urodziny dla dzieci

Gdzie zorganizować urodziny dla dzieci? Możliwości jest całe mnóstwo. Spacer z alpakami, muzeum, warsztaty kulinarne albo sportowe. Mamy dla Was kilka oryginalnych pomysłów na niezapomnianą imprezę urodzinową dla Waszych pociech.

Urodziny w Domu Zagadek

Urodziny w Domu Zagadek rozpoczynają się od krótkiego instruktażu dla uczestników. Następnie dzieci udają się na godzinną zabawę w pokojach zagadek. Przez ten czas zmierzą się z wyzwaniami zręcznościowymi, logicznymi oraz na spostrzegawczość. Przez cały czas zabawa jest nadzorowana przez pracownika Domu Zagadek. Po godzinie grupa przechodzi do sali urodzinowej, gdzie kontynuuje zabawę. Do sali urodzinowej można zamówić stanowisko VR, fotobudkę lub animatora, który zapewni dzieciom atrakcje. Szczegółowe informacje znajdziecie TUTAJ.

Dom Zagadek, ul. Zwrotnicza 6

Gym Generation – aktywne sportowe urodziny

GYM Generation organizuje AKTYWNE SPORTOWE przyjęcia urodzinowe pełne gier i zabaw, skoków na trampolinach, tuneli, torów przeszkód z mnóstwem muzyki i uśmiechu, prowadzone przez profesjonalnych instruktorów sportu. Dziecko jest gwiazdą przyjęcia urodzinowego przez cały czas, a cała przestrzeń GYM Generation jest przeznaczona tylko na jego imprezę. Przyjęcie odbywa się w przyjaznej i pozbawionej rywalizacji atmosferze, dzieci bawią się razem przez cały czas jako jedna drużyna. Dodatkowe informacje znajdziecie TUTAJ.

Polecamy:

GYM Generation Żoliborz, Centrum Olimpijskie, ul. Wybrzeże Gdyńskie 4

GYM Generation, Mokotów, Warszawianka, ul. Merliniego 2A

GYM Generation, Wilanów, Miasteczko Wilanów, ul. Klimczaka 15

GYM Generation, Ursynów, Galeria Metro, Al. Komisji Edukacji Narodowej 93

Muzeum Narodowe – Urodzinowe Warsztaty Twórcze

urodziny dla dzieci
fot. www.mnw.art.pl

Warsztaty odbywają się w galeriach muzealnych oraz w sali edukacyjnej. W atmosferze zabawy dzieci poznają historie przedstawione na obrazach, zamieniają się w artystów lub zostają poszukiwaczami skarbów. W spotkaniu może uczestniczyć maksymalnie 20 osób, w tym minimum 2–3  opiekunów (każdy kolejny opiekun musi wykupić bilet wstępu na wystawę stałą). Impreza trwa do 2 godzin. Istnieje możliwość zorganizowania krótkiego poczęstunku w sali edukacyjnej. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 5-10 lat. Szczegółowe informacje znajdziecie TUTAJ.

Muzeum Narodowe w Warszawie, al. Jerozolimskie 3

Muzeum Etnograficzne – Urodziny w Muzeum dla Dzieci

urodziny dla dzieci
fot. www.ethnomuseum.pl

Animacje dla dzieci od 5. roku życia przeprowadzane są na podstawie scenariuszy, stworzonych przez zespół specjalistów w zakresie edukacji. Urodziny w Muzeum dla Dzieci to wspaniała zabawa i zastrzyk wiedzy etnograficznej. Poczęstunek dla dzieci należy zamawiać osobno kontaktując się bezpośrednio z kawiarnią Biały Konik zlokalizowaną na parterze Państwowego Muzeum Etnograficznego. Szczegółowe informacje znajdziecie TUTAJ.

Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie, ul. Kredytowa 1

Urodziny w Stacji Muzeum

Tutaj dzieci mają możliwość świętowania z koleżankami i kolegami w otoczeniu zabytkowych pociągów, makiet i modeli. Jest to też doskonała okazja do zwiedzania muzeum z przewodnikiem. W skansenie można wejść do prawdziwych parowozów i zrobić zdjęcie w czapce kolejarza. Oprócz tego animatorzy prowadzą gry i zabawy. Impreza urodzinowa trwa 2 godziny. Grupa może liczyć 25 osób, łącznie z opiekunami. Szczegółowe informacje znajdziecie TUTAJ.

Stacja Muzeum, ul. Towarowa 3

Urodziny u Króla Maciusia

Przyjęcia urodzinowe w miejscu edukacji rodzinnej U króla Maciusia w Muzeum POLIN łączą wspólną zabawę w nowoczesnej, kolorowej, świetnie wyposażonej sali z programem warsztatów twórczych  rozbudzających pasje i zainteresowania. Impreza trwa 2 godziny. Torty, napoje i inne smakołyki można przynieść we własnym zakresie. Istnieje też możliwość zamówienia poczęstunku w restauracji muzealnej WARSZE. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

POLIN, Muzeum Historii Żydów Polskich, ul. Anielewicza 6

Urodziny kulinarne w Fikołkach

urodziny dla dzieci

Jubilat przed imprezą wybiera potrawę, którą przygotuje wspólnie z gośćmi pod okiem szefa kuchni. Może to być sushi, pizza, muffinki lub burgery.  Uczestnicy otrzymują dyplomy oraz pamiątkowe zdjęcie, a w trakcie zajęć w Sali Kulinarnej zakładają specjalne fartuchy i czapki kucharskie. W pakiecie jest także zabawa na rozbudowanej kilkupiętrowej konstrukcji wyposażonej w kilka zjeżdżalni, labirynt przeszkód, tyrolkę, boisko do gry, kącik malucha z basenem z piłkami. Rodzice w tym czasie mogą odpocząć w wydzielonej w sali zabaw kawiarni. Szczegóły TUTAJ.

Sala Zabaw Fikołki w Alto Wilanów, Aleja Rzeczypospolitej 14

Sala Zabaw Fikołki, Centrum Handlowe Arkadia, Al. Jana Pawła II 82

Sala Zabaw Fikołki, Galeria Północna, ul. Światowida 17

Sala Zabaw Fikołki Ferio Wawer, ul. Szpotańskiego 4

Urodziny z Alpakami

urodziny dla dzieci
Zdjęcie:Pixabay

Przyjęcie odbywa się na terenie Przystanku Alpaka. Do wyłącznej dyspozycji gości są: wiata ze stołem i ławkami, namiot, leżaki, domek dla dzieci i huśtawka. Teren, na którym odbywają się urodziny przylega do zagrody Alpak. Dzieci spędzają czas na świeżym powietrzu z widokiem na przechadzające się Alpaki. Na teren Przystanku Alpaka można wnosić swoje jedzenie,napoje oraz elementy dekoracji.W razie złej pogody urodziny odbywają się w namiocie. Najważniejszym punktem urodzin jest spotkanie dzieci z alpakami. Mogą je głaskać, karmić smakołykami, prowadzić na kantarze. Jest czas na wspólne zdjęcia. W trakcie imprezy urodzinowej dzieci skaczą w workach, przeciągają linę, biorą udział w warsztatach filcowych, tworzą pacynki, bawią się kolorową chustą animacyjną. Dodatkowe informacje TUTAJ.

Przystanek Alpaka, ul. Lewandów 33A

Post powstał przy współpracy z wybranymi placówkami.

Uważasz, że to, co robimy jest wartościowe? Chcesz więcej?
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia. 
Twój adres email jest u nas bezpieczny, a z listy powiadomień możesz się wypisać w każdej chwili.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here