półkolonie zimowe

Po Świętach i Nowym Roku czas pomyśleć o kolejnej szkolnej przerwie, czyli o feriach zimowych. Te dzieciaki to mają naprawdę dobrze 😉 . Pogoda jest ostatnio dość nieprzewidywalna i chyba nie ma co liczyć na śnieg w Warszawie (chociaż, kto wie, może jeszcze się pojawi). Jeśli jednak chcecie mieć pewność, że Wasze dzieci nie będą się w ferie nudzić zobaczcie, jakie propozycje zimowych półkolonii dostępne są w Warszawie. Specjalnie dla Was wybrałyśmy te, które wydały nam się najciekawsze i najfajniejsze.

Półkolonie Sportowe Gimnastyczne „Active Winter”

GYM Generation zaprasza na gimnastyczne półkolonie dla dzieci w wieku 4,5-11 lat z profesjonalnymi instruktorami. W programie codziennie gimnastyka. Dodatkowo: pływanie, tenis, karate, taniec, boks, orientacja w terenie, badminton, łucznictwo i inne rodzaje sportu, a także warsztaty z LEGO, gry stołowe i rękodzieło. Organizatorzy zapewniają opiekę od 8.30 do 16.00 oraz drugie śniadanie, gorący obiad i podwieczorek̨. JĘZYKI: polski i angielski.

GYM GENERATION. Szczegółowe informacje znajdziecie tutaj.

Półkolonie Kosmiczne z Planetą Robotów

półkolonie zimowe

Planeta Robotów zaprasza na półkolonie zimowe z robotami. Na dzieci czeka budowanie i
programowanie robotycznych konstrukcji, niesamowite eksperymenty, projekty plastyczne
oraz wiele innych atrakcji. Podczas turnusu uczestnicy zbudują statki kosmiczne i zaprogramują je do eksplorowania odległych miejsc wszechświata. Stoczą turniej o zebranie największej ilości surowców do odbudowy cywilizacji po wojnach międzygalaktycznych oraz stworzą własny kawałek kosmosu. Organizator zapewnia opiekę od 8.00 do 18.00.

Polecamy:

Planeta Robotów. Szczegółowe informacje i link do zapisów znajdziecie tutaj.

Półkolonie wspinaczkowe w Camp4

półkolonie zimowe

Półkolonie zimowe dla dzieci w wieku od 7 do 14 lat, również dla tych, które jeszcze nigdy się nie wspinały. Oprócz zajęć wspinaczkowych na dzieci czekają także integracyjne gry terenowe na świeżym powietrzu, gry zespołowe na boisku sportowym oraz turnieje sportowe. Organizator zapewnia opiekę od 8.45 do 17.20, sprzęt wspinaczkowy dla każdego uczestnika (uprząż, sprzęt do autoasekuracji, lonże i kask) i wyżywienie (drugie śniadanie, obiad, podwieczorek, napoje).

Camp4. Szczegółowe informacje znajdziecie tutaj.

Półkolonie zimowe Akademia YouTube & Własna Gra

półkolonie zimowe

MindCloud to ogólnopolska szkoła programowania i kompetencji cyfrowych. Jej misją jest przygotowanie najmłodszych do mądrego korzystania z nowych technologii. Na półkoloniach Akademia YouTube dzieci poznają podstawy montażu, stworzą własne animacje poklatkowe i będą bawić się w studio telewizyjne z użyciem greensceen. Stworzą także własne gry na zajęciach z programowania. Warsztaty obejmują też zagadnienia z zakresu bezpieczeństwa w Internecie, praw autorskich oraz sztuki filmowej i fotografii.

MindCloud. Szczegółowe informacje tutaj.

Teatralne półkolonie zimowe „MŁYN W POLSKIM”

Półkolonie teatralne w Teatrze Polskim współorganizowane przez Teatr MŁYN. W tym roku półkolonie odbywają się pod hasłem „TEATRALNIE ROZGRZEWAMY ZIMĘ”. W programie szlifowanie warsztatu aktorskiego, spotkania z artystami, zabawy z wykorzystanie wyobraźni, tworzenie scenografii i nauka gry na cajonie. Kadrę tworzą instruktorzy na co dzień pracujący z dziećmi poprzez teatr i warsztaty twórcze. Organizator zapewnia opiekę od 9.30 do 15.30.

Fundacja Artystyczna MŁYN. Więcej informacji na stronie: LINK

Bullerbynowa zima w mieście 2020

Na tych półkoloniach dzieci same stworzą bank pomysłów, gdzie wypiszą wszystko, co same chciałyby robić, gdzie pójść i jak spędzić czas. Będzie wspólne odkrywanie miasta, czas na swobodną zabawę, planszówki a nawet zabawa w teatr. Półkolonie przeznaczone są dla dzieci od 6 do 9 lat. Organizator zapewnia opiekę od 8.30 do 17.30, obiad i podwieczorek oraz wejściówki i bilety do odwiedzanych obiektów.

Fundacja Bullerbyn. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Ferie artystyczne dla dzieci 2020

Półkolonie ze sztuką dla dzieci od 6 do 12 lat lat w pracowni Farbą Umazane. W programie zajęcia z malarstwa, rzeźby, szycie breloczków z filcu, malowanie koszulek i robienie piankowych magnesów oraz wycieczka do Muzeum Narodowego. Organizatorzy zapewniają opiekę od 7.30 do 17.30 oraz trzy posiłki (śniadanie, dwudaniowy obiad i podwieczorek).

Pracownia artystyczna „Farbą Umazane”. Więcej informacji tutaj.

Wpis powstał we współpracy z wybranymi placówkami.

Uważasz, że to, co robimy jest wartościowe? Chcesz więcej?
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia. 
Twój adres email jest u nas bezpieczny, a z listy powiadomień możesz się wypisać w każdej chwili.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here