Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Jak zapewnić dzieciom atrakcyjny i bezpieczny czas w letnie miesiące? Mamy dla Was zestawienie najciekawszych półkolonii w Warszawie. Dzieci będą się dobrze bawić a Wy będziecie spokojni, że są w dobrych rękach.

Półkolonie letnie 2020 z robotyką i Minecraftem

półkolonie warszawa

Planeta Robotów zaprasza chłopców i dziewczynki w wieku 6 – 12 lat na półkolonie letnie z robotyką i Minecraftem. W programie: budowanie i programowanie wielofunkcyjnych robotów, edukacja w lubianym przez dzieci środowisku Minecraft, eksperymenty naukowe, zajęcia artystyczne i sportowe, kreatywne budowanie z klocków LEGO, gry planszowe. Organizatorzy zapewniają opiekę przez 10 godzin dziennie, zajęcia w maksymalnie 15-osobowych grupach, pełne wyżywienie, dostosowane do indywidualnych potrzeb i dostosowanie się do zasad i zaleceń sanitarnych. Zajęcia odbywają się na Pradze, Bielanach, Ursynowie i w Centrum.

Planeta Robotów, więcej informacji TUTAJ.

Półkolonie z robotyką, eksperymentami, programowaniem, elektroniką.


Półkolonie z Małym Inżynierem to przede wszystkim solidny zastrzyk wiedzy, przyjemnie
spędzony czas i moc wspomnień na długie lata. Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich
dzieci w wieku od 5 do 15 lat. W zależności od wybranego scenariusza można zostać m.in
konstruktorem robotów, pogromcą żywiołów czy specjalistą ds. slime’ów, mikstur i eliksirów. Organizatorzy zapewniają opiekę od 8.00 do 17.00, dostosowanie do aktualnych wytycznych sanitarnych, pełne wyżywienie (posiłki dostosowane do wymagań diety), nieograniczony dostęp do wody i owoców, dyplom potwierdzający ukończenie danego poziomu kursu oraz upominek niespodziankę od Małego Inżyniera.
 
Mały Inżynier, więcej informacji TUTAJ.

Polecamy:

Półkolonie z Minecraftem

półkolonie warszawa

MindCloud zaprasza na półkolonie dzieci w wieku 6 – 11 lat. Główną myślą przewodnią jest podróżowanie i poznawanie odległych krain. Podczas wakacji na Minecraftowej Rajskiej Wyspie dzieci spędzą czas przy ognisku, zbudują własny kurort, poznają niezwykłą historię pewnego naukowca i odbędą podróż dookoła świata. Mogą wyruszyć także w gwiezdną podróż w trakcie półkolonii Ale Kosmos. Na starsze dzieci czeka Akademia YouTube i warsztaty z tworzenia gier. Organizatorzy zapewniają opiekę od 8:00 do 17:30, drugie śniadanie i dwudaniowy obiad, codzienne wycieczki i bilety wstępu do odwiedzanych atrakcji.

MindCloud, więcej informacji TUTAJ.

Półkolonie taneczne

Półkolonie w Hakiel Akademii Tańca to przede wszystkim zajęcia taneczne. Oprócz tego, na dzieci czeka wiele atrakcji takich jak: zajęcia plastyczne, musicalowe, warsztaty oraz konkursy. Przez 5 dni dzieci będą rozwijać swoją taneczną pasję, ucząc się różnych stylów tanecznych oraz choreografii. Dodatkowo, zajęcia z akrobatyki oraz stretchingu wpłyną na wzmocnienie i uelastycznienie każdej partii ciała. Ostatniego dnia półkolonii, podczas uroczystej Gali dzieci zaprezentują przygotowane choreografie. Organizatorzy zapewniają pełne wyżywienie i zajęcia w małych grupach oraz przestrzeganie wymogów sanitarnych.

Hakiel Akademia Tańca, więcej informacji TUTAJ.

Półkolonie sportowo-gimnastyczne: „Radość sportu na całe życie”

półkolonie warszawa

Półkolonie letnie GYM Generation są wspaniałym pomysłem na aktywne spędzenie wakacji w mieście. Pomogą rozwinąć niezależność, ciekawość, kreatywność i umiejętności funkcjonowania w grupie. Wzmocnią siłę, koordynację i gibkość. W ofercie półkolonii: gimnastyka GYM Generation , karate, taniec, boks, piłka nożna, badminton, łucznictwo, lekkoatletyka, orientacja w terenie i inne rodzaje sportu. Oprócz tego zajęcia z angielskiego, EKO rękodzieło i LEGO warsztaty. Oferta skierowana do dzieci od 4,5 do 11 lat. Organizatorzy zapewniają: opiekę od 9:00 do 17:00, zajęcia z profesjonalnymi instruktorami sportu, pełne wyżywienie. Półkolonie odbywają się w Wilanowie, na Mokotowie, Żoliborzu i Ursynowie.

GYM Generation, więcej informacji TUTAJ.

