W przyszły weekend rusza bezpłatny prom przez Wisłę.

Może wycieczka do Wilanowa?…

„Inna bajka” będzie kursować w soboty i niedziele od 10 do 18 między wilanowskim i wawerskim brzegiem. Wypłynie około 9.00 z Portu Czerniakowskiego (ul. Solec 8) na Plażę Romantyczną w godzinny rejs. Natomiast wieczorem mniej więcej o 18.00 wyruszy w drogę powrotną.

O równych godzinach prom będzie wypływał w 20 minutowy rejs edukacyjny w okolicach Plaży Romantycznej. W pozostałym czasie, w miarę zapotrzebowania, ma kursować na trasie Wawer-Wilanów. W ciągu 5 minut dopłynie do Plaży Zawady, na wysokości ul. Zaściankowej. Jeśli nie boicie się długich spacerów, to możecie odwiedzić pałac w Wilanowie. Droga w jedną stronę zajmie Wam mniej więcej 1,5 godziny.

„Św. Barbarą” popłyniecie z rowerem

Do wawerskiego brzegu dopłynie też inny prom, „Św. Barbara”. Na jego pokład będziecie mogli wejść z rowerem. Między 11 a 19 będzie kursował z Plaży Romantycznej do Plaży Zawady. Przeprawa tym promem ma kosztować 5 zł.

„Św. Barbarą” będziecie mogli udać się także w dłuższy rejs. W każdą sobotę i niedzielę o 9 prom wypłynie z Portu Czerniakowskiego. Po dwóch godzinach dopłynie do wawerskiego brzegu. Natomiast o 19 prom wyruszy w romantyczny powrotny rejs do Portu Czerniakowskiego.  Każda z tych wycieczek będzie kosztować 30 zł.

Polecamy:

Szczegóły znajdziecie tutaj i tutaj.

Uważasz, że to, co robimy jest wartościowe? Chcesz więcej?
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia. 
Twój adres email jest u nas bezpieczny, a z listy powiadomień możesz się wypisać w każdej chwili.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here