Jak jeść taniej w restauracjach?

0
1022

„Towar jest wart tyle, ile klient jest w stanie za niego zapłacić.” To jedna z najstarszych prawd marketingu. Nie inaczej ma się sprawa, kiedy mówimy o warszawskich restauracjach i ich asortymencie. Żeby spróbować dań o większej finezji niż pomidorowa i w okolicznościach milszych niż bar mleczny, przeważnie trzeba się liczyć z wyższymi cenami.  Okazuje się jednak, że przy odrobinie sprytu można bywać i jeść w restauracjach za dużo mniej.

Zhakuj system. Jedz taniej!

Z natury jestem osobą oszczędną, dlatego szukałam czegoś, co pozwoli choć trochę zaoszczędzić na jedzeniu na mieście. Okazało się, że daleko nie musiałam szukać. Jest system, dzięki któremu można upolować naprawdę spooore obniżki. To GROUPON, czyli system zakupów grupowych. Kiedyś Groupon działał tak, że można było coś kupić taniej dopiero w momencie, kiedy uzbierała się wystarczająca ilość chętnych na daną usługę.

Dziś Groupon działa zupełnie inaczej. Restauratorzy i usługodawcy sami ustalają, jakie promocje wystawią, a każdy użytkownik może je kupić od ręki, bez czekania na grupę. Często oferty dotyczą np. kolacji dla dwojga/trojga itp, ale są też takie oferty, gdzie po prostu dostajesz zniżkę na całe menu, obojętnie ile osób będzie z niej korzystać.

Przykład?

Ależ proszę. Zupa miso w restauracji Ou Sushi kosztuje 12 zł (taka cena widnieje w karcie). Na Grouponie znalazłam tę samą zupę za prawie połowę ceny. Jak widzicie, przy każdej ofercie są też do wyboru różne opcje lub pakiety. Widoczne są również opinie użytkowników, którzy z danej oferty już skorzystali, co pozwoli wesprzeć osąd doświadczeniami innych.

Polecamy:

Drugi przykład. Jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc – Warszawa Powiśle. Na Grouponie można znaleźć bon uprawniający do 40% zniżki na całe menu. To nie jest pic na wodę, to jest konkret, zgodzicie się ze mną? 

Ostatni przykład. Chcecie się wybrać na romantyczną randkę, ale nie chcecie przy tym zbankrutować? Proszę bardzo. Uczta dla dwojga we francuskiej restauracji. Fondue z francuskich serów oraz galette, wytrawny naleśnik z mąki gryczanej z dowolnym wypełnieniem 89 zł zamiast 128 zł, zobaczcie sami: 

Przyznacie, że to nie jest mydlenie oczu. Gołym okiem widać różnicę. Wszystkie ceny z Groupona porównywałam z tymi, które widnieją faktycznie w karcie. Produkt/ usługa ta sama, a cena obcięta. Tak to ja mogę oszczędzać!

Oszczędzaj z naszym blogiem!

Mam nadzieję, że dzięki tym wskazówkom i Tobie uda się trochę zaoszczędzić. Przy okazji, zupełnie na tym nie tracąc, możesz wesprzeć naszego bloga. Jak?
Jeśli wejdziesz na Groupona z naszego bloga oraz zakupisz tam jakiś kupon zniżkowy, my dostaniemy kilka procent za polecenie strony. Np. jeśli kupisz zupę miso, to my dostaniemy z tego około 49 groszy 😉 Chcę podkreślić, że nie musisz tego robić. Jest to tylko i wyłącznie Twoja decyzja, czy skorzystasz z naszych linków, czy będziesz korzystać z Groupona indywidualnie (cena jest taka sama). Jednak będzie nam niezmiernie miło, jeśli dzięki Twojemu oszczędzaniu nam również uda się uzbierać na opłaty związane z blogiem – domena, serwery, sprzęt itp. To jak? 🙂

Tu poniżej znajduje się link do wszystkich ofert restauracyjnych.

Zobacz wszystkie oferty restauracji na Grouponie

Uważasz, że to, co robimy jest wartościowe? Chcesz więcej?
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia. 
Twój adres email jest u nas bezpieczny, a z listy powiadomień możesz się wypisać w każdej chwili.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here