Półkolonie sportowo – wspinaczkowe “Mali zdobywcy”

półkolonie warszawa

CAMP4 zaprasza dzieci w wieku od 7 do 14 lat do wzięcia udziału w przygodzie wspinaczkowej. Dzieci aktywnie spędzą czas poznając tajniki wspinaczki, integrując się w grupie rówieśników, wzajemnie motywując i sportowo rywalizując. Organizatorzy zapewniają: pełne wyżywienie, dostosowanie się do norm sanitarnych, halę i boiska na wyłączność uczestników, profesjonalnych instruktorów. W programie m. in. wspinaczka typu bouldering, wspinaczka z asekuracją za pomocą liny i zestawu TRUBLUE, podchody, slackline, FunWall, ferrata, tyrolka, park linowy, gry zespołowe na boisku sportowym i na świeżym powietrzu, nauka węzłów i rozkładania namiotów.

CAMP4, więcej informacji TUTAJ.

Półkolonie z Centrum Młodego Odkrywcy

półkolonie warszawa

Centrum Młodego Odkrywcy zaprasza dzieci w wieku 6 – 11 lat. Każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie. W tym roku będzie dużo aktywności i zawodów. Organizatorzy przygotowali propozycje zarówno dla młodych konstruktorów, jak i dla dzieci, które nie interesują się robotyką i klockami, a chciałyby spróbować swoich sił w programowaniu oraz twórczo i aktywnie spędzić letni czas w gronie rówieśników. Opieka od 7.30 do 17:00 i pełne wyżywienie. Turnusy odbywaj a się na Żoliborzu, Woli, Białołęce oraz w Wilanowie.

Centrum Młodego Odkrywcy, więcej informacji TUTAJ.

Półkolonie artystyczne „Farbą Umazane”

Półkolonie dla dzieci od 6 do 12 lat. W programie m. in. malarstwo sztalugowe, rzeźba w glinie, filcowe zwierzaki, recyklingowe zabawki, decoupage na drewnie, projektowanie mody, piankowe magnesy i i tworzenie biżuterii. Organizatorzy zapewniają zajęcia w kameralnej grupie, opiekę od 7:30 do 17:00, obiad i podwieczorek a także plenery malarskie i rysunkowe.

Pracownia Artystyczna „Farbą Umazane”, więcej szczegółów TUTAJ.

Półkolonie tenisowe

Półkolonie Queen’s Tenis Warszawa przeznaczone są dla dzieci i młodzieży w wieku 5-15 lat. Mogą w nich wziąć udział zarówno początkujący, jak i średnio zaawansowani, Organizator dodatkowo zapewnia rakiety na zajęcia. Turnusy odbywają się przez całe wakacje od poniedziałku do piątku. W ramach opłaty pełne wyżywienie oraz opieka w godzinach 8:00 – 17:30. W programie zajęć: tenis, piłka nożna, koszykówka, siatkówka, unihokej i wiele innych atrakcji (m.in. wyjścia raz w tygodniu do aquaparku, kina, na kręgle i lody).

Queen’s Tenis Warszawa, więcej informacji TUTAJ.

Półkolonie z Rozkminkami

Rozkminki zapraszają do wakacyjnego MEGA ROZKMINIANIA! Wśród tematów: programowanie, kreatywne Lego, fizyka, chemia, eksperymenty, robotyka, łamigłówki, gry, gotowanie, sport. Półkolonie przeznaczone są dla dwóch grup wiekowych (3-6 i 7-11 lat). Organizatorzy zapewniają opiekę w godzinach 8-17, dwudaniowy obiad i podwieczorek, 12-osobowe grupy oraz przestrzeganie zasad sanitarnych.

Rozkminki, więcej informacji TUTAJ.

Półkolonie żeglarskie nad Zegrzem

Program półkolonii żeglarskich łączy elementy żeglarskiej przygody oraz odkrywania świata przez eksperymenty naukowe. Młodzi uczestnicy odkryją m.in. skąd przywiało wiatr, jak błyszczą błyskawice, czemu ciśnienie ciśnie i jak dźwięczy dźwięk. Czeka na nich także wiele atrakcji: gry terenowe, zabawy, edukacja ekologiczna oraz zajęcia z j. angielskim. Organizator zapewnia trzy posiłki , opiekę wykwalifikowanej i doświadczonej kadry wychowawców i instruktorów, trzy kategorie wiekowe grup.

Forsail, więcej informacji TUTAJ.

Mamy nadzieję, że te inspiracje będą dla Was pomocne, a dzieciakom zafundujecie miłe wspomnienia z lata w mieście. Wakacje nie są od tego, żeby się nudzić! Ahoj przygodo! 🙂Wpis powstał we współpracy z wymienionymi placówkami.

Uważasz, że to, co robimy jest wartościowe? Chcesz więcej?
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia. 
Twój adres email jest u nas bezpieczny, a z listy powiadomień możesz się wypisać w każdej chwili.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here