Nie chce Wam się gotować?
Macie ochotę na słodkie lenistwo i duży wybór potraw? A jakby jeszcze do tego nie trzeba było zmywać a dzieci miałyby zapewnione fajne atrakcje i specjalne menu. Brzmi cudownie, prawda? I powiem Wam, że jest jak najbardziej do zrobienia.
Wystarczy wybrać się na rodzinny brunch. Wybór jest spory, w każdej opcji cenowej.
Sprawdźcie sami.

Bubbles

W każdą niedzielę od 12:00 do 16:00. Podczas brunchu serwowane są: przystawki, zupy, dania główne i fantastyczne desery. W cenę wliczone jest również wino musujące i woda. Cena 125 zł.

Bubbles, Plac Piłsudskiego 9

brunch w warszawie

Zachodni Brzeg

Brunch w formie „Jesz ile chcesz” w cenie 69 zł od osoby w każdą niedzielę od 12:00 do 18:00. Potrawy kuchni bliskowschodniej.

Polecamy:

Zachodni Brzeg, ul. Wioślarska 10

Wozownia Bar

Weekendowy, autorski brunch pełen sezonowego, słonego, słodkiego, mięsnego, wegetariańskiego i wegańskiego jedzenia. Każda sobota i niedziela od 11:00 do 16:00. Dorośli 39zł, dzieci 19zł.

Wozownia – Plac Trzech Krzyży (wejście od Nowego Światu 1).

brunch w warszawie

Bilbao Pintxos WineMusic

Każda niedziela między 12:00 a 16:00 bufet nielimitowanych pintxosów – oryginalnych barwnych przekąsek z Kraju Basków. Cena 45 zł.

BILBAO – pintxos, tapas, wine, music ul. Koszykowa 55

Wars i Sawa w Nowym

Każda niedziela od 10:00 do 14:00.

Wars i Sawa w Nowym, ul. Madalińskiego 10/16

brunch w warszawie

Pesto Cafe

Każda niedziela od 11:30 – 13:30. Podczas gdy będziecie cieszyć się swoim towarzystwem, pysznymi daniami włoskiej kuchni w klimatycznym miejscu obsługa zadba o Wasze dzieci. Brunch w formie bufetu, zawierajacego włoskie przystawki, przepyszne główne dania oraz desery i napoje. Cena: 99 zł od osoby;dzieci do 5 roku – 0 zł;dzieci od 5 roku – 49 zł.

Pesto Cafe, Galeria Młociny, ul. Zgrupowania AK KAmpinos

Tandoor

Co niedzielę między 11:00 a 14:00 zjecie tu Vege Brunch. Cena dla dorosłych 35 zł, dla dzieci 15 zł.

Tandoor, ul. Marszałkowska 21/25

brunch w warszawie

The Westin

Nielimitowany dostęp do bufetu zimnego i ciepłego, ostrygi, sushi, bliny z kawiorem, napoje bezalkoholowe, wina czerwone, białe i musujące, rozpływające się w ustach desery. Brunch odbywa się co niedzielę w godzinach 13:00-17:00. Cena: Classic Brunch: 270 zł za osobę.

The Westin Warsaw Hotel, Al. Jana Pawła II 21

Boathouse

W każdą niedzielę  od godziny 12:00 do 18:00. W bufecie: przystawki, pasty przygotowywane na życzenie Gości (Pasta Station do godz.17:00),
dania główne, a w nich świeże owoce morza, ryby i mięsa,  fantastyczne desery.
W cenę wliczone są napoje bezalkoholowe oraz wino białe, czerwone i piwo.
Dla dzieci, w okresie jesionno-zimowym, przygotowywany jest kącik zabaw. W okresie letnim w ogrodzie stoi dmuchana zjeżdżalnia oraz przygotowane jest miejsce do gry w piłke nożną. Cena za Brunch od osoby dorosłej oraz dzieci od lat 12 – 219zł, dzieci w wieku 6-11 lat – 99 zł, dzieci do lat 5 – gratis.

Boathouse Restaurant, Wał Miedzeszyński 289a

brunch w warszawie

Belvedere

W ofercie bogaty wachlarz przystawek na zimno, dań gorących, zup i deserów. Do dyspozycji Gości są stacje live cooking: z ostrygami i włoskimi makaronami z owocami morza. Cena: 249 zł dorośli, 119 zł dziecko do lat 12, bezpłatnie dzieci do lat 4. Brunch serwowany jest w niedziele od godziny 12:00 do 16:30.

Belvedere, Agrykola 1

Hotel Bristol

W godzinach 13:00-17:00 bogaty bufet pełen wyśmienitych dań. przystawek i deserów. Oprócz tego muzyka na żywo
i kącik dla najmłodszych. Cena od osoby:295 PLN – Pakiet Bristol – pełne menu w formie bufetu oraz napoje bezakolholowe i alkohole (woda, kawa, herbata, soki, wino białe i czerwone, wino musujące, koktajl bar); 360 PLN – Pakiet Royal Bristol – pełne menu w formie bufetu oraz napoje bezakolholowe i ekskluzywne alkohole
(woda, kawa, herbata, soki, wino białe i czerwone, szampan Moutard, koktajle na bazie alkoholi Belvedere, Hennessy i Glenmorangie). Dzieci w wieku 4- 12 lat: 50%
Dzieci w wieku 0-3 lata: bezpłatnie
.

Hotel Bristol, Krakowskie Przedmieście 42/44

brunch w warszawie

Uważasz, że to, co robimy jest wartościowe? Chcesz więcej?
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia. 
Twój adres email jest u nas bezpieczny, a z listy powiadomień możesz się wypisać w każdej chwili.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here