Jeszcze trwa świąteczna przerwa szkolna, ale warto już pomyśleć o nadchodzących feriach zimowych. Jak zagospodarować czas dzieciakom, żeby odpoczęły, dobrze się bawiły i wartościowo spędziły czas? Sprawdźcie nasze propozycje na półkolonie zimowe.

Półkolonie z Treningiem Umiejętności Społecznych – Fundacja Terapeutyczna

Zajęcia dla dzieci w wieku wieku 4-15 lat odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00 na Ursynowie. Na każdy dzień półkolonii zaplanowany jest blok różnorodnych zajęć, by czas spędzony przez dzieci był dla nich jak najbardziej wartościowy. W programie: Trening Umiejętności Społecznych, Teatr Emocji, Warsztat Rozwijania Kreatywności, aktywności sportowe, zajęcia integracyjne, gry i zabawy psychologiczno-sportowe, relaksacja.
Fundacja Terapeutyczna. Szczegółowe informacje TUTAJ.

półkolonie zimowe

Półkolonie zimowe z LEGO robotyką i programowaniem – Planeta Robotów

Półkolonie na Planecie Robotów to pięć dni kreatywnej zabawy dla dzieci w wieku 6-8 lat oraz 9-12 lat. Uczestnicy zbudują i zaprogramują wymarzone roboty, skonstruują niepowtarzalne budowle z klocków, przeprowadzą eksperymenty naukowe, wezmą udział w animacjach sportowych i artystycznych. Nie zabraknie również zabaw na świeżym powietrzu. 
Planeta Robotów. Szczegóły TUTAJ.

Półkolonie zimowe sportowo-wspinaczkowe z Camp4

Przygoda sportowo-wspinaczkowa dla dzieci w wieku 7-14 lat. Podczas zajęć uczestnikami będzie opiekować się doświadczona kadra – instruktorzy Szkoły Wspinania Camp4. W programie: wspinanie po głazach, wspinaczka na Funwall, park linowy, nauka węzłów wspinaczkowych, integracyjne gry terenowe, gry zespołowe na boisku sportowym, zawody na koniec turnusu.
Camp4. Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

Polecamy:
półkolonie zimowe

Warsztaty taneczne z Akademią Tańca Loff

Warsztaty taneczne, podczas których uczestnicy będą doskonalić technikę tańca hip hop, jazz oraz uczyć się nowych choreografii tanecznych przygotowanych specjalnie pod warsztaty. W programie codziennie 4,5 godziny zajęć.
Więcej informacji TUTAJ.

Ferie zimowe w Rozkminkach

Zimowe Rozkminki to ogrom zabawy i radości dla dzieci w wieku 5 -10 lat. Uczestnicy będą mieli możliwość spędzić w ciekawy i interesujący sposób wolny czas. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji, które będą zmuszać każdego do „rozkminiania” między innymi zjawisk fizyczno-chemicznych czy świata Lego robotów. Aby dziecięce głowy nie przegrzały się od nadmiaru „rozkminiania”, będzie też dużo aktywności na świeżym powietrzu.

Rozkminki. Szczegóły TUTAJ.

Sportowe półkolonie z Akademią PRO.Pozycja

Półkolonie przeznaczone dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. W programie ogólnorozwojowe zajęcia sportowe, język angielski, zajęcia plastyczne, interaktywne gry i zabawy oraz gry terenowe. Dzieci mają zapewnione wyżywienie (obiad i podwieczorek) i opiekę między 8.00 a 17.00.
Akademia PRO.Pozycja. Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

Półkolonie w Fabryce Norblina

Od 31.01 w Fabryce Norblina ruszają półkolonie zimowe organizowane przez Fundację Fabryki Norblina. Aktywności będą się odbywać na BioBazarze, w FoodTown, w kinie KinoGram oraz innych pięknych przestrzeniach Fabryki. W programie warsztaty aktorskie, muzyczne, cyrkowe, kulinarne i inne.
Fundacja Fabryki Norblina. Szczegóły TUTAJ.

Wpis powstał we współpracy z wybranymi placówkami.

Uważasz, że to, co robimy jest wartościowe? Chcesz więcej?
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia. 
Twój adres email jest u nas bezpieczny, a z listy powiadomień możesz się wypisać w każdej chwili.

1 KOMENTARZ

  1. Ferie Online z Minecraftem z pewnością przypadłyby do gustu mojemu synowi, który kocha tę grę 🙂 Zauważyłam, że ogląda różnego typu poradniki dotyczące modyfikacji, jednak wiadomo, że nie zawsze wszystko mu wychodzi. Moim zdaniem to świetna propozycja dla dzieci w wieku 8-10 lat. W dzisiejszych czasach spędzanie czasu przed komputerem stało się codziennością, więc półkolonie online nie powinny nikogo dziwić. Oczywiście ważny jest umiar, tak aby dziecko nie spędziło całego dnia przed ekranem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here