Jutro święto wszystkich sąsiadów! Mieszkańcy przygotowują atrakcje dla dzieci i dorosłych. Będą m.in. warsztaty, zabawy i pyszne jedzenie. Zobaczacie jakie sąsiedzkie imprezy w ciągu najbliższych dni odbędą się w Wawrze.

sąsiedzi wawerDzień Sąsiada w Aninie

W Aninie sąsiedzka impreza zacznie się jutro (wtorek) o 11 i potrwa mniej więcej dwie godziny. W programie są warsztaty taneczne, zabawy z językiem angielskim i wspólne wielkoformatowe malowanie. Będzie można też zagrać w klasy, gry planszowe, ping ponga czy badmintona. Ma być gorąco, dlatego każdy będzie mógł się napić pysznej lemoniady. Na Dniu Sąsiada w Aninie będzie też Dzień Dobry Wawer 🙂 Przygotowałam dla Was radiowe warsztaty. Impreza odbędzie się przed filią Wawerskiego Centrum Kultury.

Po sąsiedzku na Kościuszkowców

W Marysinie Wawerskim Dzień Sąsiada odbędzie się trochę później, bo 3 czerwca. Ma być bardzo słodko 🙂 Mieszkańcy przygotują stolik wypieków i watę cukrową. Początek imprezy o 11, zakończenie około 14. W tych godzinach będziecie mogli porozmawiać z lekarzem rehabilitacji. Zmierzycie też ciśnienie. O 12 zaczną się półgodzinne ćwiczenia z fizjoterapeutą dla dzieci, po nich będą mogli poćwiczyć dorośli. Dla najmłodszych będzie też malowanie twarzy, gry i zabawy. Impreza odbędzie się na Kościuszkowców 80.

W Falenicy Święto Młodej

To również sąsiedzka impreza. Piknik przy grillu odbędzie się 4 czerwca między 14 a 16, na rogu Młodej i Derkaczy. Organizatorzy zachęcają, aby przynieść to czym chcemy poczęstować sąsiadów. Przydadzą się także ogrodowe krzesła i stoły. Można wziąć ze sobą stare rodzinne zdjęcia i w czasie pikniku opowiedzieć historie związane z okolicą. Młoda to jedna z najstarszych ulic Falenicy.

Uważasz, że to, co robimy jest wartościowe? Chcesz więcej?
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia. 
Twój adres email jest u nas bezpieczny, a z listy powiadomień możesz się wypisać w każdej chwili.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here