Moja córka zaczyna planować swoje urodziny już w listopadzie. Planuje, jaką założy sukienkę, kogo zaprosi i  zastanawia się, jakie dostanie prezenty. Ciekawi Was pewnie, kiedy ma te urodziny, skoro planuje je od listopada. Otóż, kochani, w PAŹDZIERNIKU 🙂 Dodam, że to tylko jedna z trzech moich córek, dlatego planowanie urodzin na Mokotowie mam już całkiem nieźle obcykane. Postanowiłam podzielić się z Wami tą wiedzą. Oto zestawienie najpopularniejszych i najciekawszych według mnie miejsc, gdzie pomogą Wam ogarnąć to najważniejsze dla każdego młodego człowieka święto. 

Fun Park Digoloo

To miejsce opisywałam już kiedyś TUTAJ. Duża hala z mnóstwem rur, zjeżdżalni i kolorowych piłeczek. Dla fanów biegania i kolorowego szaleństwa. Minusem jest fakt, że w hali jest dosyć głośno.
Cena od 65 do 85 zł za osobę, przy czym w weekendy trzeba doliczyć kwotę 100zł za opiekunkę.
Więcej: http://www.funparkdigiloo.pl/urodziny-dla-dzieci-warszawa

Hangar 646

Park trampolin. Totalny odlot dosłownie i w przenośni. 2-godzinna impreza z napojami, ale niestety jedzenie w lokalizacji na Mokotowie jest niedostępne. Cena za 10 osób – 629 PLN. Każda dodatkowa osoba – 57 PLN
Więcej: http://www.hangar646.pl/imprezy/

Polecamy:

Kinderplaneta w Galerii Mokotów

Kolorowa sala zabaw ze zjeżdzalniami i piłeczkami. Klasyk. Organizatorzy oferują urodziny tematyczne – księżniczki, rycerze itp. Minusem według mnie jest brak dostępu do światła dziennego – taki urok galerii handlowej. Ceny od 37 do 42 zł za osobę, plus dopłata za temat 50 zł.
Więcej: http://www.kinderplaneta.pl/mokotow/urodziny-mokotow#1

Blast Arena

Laserowy Paintball. Szczerze mówiąc, jako matce trzech córek, tematyka mi obca. Ale może Was zainteresuje.
Ceny od 75 zł w tygodniu do 105 zł od osoby w weekendy.
Więcej: http://www.blastarena.pl/cennik-c1qps

Małe Zamieszanie w CH Land

Kolejna sala zabaw, tym razem w CH Land. Trochę wspinania, trochę zjeżdżania i sporo kolorów. Cena od 35 zł za osobę w tygodniu do 60 zł w weekendy.
Więcej: http://malezamieszanie.pl/urodziny-i-przyjecia/

Gym Generation

Coś nowego. Urodziny połączone z zajęciami gimnastyki. Oferują profesjonalny sprzęt gimnastyczny, opiekę trenerów i indywidualny scenariusz imprezy. Za taką imprezę, w której będzie uczestniczyć 15 osób zapłacimy 950 zł, co daje nam ok. 63 zł na osobę. Impreza trwa 1h45.
Więcej: http://gymgeneration.pl/warszawa-warszawianka-przyjecia-urodzinowe/

 

Ale Heca Cafe

Kawiarnia połączona z małpim gajem. Ładnie urządzone wnętrze, kolorowe, ale przy tym jasne. W kwocie 680 zł organizatorzy zapewniają dwugodzinną zabawę dla 12 osób, słodki poczęstunek, napoje, zaproszenia i balony. Dostępne różne wersje rozszerzone – pokaz magika, malowanie buzi, czy rozszerzone menu.
Więcej: http://alehecacafe.pl/#urodziny/

Coco Cafe

Kameralna kawiarnia, podobnie jak „Ale Heca” połączona z małpim gajem. Wystrój bardzo mocno nawiązuje do podwodnego świata – dużo błękitu, rybek, syrenek itp. Trochę mroczno. Atutem jest natomiast fakt, że w czasie urodzin mamy całą kawiarnię na wyłączność. Cena zależy od kategorii wiekowej i terminu urodzin. Pakiet dla 12 osób waha się od 350 do 500 złotych. Młodsze dzieci płacą mniej. W cenę wliczone są: dekoracje, animacje, malowanie buzi, poczęstunek w nieograniczonych ilościach, zaproszenia oraz upominek dla jubilata.
Więcej: http://cococafe.com.pl/urodziny/ (cennik w oddzielnej zakładce)

