Co w weekend na Moko? (6-7 października)

0
324

Co na Mokotowie w ten weekend? Sporo fajnych bezpłatnych wydarzeń! Sami spójrzcie.

SOBOTA, 6 października, godz. 10.00-16.00, Dorożkarnia

Pracownia Dobrych Rodziców
warsztaty dla rodziców nastolatków

Czy Twoja relacja z nastolatkiem jest dla Ciebie trudna, masz trudności z jasnym określeniem swoich granic i stawianiu ich swojemu dziecku? Czy często reagujesz złością na jego zachowanie, a zależy Ci na tym by z nim rozmawiać i je rozumieć? Wszystkich borykających się na co dzień z problemami w relacjach z dorastającymi dziećmi Stowarzyszenie Syntonia zaprasza do udziału warsztatach, na których popracujemy nad budowaniem i utrzymaniem dobrych relacji.

Udział w warsztatach jest bezpłatny dzięki współfinansowaniu ze środków m.st. Warszawy Dzielnicy Mokotów.
Miejsce spotkań: Dom Kultury Dorożkarnia, ul. Siekierkowska 28.

Zapisy i informacje: rodzice@syntonia.org.pl, tel.: 792 765 790

Polecamy:

SOBOTA, 6 października, Fundacja CEL

Ojcem Być i Fajnie Żyć

Fundacja C.E.L. proponuje krótki i intensywny program GRUPOWYCH ZAJĘĆ DLA OJCÓW
45 godzin w formie trzech weekendowych spotkań
„Ojcem być i fajnie żyć”

Zapraszamy Ojców zagubionych w relacjach rodzinnych i rodzicielskich zainteresowanych wzmocnieniem swojej pozycji w rodzinie
Zapraszamy Ojców w stałych związkach i tych, którym nie udało się takich związków stworzyć lub związki te się rozpadły
Zapraszamy ojców, których dziecko wprost lub pośrednio upomina się o Tatę albo wprost przeciwnie to Tata walczy, by mieć kontakt z dzieckiem.

Spotkania grupowe to trzy weekendy w dwutygodniowych odstępach: 6-7 października, 20-21 października oraz 3-4 listopada 2018,
W soboty pracujemy w godzinach 10-18, a w niedziele 10-17, ul. Wiśniowa 42Osoby zainteresowane – zgłoszenia 22-646-22-56OFERTA TYLKO DLA MIESZKAŃCÓW WARSZAWY
Udział w zajęciach jest nieodpłatny

Projekt współfinansuje:
Zadanie: „Program Rozwoju Umiejętności Życiowych dla Dorosłych” realizowane jest dzięki finansowaniu ze środków MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY DZIELNICY MOKOTÓW
Link do wydarzenia

SOBOTA, 6 października

Sobota z dysleksją na Woronicza

Bezpłatne konsultacje i porady psychologiczne, pedagogiczne, fizjoterapeutyczne.
Program Dni Otwartych skierowany jest przede wszystkim do Rodziców, Wychowawców oraz Opiekunów dzieci z trudnościami w uczeniu się. Szczegóły tu.

SOBOTA, 6 października, Brain Embassy

Warsaw Business Youth FORUM

Forum biznesowe organizowane przez młodych przedsiębiorców #WarsawBusinessYouth – 6 października w najnowocześniejszej przestrzenii CO-Workingowej w Polsce- Brain Embassy.

