Fikołki, sala zabaw w Galerii Północnej

0
339
sala zabaw w galerii północnej

Lubicie sale zabaw? Czy tylko mi się tak wydaje, czy te miejsca lubią jedynie dzieci? To w zasadzie nie powinno dziwić, bo w końcu sale zabaw są dla nich stworzone. Ja raczej tych miejsc unikam. Jest głośno, duszno i nieprzyjemnie. Ale czasami dzieci idą na klasową wycieczkę albo dostają zaproszenie na urodziny i wtedy nie ma wyjścia.

Fikołki, czyli co jeszcze można robić w sali zabaw

Ostatnio zdarzyło mi się dwa razy  odwiedzić salę zabaw Fikołki  w Galerii Północnej i nie wiem, czy to ze względu na wczesną porę, czy środek tygodnia wcale nie było tam specjalnie głośno. Sama sala zabaw jest bardzo wysoka i przestronna a w znajdującej się na tyłach kawiarni można naprawdę we (względnej) ciszy i spokoju można wypić całkiem niezła kawę.

sala zabaw w galerii północnej

sala zabaw w galerii północnej

W Fikołkach w Galerii Północnej można bawić się na wielopoziomowej konstrukcji z kilkoma rodzajami zjeżdżalni, labiryntem, torem przeszkód i boiskiem do gry w piłkę. Jest też ścianka wspinaczkowa, która liczy aż 11 tras. Dla najmłodszych dzieci jest specjalna strefa malucha i basen z piłkami. W salach tematycznych prowadzone są warsztaty dla miłośników gotowania, eksperymentowania i majsterkowania.

Na konstrukcji mogą się  bawić dzieci do 11 roku życia, a na ściance wspinać nastolatkowie do 15 lat.

sala zabaw w galerii północnej

sala zabaw w galerii północnej

Do dyspozycji gości są również  trzy sale urodzinowe. Do wyboru dla jubilatów jest kilka pakietów urodzinowych (m.in. urodziny kulinarne, zabawy z animatorem – np. poszukiwacze skarbów, Mini Disco, Kosmos).

Cena 1 godziny zabawy w sali zabaw to 17 zł od poniedziałku do piątku i 22 zł w weekend. Dwie godziny to koszt odpowiednio 27 zł i 33 zł, a trzy godziny 32 zł i 41 zł. Można też skorzystać z biletu dziennego (36 zł i 45 zł) lub abonamentu na 30 dni (99 zł). Dla właścicieli karty dużej rodziny 30% zniżki na wszystkie wejścia i karnety i 10% zniżki na ofertę urodzinową. Osobny cennik obowiązuje na ściankę wspinaczkową. Godzina wspinania wraz z instruktażem to koszt 20 zł w dni powszednie i 25 zł w weekendy.

sala zabaw galeria północna

sala zabaw w galerii północnej

W ofercie  jest też mnóstwo zajęć dal dzieci od kilku miesięcy do 11 lat. M. in. warsztaty kulinarne, warsztaty szalonego naukowca, math & baby, fantastyczny świat malucha, robokids, minecraft.

sala zabaw w galerii północnej

I tylko strasznie mnie drażni samo wyjście z sali zabaw, które prowadzi przez sklep firmowy Fikołków. Tak, wiem że to zamierzony zabieg, ale bardzo mi się nie podoba ten mało dyskretny sposób wyciągnięcia pieniędzy od rodziców, którzy właśnie wydali niemałą pewnie sumę w samej sali zabaw.

Sala zabaw Fikołki

Galeria Północna

ul. Światowida 17

Warszawa

 

Uważasz, że to, co robimy jest wartościowe? Chcesz więcej?
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko nejciekawsze artykuły z danego tygodnia. 
Twój adres email jest u nas bezpieczny, a z listy powiadomień możesz się wypisać w każdej chwili.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here