macie ich już w domu bardzo dużo i nie chcecie kupować kolejnej? A może po prostu chcecie wypróbować jakąś grę przed jej zakupem? W każdym z tych przypadków wypożyczalnie gier planszowych to świetne rozwiązanie. Sprawdźcie, gdzie możecie wypożyczyć planszówki w Warszawie.

GAMIKO

Tutaj możecie wypożyczyć grę już na 72 godziny. Przy wypożyczaniu pobierana jest kaucja w kwocie jej wartości sklepowej. Przy zwrocie gry kaucja jest zwracana. Wypożyczalnia czynna jest w godzinach pracy sklepu. Maksymalny możliwy okres wypożyczenia gry to wynosi 14 dób. Link do cennika i regulaminu znajdziecie TUTAJ.

GAMIKO Galeria Ursynów, Al. KEN 36/LU125, Warszawa

REPLIKATOR

Tu wypożyczycie grę na minimum 3 dni. Cennik dzieli gry na 4 kategorie – umieszczenie w nich zależy od ceny detalicznej produktu. Opłata za wypożyczenie regulowana jest z dołu, jednak za każdą grę pobierana jest kaucja. Jeśli chcecie dłużej pograć w pożyczoną grę, powiadomcie o tym sklep – naliczy Wam opłatę za każdy dodatkowy dzień, mniejszą jednak niż kara, którą zapłacicie za przetrzymanie gry bez powiadomienia. Link do cennika i regulaminu znajdziecie TUTAJ.

Polecamy:

REPLIKATOR ul. Grzybowska 71, Warszawa

AM76

Tu wypożyczycie ponad 100 gier planszowych. Na stronie znajduje si wygodny kalkulator wypożyczeń. Listę gier i regulamin znajdziecie TUTAJ.

AM76, ul Belgradzka 16/U10, Warszawa

Xjoy

Xjoy ma w swojej bazie około 300 tytułów najbardziej popularnych gier planszowych i karcianych, które możecie wypożyczyć na dowolny okres. Gry wypożyczycie na dwa sposoby: opłacając abonament lub jednorazowo zgodnie z cennikiem wypożyczalni. Regulamin, cennik i listę gier znajdziecie TUTAJ.

Xjoy.pl ul. Światowida 58 lok U7, Warszawa

Morion

Tu wypożyczycie grę na 72 minimum godziny. Przy wypożyczaniu pobierana jest kaucja w kwocie wartości detalicznej gry. Przy zwrocie gry kaucja jest zwracana. Maksymalny możliwy okres wypożyczenia gry wynosi 14 dni. Listę gier i cennik znajdziecie TUTAJ.

Morion Al. Reymonta 12 lok 9, Warszawa

Planszówki AP

Tu gry podzielone są na kategorie cenowe. Jednorazowe wypożyczenie jednej gry trwa 3 dni robocze i jest dokonywane po wpłaceniu kaucji. Po oddaniu gry płacicie za wypożyczenie, a kaucja jest zwracana. Możliwy jest też zakup abonamentu. Cennik, regulamin i listę gier znajdziecie TUTAJ.

Planszówki AP ul. Berensona 8c, Warszawa

Strefa MTG

Tu znajdziecie ponad 300 tytułów gier. Minimalny czas wypożyczenia to 3 dni. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

Strefa MTG, ul. Polna 30a, Warszawa

Limonka Games

LimonkaGames to rodzinna inicjatywa powstała z miłości do planszówek. Tu wypożyczycie gry planszowe już od 9 zł na dwa tygodnie. Jest też możliwość zorganizowania imprezy okolicznościowej z grami planszowymi lub warsztatów. TUTAJ znajdziecie wszystkie szczegóły.

LimonkaGames, ul. Ledóchowskiej 5d lok. 16, Warszawa

Biblioteki

Warto też sprawdzić osiedlowe biblioteki, wiele z nich oferuje opcje wypożyczenia gier planszowych za darmo.

wypożyczalnie gier

Wypożyczalnie gier.

Uważasz, że to, co robimy jest wartościowe? Chcesz więcej?
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia. 
Twój adres email jest u nas bezpieczny, a z listy powiadomień możesz się wypisać w każdej chwili.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here