Już jutro, 28 marca, na Mokotowie otwiera się wyjątkowe miejsce dla rodzin – Sensorysie. To największa sensoryczna przestrzeń stworzona z myślą o prawidłowym rozwoju zmysłów i zdolności poznawczych u dzieci. Na powierzchni ponad 800 m2 znajdziecie niezwykłą salę zabaw, labirynt sensoryczny, bogatą ofertę zajęć i warsztatów dla całych rodzin.

sensorysie sensoryczna sala zabaw

Sensorysie to pierwsza tak duża przestrzeń zaprojektowana z dbałością o prawidłowy rozwój zmysłów i zdolności poznawczych dzieci, najlepszy design i promocję życia w zgodzie z naturą. Jest to także jedyna w Warszawie sala zabaw całkowicie wolna od smogu, dzięki wysokiej jakości oczyszczaczom powietrza.

Dzieciaki mogą tu bawić się w trzech strefach rozwoju zaprojektowanych tak, aby pobudzać wszystkie zmysły w naturalny sposób.

Labirynt sensoryczny – tu w magicznej Krainie Sensorysiów dzieci doświadczają wrażeń odpowiadających kolejnym zmysłom: wzroku, słuch, węchu, dotyku, czucia głębokiego i równowagi.

sensorysie sensoryczna sala zabaw

Sala zabaw ma estetyczny i unikalny design. Brak kolorowych kulek naprawdę robi ogromną różnicę! W ogóle cała przestrzeń jest cudowną odmianą od pstrokatych, plastikowych wnętrz, do których przywykliście w takich „dzieciowych” miejscach.

Polecamy:

Jest też przestrzeń urodzinowo-warsztatowa z szeroką ofertą zajęć sensorycznych oraz kreatywnych warsztatów dla starszych dzieci, a także warsztatów i wykładów dla rodziców.

sensorysie sensoryczna sala zabaw

W przyszłości w Sensorysiach planowane są jeszcze inne atrakcje: półkolonie, nocowanki, słuchowiska oraz spacery sensoryczne i wyprawy rodzinne.

W Sensorysiach znajdziecie też miejsce, gdzie zjecie pyszne desery, lody własnej produkcji i rzymską pizzę (Luka) i rodzinny sklep z akcesoriami dla dzieci i rodziców – Muma concept.

Sensorysie
ul. Różana 8, Warszawa

Uważasz, że to, co robimy jest wartościowe? Chcesz więcej?
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia. 
Twój adres email jest u nas bezpieczny, a z listy powiadomień możesz się wypisać w każdej chwili.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here