Jeszcze trwa świąteczna przerwa szkolna, ale warto już pomyśleć o nadchodzących feriach zimowych. Jak zagospodarować czas dzieciakom, żeby odpoczęły, dobrze się bawiły i wartościowo spędziły czas? Sprawdźcie nasze propozycje na półkolonie zimowe.

Półkolonie z eksperymentami, robotyką i programowaniem – Mały Inżynier

Eksperymenty, robotyka, a może programowanie? Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie! Półkolonie z Małym Inżynierem to połączenie dobrej zabawy z rozwijaniem pasji i kreatywności. Tej zimy uczestnicy będą eksperymentować w laboratorium rozciągliwych slimów, a także nauczą się poskramiać żywioły. Pasjonaci programowania nauczą się kodować różnorodne elementy w grze Minecraft a na przyszłych konstruktorów robotów czeka coś specjalnego – Programowanie robotów w Pythonie! Oprócz fascynujących zajęć organizatorzy zapewniają codzienne wyjścia na dwór, trzy pyszne posiłki i niezapomniane przeżycia.
Mały Inżynier, LINK

półkolonie zimowe

Odkrywanie kontynentów i wirtualne rozgrywki w Centrum Młodego Odkrywcy

Ferie to niesamowity czas, podczas którego dzieci mogą odkryć nieznany dotąd świat. Odpoczynek od obowiązków szkolnych staje się szansą na poszerzenie horyzontów i rozwijanie pasji. Czy ferie w mieście muszą być nudne? Oczywiście, że nie! Z Centrum Młodego Odkrywcy nie zabraknie: uśmiechu, kreatywności, szalonych zabaw, tajemniczych zagadek, inspirujących eksperymentów i edukacji połączonej z odlotową zabawą. Półkolonie będą realizowane na Żoliborzu i Białołęce.
Centrum Młodego Odkrywcy, LINK

Ferie zimowe z rysunkiem w Sealart

Intensywne kursy rysunku odbywające się w ferie zimowe. Kursy będą prowadzone w kilku trybach przez całe ferie zimowe. Warsztaty przeznaczone są dla najbardziej wymagających osób, które w jak najkrótszym czasie chcą nauczyć się rysunku a także dla tych, którzy chcą podszkolić swoje umiejętności w czasie wolnym. Częstotliwość zajęć pomaga w bardzo szybkim czasie opanować podstawowe techniki rysunku i malarstwa a także podnieść umiejętności osób zaawansowanych.
Szkoła Rysunku Sealart, LINK

półkolonie zimowe

Warsztaty taneczne z Akademią Tańca Loff

Warsztaty taneczne, podczas których uczestnicy będą doskonalić technikę tańca hip hop, jazz oraz uczyć się nowych choreografii tanecznych przygotowanych specjalnie pod warsztaty. W programie codziennie 4,5 godziny zajęć.
Akademia Tańca LOFF, LINK

Polecamy:

Wpis powstał we współpracy z wybranymi placówkami.

Uważasz, że to, co robimy jest wartościowe? Chcesz więcej?
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia. 
Twój adres email jest u nas bezpieczny, a z listy powiadomień możesz się wypisać w każdej chwili.

1 KOMENTARZ

  1. Ferie Online z Minecraftem z pewnością przypadłyby do gustu mojemu synowi, który kocha tę grę 🙂 Zauważyłam, że ogląda różnego typu poradniki dotyczące modyfikacji, jednak wiadomo, że nie zawsze wszystko mu wychodzi. Moim zdaniem to świetna propozycja dla dzieci w wieku 8-10 lat. W dzisiejszych czasach spędzanie czasu przed komputerem stało się codziennością, więc półkolonie online nie powinny nikogo dziwić. Oczywiście ważny jest umiar, tak aby dziecko nie spędziło całego dnia przed ekranem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here