FunClimb Murall Annopol

Jeśli macie ochotę na przygodę i chcecie poczuć dreszczyk emocji, to jest na Białołęce bardzo fajne miejsce, które powinniście odwiedzić. Chodzi o Centrum Wspinaczkowe Murall przy ulicy Annopol 3.

Niezależnie od tego, czy jesteście początkujący, czy wspinacie się już od jakiegoś czasu, znajdziecie tu coś dla siebie. Dla dzieci i początkujących wspinaczy stworzona została specjalna strefa FunClimb. Czeka tam na Was 18 ścianek i dwie przeszkody specjalne (spacer po palach i skok na banana). Można się wspinać z instruktorem lub korzystając z autoasekuracji. Cały potrzebny sprzęt jest dostępny na miejscu.

Dla zaawansowanych przygotowanych jest 150 dróg o różnym stopniu trudności.

Dla tych, którzy myślą o wpinaniu poważnie prowadzone są sekcje wspinaczkowe dla dorosłych i dla dzieci, zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych. Zajęcia dla najmłodszych dzieci (5-7 lat) trwają 1h 15 minut i odbywają się w strefie FunClimb raz w tygodniu. Starsze dzieci (8-14 lat) mogą wybierać pomiędzy półtoragodzinnymi zajęciami 1 lub 2 razy w tygodniu lub dwugodzinnymi 3 razy w tygodniu – to zajęcia dla najzdolniejszych i najbardziej zaangażowanych dzieci. W programie tych zajęć są też starty w zawodach ogólnopolskich i wyjazdy na skałki.

W strefie FunClimb można też zorganizować urodziny dla dzieci a w czasie wakacji i ferii prowadzone są półkolonie.

Polecamy:

Jednorazowy wstęp do strefy FunClimb kosztuje 34 zł przy zakupie biletu on-line 32 zł).

Wstęp na ściankę kosztuje 29 zł ( i 19 zł od poniedziałku do piątki przed godziną 15).

Do nabycia są też bilety rodzinne i karnety na 4 i 10 wejść lub karnet OPEN na 30 dni.

Wszystkie informacje dostępne są na stronie www.funclimb.pl/warszawa i www.murall.pl

 

Uważasz, że to, co robimy jest wartościowe? Chcesz więcej?
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia. 
Twój adres email jest u nas bezpieczny, a z listy powiadomień możesz się wypisać w każdej chwili.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here