W samym sercu Mokotowa, ale też w dobrej lokalizacji dla wszystkich dojeżdżających z całej Warszawy (metro Racławicka) znajduje się miejsce tak natchnione i pełne inspiracji, że nawet nie wiem, jak je określić. Oni sami nazywają się centrum artystycznym, ale osobiście uważam, że ta etykieta nieco ogranicza ich wszechstronny charakter. Bo jak nazwać miejsce w którym organizowane są nie tylko wszelakie kursy artystyczne, ale również szkolenia umiejętności takich jak autoprezentacja, czy robienie makijażu biznesowego?
Przedstawiam Wam „Sztukarnię”- miejsce ze sztuką w środku.

DSC_0429

DSC_0541

„Sztukarnię” pierwszy raz odwiedziłam w listopadzie 2014 roku, kiedy jeszcze działali w starej lokalizacji przy ul. Lewickiej. Moja córka została wtedy zaproszona na urodziny koleżanki organizowane właśnie tam. Już wtedy to miejsce wydało mi się fajne, jednak powiem szczerze, że kamienica w której wówczas urzędowali sprawiała wrażenie dość zimnej , ciemnej i nieprzyjemnej.

DSC_0425
Niedawno znów dostałyśmy zaproszenie na urodziny do „Sztukarni” i bardzo ucieszyłam się, kiedy okazało się, że działają już w nowej, pięknej i jasnej willi przy ulicy Odolańskiej 60, na rogu al. Niepodległości.

Polecamy:

DSC_0453
W nowej siedzibie są idealne warunki do nauki, tworzenia i zabawy. Przygotowano specjalne pracownie, m.in. krawiecką, malarską, ceramiczną. Jest również kawiarenka oraz sala urodzinowa i to, czego z pewnością brakowało w poprzedniej lokalizacji – piękny ogród.

DSC_0433

Impreza urodzinowa w której uczestniczyła moja pierworodna  odbywała się formie warsztatów z tworzenia ozdobnych mydełek. Na każdą uczestniczkę (uczestników brak – taki wiek ;-))czekały przeróżne fantazyjne foremki i cała masa kolorowych składników, które mogły dowolnie łączyć pod czujnym okiem pań prowadzących. Dzieci były bardzo pochłonięte tym zajęciem, a z urodzin wyszły z wyraźną iskierką artystycznego „bakcyla” w oku.

DSC_0456
Wiedzcie jednak, że organizacja urodzin to jedynie ułamek tego, co „Sztukarnia” ma w swojej ofercie. Trzon oferty „Sztukarni” stanowią kursy i szkolenia dla dorosłych i dzieci. DSC_0461

W „Sztukarni” organizowane są również różne akcje, jak „Noc Muzeów”, czy artystyczne półkolonie letnie, a nawet integracja dla firm.

Zajrzyjcie do Sztukarni koniecznie! Ja sama w ramach poprawiania mojego blogowego warsztatu bardzo mocno zastanawiam się nad kursem fotograficznym. A które warsztaty będą dla Ciebie?

Sztukarnia, ul. Odolańska 60, przy stacji metra Racławicka
strona internetowa: http://sztukarnia.pl/
„Sztukarnia” na Facebooku: https://www.facebook.com/SztukarniaCentrumArtystyczne/

Uważasz, że to, co robimy jest wartościowe? Chcesz więcej?
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia. 
Twój adres email jest u nas bezpieczny, a z listy powiadomień możesz się wypisać w każdej chwili.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here