„Odkurzę samochód, zbieram na hulajnogę. Janek, lat 12.” Kojarzycie takie akcje? Podobne ogłoszenia na lokalnych grupach robią furorę, bo każdy dorosły doceni dzieciaka, który chce sam zapracować na swoje marzenia. A co jeśli na swoje marzenia chce zapracować dorosły? My wspieramy!

Imponują nam osoby przedsiębiorcze i pracowite, zwłaszcza, jeśli dobre pomysły wdrażają na lokalnym „podwórku”. Dlatego właśnie blog DzienDobryWarszawo.pl został patronem medialnym Targów Franczyza Expo, które odbędą się w tę sobotę na Stadionie Narodowym.

Co? Gdzie? Kiedy? Jak?

2 marca 2019 odbędzie się premierowa edycja targów Franczyza Expo. Wydarzenie to odbędzie się w wyjątkowej lokalizacji – galerii PGE Narodowego w Warszawie. Ta prestiżowa lokalizacja przyciąga nowych odbiorców oraz szerokie grono wystawców. Na ponad 2000 m2 znajdzie się strefa wystawiennicza, konferencja edukacyjna, randki biznesowe, networking oraz strefa ekspertów.

Unikatowe wydarzenia towarzyszące oraz nowi odbiorcy – targi Franczyza Expo są odpowiedzią na szybkorosnący rynek franczyzowy w Polsce. Z roku na rok rośnie liczba firm powadzonych w oparciu o licencje, zwiększa się również zainteresowanie potencjalnych franczyzobiorców. Wiele firm rozważa rozwój swojej działalności poprzez franczyzę.

1 dzień, 100 konceptów franczyzowych i 3000 odwiedzających. Dla franczyzobiorców organizator przygotował strefę wystawienniczą oraz interesujące wydarzenia towarzyszące. Wśród wystawców spotkacie między takie marki jak Niezłe Bydło (srebrny sponsor targów), PZU (brązowy sponsor), Naturhouse (srebrny sponsor), Carrefour, PKO Bank Polski, Yasumi, RE/Max, Carte D’Or Cafe, Seta Disco czy Lodolandia.

Polecamy:

Targi Franczyza 2019 to:

Strefa wystawiennicza – aż 15 sektorów franczyzowych skupionych pod jednym dachem PGE Narodowego. Na wydarzeniu będą inwestorzy z Polski i z zagranicy oraz szerokie grono franczyzodawców. Kilkadziesiąt gotowych i sprawdzonych pomysłów na biznes.

Akademia Franczyzy to konferencja edukacyjna, gdzie liderzy franczyzy opowiedzą m.in. franczyzie przyszłości (Żabka), o rozwoju firmy poprzez franczyzę (ARRS), trendach żywieniowych w konceptach gastronomicznych (Niezłe Bydło), źródłach siły i słabości w negocjacjach (Kancelaria Brola i Wspólnicy), jakimi kanałami dotrzeć do klientów oraz jak budować system franczyzowy.

Business Speed Dating, czyli 15 minutowe biznesowe randki między franczyzodawcą a potencjalnym franczyzobiorcą. To innowacyjna forma spotkań połączona z dedykowaną aplikacją mobilną pozwala na szybką i konkretną rozmowę z potencjalnym franczyzodawcą.

Networking biznesowy – poznaj tajniki networkingu i nawiąż cenne relacje pod okiem Grzegorza Turniaka. Inspirujący mówca, mentor, niestrudzony orędownik i pasjonat idei networkingu.

Strefa Ekspertów – to miejsce, gdzie eksperci z czołowych firm będą udzielać konsultacji z marketingu, zarządzania franczyzą, sprzedaży, prawa w biznesie i negocjacji.

Franchising Awards – prestiżowy konkurs dla franczyzodawców i sieci franczyzowych. Jury złożone z branżowych ekspertów wyłoni zwycięzców w 3 kategoriach i przyzna tytuł Rekomendowanej Franczyzy.

Targi zapewniają szeroki wybór franczyzodawców w jednym miejscu. Dzięki temu na wydarzeniu można bezpośrednio porozmawiać z interesującym nas przedsiębiorcą, poznać najciekawsze propozycje franczyzy, nawiązać nowe relacje biznesowe oraz zainspirować się w Strefie Ekspertów.

Wydarzenie to jest miejscem spotkań dla aktualnych liderów biznesu i najbardziej obecnych trendów w franczyzie. Więcej informacji o programie i biletach znajdziemy na https://franczyzaexpo.pl/

Podsumowując, targi Franczyza Expo to wydarzenie dla osób poszukujących pomysłu na biznes i franczyzodawców, którzy szukają nowych partnerów do współpracy.

Organizatorem wydarzenia jest International Center of Events II – najszybciej rozwijający się organizator branży targowo – konferencyjnej w Polsce.

Uważasz, że to, co robimy jest wartościowe? Chcesz więcej?
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia. 
Twój adres email jest u nas bezpieczny, a z listy powiadomień możesz się wypisać w każdej chwili.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here