Czas pomyśleć o wakacjach. Jak zapewnić dzieciom atrakcyjny i bezpieczny czas w letnie miesiące? Mamy dla Was zestawienie najciekawszych półkolonii w Warszawie. Dzieci będą się dobrze bawić a Wy będziecie spokojni, że są w dobrych rękach.

Półkolonie z eksperymentami, robotykąi programowaniem – Mały Inżynier

Eksperymenty, robotyka, a może programowanie? Z pewnością każdy znajdzie coś
dla siebie! Półkolonie z Małym Inżynierem to połączenie dobrej zabawy z
rozwijaniem pasji i kreatywności. W tym roku zapraszamy m.in. na Laboratorium
Slime, eksperymenty Psi Patrol i Harry Potter, programowanie Minecraft i Python
oraz robotykę z najnowszym zestawem Lego Mindstorms Wynalazca Robotów.

Oprócz fascynujących zajęć w programie codzienne wyjścia na dwór, trzy pyszne
posiłki i niezapomniane przeżycia.
Link

Mały Inżynier, LINK

Półkolonie Akademia YouTube i Mistrzowie Konstrukcji i Modyfikacje w MindCloud

MindCloud zaprasza na półkolonie na warszawskiej Pradze. Oferta zarówno dla młodszych jak i dla starszych dzieci. Młodszym organizator proponuje przygody w grze Minecraft na półkoloniach Mistrzowie Konstrukcji & Modyfikacje, a starszym naukę podstaw nagrywania filmów, montażu i obróbki na filmowych półkoloniach Akademii YouTube. Nie zabraknie też wciągającego programowania!
Półkolonie MindCloud wyróżniają się nie tylko świetną atmosferą, pysznymi posiłkami i super kadrą, ale też codziennymi wycieczkami w najfajniejsze miejsca w stolicy!
A jeżeli Praga to za daleko, to zerknijcie też na ofertę zajęć online, która w te wakacje jest w MindCloud wyjątkowo bogata.
MindCloud, LINK (półkolonie stacjonarne), LINK (wakacje online)

Polecamy:

MALI ZDOBYWCY – Letnie półkolonie sportowo – wspinaczkowe w Camp4

Camp4 zaprasza dzieci w wieku 7-14 lat na przygodę sportowo-wspinaczkową. Organizatorzy nie wymagają umiejętności wspinaczkowych. Podczas zajęć dziećmi będzie opiekować się doświadczona kadra. W ofercie gry i zabawy na boisku sportowym, atrakcje wspinaczkowe (bouldering, zawody wspinaczkowe, park linowy, pokonanie mostu linowego, zjazdy na linie alpinistycznej, nauka węzłów), zabawy na świeżym powietrzu, gry i zabawy terenowe, turnieje sportowe, wyżywienie (drugie śniadanie, obiad, podwieczorek, napoje).

Camp4, LINK

Półkolonie Odkrywcy Lasu z Tipikamp

półkolonie warszawa

Tu dzieci każdego dnia będą poznawać tajemnice leśnej krainy poprzez najlepszą zabawę i wyjątkowy program, który zapewni im niezapomniane wrażenia. Swobodna zabawa połączona z przygodowym programem to element, który wyróżnia półkolonie Tipikamp. Lokalizacja jak z indiańskich opowieści w Puszczy Kampinoskiej. Doświadczona, troskliwa kadra. Przyjaźń i przygoda. Aktywny program w lesie i wyzwania dla najstarszych uczestników. Zdrowa aktywność na świeżym powietrzu.

Tipikamp, LINK

Rysunek, malarstwo i grafika komputerowa z SealArt

półkolonie warszawa

W tym roku Szkoła Rysunku SealArt przygotowała dla was wiele nowości. Kursy będą prowadzone w kilku trybach od 27 czerwca, przez cały lipiec i sierpień. Warsztaty wakacyjne przeznaczone są dla najbardziej wymagających osób, które w jak najkrótszym czasie chcą nauczyć się rysunku a także dla tych, którzy chcą podszkolić swoje umiejętności w czasie wolnym. Częstotliwość zajęć pomaga w bardzo szybkim czasie opanować podstawowe techniki rysunku i malarstwa a także podnieść umiejętności osób zaawansowanych. Lokalizacja Bielany, Wilanów i Legionowo.

SealArt, LINK

Forsail

Szkoła żeglarstwa Forsail zaprasza młodych żeglarzy na  półkolonie pod pełnymi żaglami, które odbywają się nad Zalewem Zegrzyńskim tuż pod Warszawa. Tu uczą się żeglować dzieci i młodzież na każdym stopniu zaawansowania. Turnusy trwają 5 dni, od poniedziałku do piątku i zaczynają się już 11.07.22. Szkoła zapewnia kompleksową opiekę doświadczonych instruktorów i wychowawców, pełne wyżywienie oraz dojazd do Klubu Mila, gdzie odbywają się zajęcia. Pomóż swojemu dziecku rozwinąć żagle! 

Forsail, LINK

Wpis powstał we współpracy z wymienionymi instytucjami.

Uważasz, że to, co robimy jest wartościowe? Chcesz więcej?
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia. 
Twój adres email jest u nas bezpieczny, a z listy powiadomień możesz się wypisać w każdej chwili.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here