Współpraca

DzienDobryWarszawo.pl to grupa blogów dzielnicowych. Pokazujemy miasto na poziomie lokalnym, odkrywamy jego tajemnice, poznajemy inspirujących ludzi i smakujemy lokalną kuchnię. Jeśli podoba Ci się to, o czym piszemy i chciałbyś za pomocą naszego medium reklamować Twoje miejsce/usługę/produkt, czuj się zaproszony! 

Możliwe formy współpracy:

  • POJEDYNCZY WPIS SPONSOROWANY

Możemy Twojemu miejscu/usłudze poświęcić cały wpis. Musi on jednak tematycznie pasować do treści już istniejących na blogu. Przykład wpisu sponsorowanego: Rozkminki

  • AKCJE TEMATYCZNE Z CYKLEM WPISÓW

Jeśli planujesz większą akcję promocyjną, być może uda nam się wymyślić oryginalną akcję tematyczną, taką, jak np. VEGEmiesiąc, na zlecenie restauracji Tel Aviv, w ramach której powstały następujące wpisy: 6 dań wege, które zrobią na Tobie wrażenie, Zestawienie vege miejsc na Moko, Jak mi minął vege-miesiąc?

  • PATRONAT CYKLU/WPISU (nowość)

Nasze ostatnie wpisy z cyklu „Dzień dobry, ulica…”, czy „Skąd się wzięły nazwy dzielnic?” biją rekordy popularności. Twoja firma może zostać mecenasem takiego cyklu. Może być to np. wpis o ulicy przy której znajduje się Twoja firma. W ramach niego proponujemy wzmiankę na początku i na końcu każdego wpisu, umieszczenie małego logo na końcu i oznaczenia patrona na facebooku przy zajawce wpisu. Brzmi ciekawie? Napisz do nas, żeby uzyskać aktualną listę wpisów, których możesz zostać patronem.

To jedna z najbardziej angażujących form. Możesz u nas zamówić zorganizowanie spaceru po okolicy Twojej firmy/inwestycji/kawiarni. My zajmiemy się promocją wydarzenia, wynalezieniem najlepszych ciekawostek o okolicy, poprowadzimy interaktywny spacer, zrobimy fotorelację na bloga. Jednym słowem „full service” 🙂 Szczegóły do dogadania.

  • GRA MIEJSKA 

Mamy kilka gotowych pomysłów ramowych na grę miejską w okolicy Twojej firmy/restauracji. To kolejna forma niezwykle angażująca czytelników. W tym przypadku również zajmujemy się wszystkim od A do Z. Promocja, przygotowanie, prowadzenie, relacja itp.

Brzmi ciekawie? A może macie dla nas jeszcze inne pomysły?
Piszcie do nas na kontakt@dziendobrywarszawo.pl

Wystawiamy faktury VAT.

Cześć!
Tu Ania, Ania, Ada i Kamila.
DzienDobryWarszawo.pl to nasz wspólny blog o Warszawie. Odkrywamy lokalne życie i duszę miasta.
Miłego czytania 🙂