Sztukarnia

Sztukarnia to miejsce o bardzo bogatej ofercie urodzinowej. Można tu zorganizować warsztato-urodziny filmowe, malarskie, modowe, detektywistyczne, mydelarskie i jeszcze kilka innych. Urodziny w Sztukarni opisałam w TYM WPISIE. Cena dwugodzinnych urodzin dla dziesięcioosobowej grupy to 700 zł. W tę cenę nie wchodzi poczęstunek Ten można zamówić za dodatkową opłatą.
Więcej: https://sztukarnia.pl/urodziny/

Stacja Plastyczna

Stacja Plastyczna to kameralna sala na parterze jednego z bloków przy Czerniakowskiej. Relację z urodzin w Stacji spisałam TU. Można u nich zorganizować wszelakie urodziny związane z pracami manualnymi. Od malowania, przez robienie masek, rzeźb, po tworzenie makiet i figurek do gier warhammerowych. Organizatorzy dopasowują się z tematyką do zainteresowanych. Ceny od 450 do 800 zł w zależności od liczebności grupy i czasu trwania urodzin.
Więcej: http://www.stacjaplastyczna.pl/urodziny-dla-dzieci.html

Rozkminki

Jeśli macie dzieci w wieku 7-12 lat, to możecie zorganizować tu urodziny połączone z budowaniem i programowaniem robotów LEGO. Dla młodszych dzieci Rozkminki mają inne scenariusze urodzin. Cena to 649 zł za grupę do 10. dzieci. Wliczony jest w to poczęstunek. O Rozkminkach pisałam TU.
Więcej: http://rozkminki.com/urodziny

Planeta Robotów

Nauka robotyki w wersji Robo X, Disney, Pokemon lub Starwars. W cenie 39 zł za osobę mamy 2 godziny zabawy, opiekę 2 animatorów oraz poczęstunek i zaproszenia dla gości. Organizacja urodzin w siedzibie na Mokotowie tylko w weekendy.
Więcej: https://www.planetarobotow.pl/urodziny-warszawa

Zobaczcie, jak wyglądają zajęcia i urodziny w Planecie Robotów:

(galeria sponsorowana przez Planetę Robotów)

Little Chef

Wpuścić ośmioro dzieci do własnej kuchni? Nigdy w życiu! Natomiast gdyby Wasze pociechy były fanami gotowania i chciały to robić na swoich urodzinach, to z pomocą przychodzi Little Chef. Za podstawową wersję urodzin, w której uczestniczy ośmioro dzieci zapłacimy 900 zł. Cena zawiera składniki potrzebne do ugotowania dwóch dań, napoje, fartuszki, które dzieci zakładają w czasie warsztatów, dekoracje urodzinowe, a także opiekę i instruktaż kucharzy. Cena nie zawiera tortu.
Więcej: http://littlechef.pl/cennik-urodziny/

Wszystkie powyższe oferty urodzinowe pochodzą od firm, które dysponują swoją własną salą. Są jednak i takie, które organizują urodziny jedynie w miejscu wskazanym przez Rodzica lub w miejscu „współpracującym”. Oto kilka, które znalazłam:

PracowniaEksperymentu.pl  (firma mokotowska!)

Sowaliska.com współpracują ze Spacerówką

Mali-Naukowcy.pl (organizacja urodzin na terenie Starego Mokotowa)

Skakanka.com.pl

WyjątkoweUrodziny.pl

MamFrajde.pl

Mam nadzieję, że to zestawienie było dla Was pomocne. Przygotowywałam je dwa dni. Jeśli podzielisz się nim ze znajomymi, będzie to dla mnie sygnał, że moja praca przed komputerem i z telefonem w uchu nie poszła na marne. Jak zwykle czekam również na komentarze od Was. 

Uważasz, że to, co robimy jest wartościowe? Chcesz więcej?
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia. 
Twój adres email jest u nas bezpieczny, a z listy powiadomień możesz się wypisać w każdej chwili.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here