Wasze pomysły do BP: Otwarte Podwórko Integracyjne

0
155

W ramach tygodnia z Budżetem Partycypacyjnym, publikuję nadesłane przez Was listy o projektach. Tym razem przesyłam list pani Ani, ze Szkoły Podstawowej na ulicy Giordana Bruna:

Trzeba dać im wiatru w żagle!

W ramach naszego projektu oferujemy dzieciom kolejną formę wsparcia w drodze do ich samodzielności. Może odkryją nową pasję, na której zarobią kokosy i choć może są z nich niezłe ananasy, to będzie im razem fajnie.
Projekt, w który się angażujemy poprzez głosowanie, jest skierowany do dzieci i młodzieży również ze strefą dla dzieci z niepełnosprawnościami, dzięki któremu będą mogły bardziej aktywnie i kreatywnie spędzać czas na podwórku, być może nabędą nowe umiejętności gwarantujące udany start życiowy. Teraz oni bardzo potrzebują naszej pomocy, a my jesteśmy w tym dobrzy. Żaden człowiek nie jest samotną wyspą! Pomóżmy Dzieciom w ich drodze ku dorosłości, bo bez Waszej pomocy trudniej będzie im wypłynąć w piękny i szeroki świat!

Wesprzyj głosując!
https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/projekt/13931

Dzielnica Mokotów, Obszar Stary Mokotów,
Wybierz pomysł nr 292 – kliknij Otwarte Podwórko Integracyjne ze strefą dla dzieci z niepełnosprawnościami

Serdecznie pozdrawiamy i życzymy miłych wakacji!

Uważasz, że to, co robimy jest wartościowe? Chcesz więcej?
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko nejciekawsze artykuły z danego tygodnia. 
Twój adres email jest u nas bezpieczny, a z listy powiadomień możesz się wypisać w każdej chwili.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here