PastaLOVE – prosto, tanio, smacznie, miło. No jak ich nie lubić!

0
157

Nie ma czasu, szybko!

Ostatnio w wielkim biegu podążałam ulicą Senatorską. Pędziłam właśnie pomiędzy jednym spotkaniem, dentystą, a odbieraniem dzieci ze szkoły. Była godzina 13. Obiad by się jakiś przydał, a jakże. Ale gdzie nie wejdziesz, tam podają kartę dań, zapraszają do stolika. Jak nic spędzisz na takim lunchu godzinę i pół portfela. A ja chciałam szybko, domowo i tanio. To nie był dzień na beztroskie posiadówy.

pastalove

Patrzę – miła witrynka z napisem PASTALOVE, w środku czysto, jasno, kilka stolików, a jedzenie nakładają przy barze, więc nie tracisz czasu na obsługę kelnerską. Wchodzę.

pastalove

Jak sama nazwa wskazuje, PASTALOVE serwuje głównie makarony z sosami i sałatki. Ponieważ od jakiegoś czasu nie jem pszenicy już myślałam, że wyjdę głodna, ale okazało się, że podają również risotto i zupy. No, to jestem w domu!

Ceny?

No, lepiej być nie mogło. Dowolny makaron z sosem 7,90. Gorąca, rozgrzewająca zupa – 5,90. Porządny kubas herbaty 2,90. Wszystko smaczne, świeże i aromatyczne. I bez spiny i krawata, choć w krawacie tez można 😉

Polecam!

PASTAlove
ul. Senatorska 26
Warszawa

 

Artykuł autorstwa Ani

 

Uważasz, że to, co robimy jest wartościowe? Chcesz więcej?
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko nejciekawsze artykuły z danego tygodnia. 
Twój adres email jest u nas bezpieczny, a z listy powiadomień możesz się wypisać w każdej chwili.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here