Na wydarzeniu wystąpią m.in Barbara Sołtysińska – współzałożycielka oraz CEO firmy Indahash.com , Greg Albrecht -inwestor, doradca, mówca oraz partner Albrecht&Partners oraz Ross Knap CEO i Co-founder w Callpage

Uczestnictwo w evencie jest bezpłatne (wypełniając krótki formularz rejestracyjny) a dalsze informacje na temat przedsięwzięcia oraz prelegentów dostępne są na oficjalnej stronie #WBY (link)

SOBOTA, 6 października, godz. 17, SDK

Sza-Za plays Polański

sobotę, w SDK wystąpi Sza/Za czyli duet Szamburski/Zakrocki z pokazem filmowym, z muzyką na żywo, do pierwszych etiud Romana Polańskiego.
Wstęp wolny (wejściówki do odebrania na biletyna.pl – link)

SOBOTA, 6 października, godz. 19.00

Narysowałam więcej niż tu widać – spektakl w DK KADR

Jak działa pamięć, co pamiętamy, o czym zapominamy? Jak ze skrawków pamięci i wspomnień odtworzyć znajome miejsca, ludzi, emocje? Impulsem do stworzenia spektaklu stały się wydarzenia ostatnich lat związane z przybywaniem do Europy uchodźców i z reakcjami naszego społeczeństwa na ten fenomen.
Bezpłatne wejściówki. Link do wydarzenia

NIEDZIELA, 7 października, godz. 10, DK KADR

Warsztaty dla dzieci: Wszystkie Smoki Świata

Warsztaty dla dzieci w wieku 4-8 lat z opiekunami. Skrzydlate, wężowate, ogniste i wodne, z jedną głową albo wieloma. Pierzaste, kolorowe, błyszczące pazurzaste. Jak z bajki. Robimy sami. Rezerwacja przez link: https://www.strefazajec.pl/course/view/id/10581

NIEDZIELA, 7 października, godz. 16, teatr BAZA

Spektakl dla dzieci: Czarne i Białe

BAJKA DLA DZIECI „Czarne i Białe” w wykonaniu Teatru pod Orzełkiem z Białegostoku. To poetycki spektakl dla dzieci utrzymany w stylu „Kabaretu Starszych Panów”. Poeta Pan Czarny i Malarka Pani Biała tworzą książkę o czarno-białym miasteczku. Atrakcją spektaklu są płaskie lalki przypominające figury wycięte z kart książki. Muzykę do spektaklu stworzyła Agnieszka Glińska.
wiek: od 3 lat

wstęp wolny!
obowiązują zapisy na maila: biuro@teatrbaza.pl

NIEDZIELA, 7 października, godz. 17, DK KADR

Porwać się na życie – teatroteka

To liryczna komedia utrzymana w konwencji „czeskiego” humoru. Absurdalna historia wielkiej miłości. Pięćdziesięcioletni bohater, życiowy nieudacznik i pechowiec, postanawia raz w życiu zdobyć się na odwagę i dokonać heroicznego czynu. Porywa koleżankę z pracy (w której zakochany jest od dzieciństwa), aby uwolnić ją od prymitywnego męża i rozpocząć z nią nowe życie. Wstę wolny, rejestracja online tu.

NIEDZIELA, 7 października, godz. 19, KDGW

Singin’ Warszaw with Michael Jackson

„Singin’ Warsaw with Michael Jackson” to wielobarwne muzyczne widowisko. Wybitne utwory Króla Popu zabrzmią w nietypowych aranżacjach na chór mieszany.
Podczas godzinnego koncertu będzie można usłyszeć najbardziej znane utwory Jacksona, takie jak “Man in the mirror”, “Black or white” czy “Billie Jean”.
Na scenie wystąpi kilkudziesięciu artystów, którzy stworzą niepowtarzalne muzyczne show!

Wstęp za okazaniem bezpłatnej wejściówki, którą można odebrać w Klubie DGW (tel. 261 871 073 lub 261 842 335).


Przy okazji zapraszamy wszystkie małżeństwa do wzięcia udziału w Wyzwaniu Małżeńskim.

Szczegóły w wydarzeniu:
https://web.facebook.com/events/730873770583565/

 

Uważasz, że to, co robimy jest wartościowe? Chcesz więcej?
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia. 
Twój adres email jest u nas bezpieczny, a z listy powiadomień możesz się wypisać w każdej chwili.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here