Półkolonie zimowe online. No cóż, taki mamy klimat, że nasze życie przenosi się przed ekrany. Wyciągi narciarskie zamknięte, lodowiska i hotele też. Co mają robić dzieci? Mogą wyruszyć w wirtualną podróż do Nowej Zelandii albo RPA, wziąć udział w Śnieżnej Misji lub zostać mistrzem angielskiej gramatyki.

Ferie online z programowaniem – MindCloud

MindCloud to ogólnopolska szkoła programowania certyfikowana przez Microsoft. W tę zimę zaprasza na Ferie Online z Minecraftem, programowaniem i tworzeniem gier. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, a uczestnicy są w stałym kontakcie z trenerem. Do wyboru są aż 3 scenariusze warsztatów, dla 3 różnych grup wiekowych. Śnieżna misja – to zabawa w Minecraft i nauka ekologii. Starsze dzieci mogą uczestniczyć w szybkim kursie Programowania Minecraft lub Tworzenia Gier i Modyfikacji.

MindCloud. Szczegółowe informacje tutaj.

Winter Sun 2021-kurs języka angielskiego online z Leo Academy

W ciągu dwóch tygodni ferii zimowych dla dzieci w wieku 9-12 lat Leo Academy organizuje obozy językowe online z native speakerami – Winter Sun. Dzieci będą miały okazję uczyć się angielskiego, jednocześnie wirtualnie odwiedzając egzotyczne zakątki świata. Leo Academy zabierze je w podróż do ciepłych i ciekawych miejsc. W ramach porannych wypraw dzieci zwiedzą Nową Zelandię, Australię, RPA oraz Hawaje i Tajlandię. W ciągu tygodnia poznają te pięć cudownych miejsc- ich kulturę, historię i przyrodę. O tym wszystkim opowiedzą im mieszkańcy danych państw- native speakerzy języka angielskiego.

Leo Academy. Szczegóły tutaj.

Polecamy:
półkolonie zimowe online

Warsztaty online Play Grammar w Simon Says

PLAY GRAMMAR to interaktywna zabawa i powtórka gramatyki dla dzieci w wieku 9-10 oraz 11-12 lat. Spotkania odbywają się codziennie na żywo w maksymalnie 8 osobowych grupach na platformie zoom i trwają 60 minut. Poprzez ulubione gry: Kahoot, Quizzes, Quizlet i wiele innych dzieci będą ćwiczyć najważniejsze zagadnienia gramatyczne i prowadzić dużo konwersacji, a na koniec wyłoniony zostanie mistrza gramatyki angielskiej. W ofercie również jednodniowe stacjonarne warsztaty.

Simon Says. Szczegóły znajdziecie tutaj.

półkolonie zimowe online

Wpis powstał we współpracy z wybranymi placówkami.

Uważasz, że to, co robimy jest wartościowe? Chcesz więcej?
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia. 
Twój adres email jest u nas bezpieczny, a z listy powiadomień możesz się wypisać w każdej chwili.

1 KOMENTARZ

  1. Ferie Online z Minecraftem z pewnością przypadłyby do gustu mojemu synowi, który kocha tę grę 🙂 Zauważyłam, że ogląda różnego typu poradniki dotyczące modyfikacji, jednak wiadomo, że nie zawsze wszystko mu wychodzi. Moim zdaniem to świetna propozycja dla dzieci w wieku 8-10 lat. W dzisiejszych czasach spędzanie czasu przed komputerem stało się codziennością, więc półkolonie online nie powinny nikogo dziwić. Oczywiście ważny jest umiar, tak aby dziecko nie spędziło całego dnia przed ekranem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here