Wasze pomysły do BP: Kampania edukacyjna dot. sprzątania po psach

0
612
Pomnik "Szczęśliwego psa"

Kochani! Od dziś oddaję blog pod Wasze treści dotyczące Budżetu Partycypacyjnego. Możecie używać do woli przez cały tydzień. Wystarczy napisać do mnie maila na kontakt@dziendobrywarszawo.pl. Przekaz może być w formie np. listu do czytelników. Napiszcie kilka słów o tym dlaczego Wasz projekt jest dla Was ważny, dołączcie zdjęcie, a ja to opublikuję. Razem napędzajmy do działania!

Dziś pisze do Was Celestyna:

Czy zdarza Ci się zamyślić nad czymś idąc ulicą i wrócić do domu ze śmierdzącym problemem na podeszwie? Mi notorycznie. Zwłaszcza przy roztopach kiedy to spod śniegu zaczynaja się ukazywać „przebiśniegi”. Pozostałości po czworonożnych przyjaciołach naszych sąsiadów, przechodniów, obcych ludzi.
Dlatego pomyślałam sobie, że warto coś z tym zrobić. Nie chcę idąc chodnikiem ciagle się w jego wpatrywać, żeby w nic nie wdepnąć.
Zgłosiłam do budżetu partycypacyjnego projekt kampanii edukacyjnej dotyczącej sprzątania po psach, która będzie skierowana głównie do dzieci, ale może i rodzice oraz dziadkowie skorzystają. Zgłosiłam go w trzech obszarach Mokotowa (Stary Mokotów, Wierzbno Wyględów i Sadyba Stegny) i chciałam Cię zachęcić do głosowania.

Uważasz, że to, co robimy jest wartościowe? Chcesz więcej?
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko nejciekawsze artykuły z danego tygodnia. 
Twój adres email jest u nas bezpieczny, a z listy powiadomień możesz się wypisać w każdej chwili.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here