Modernizacja Moczydła została zakończona i już niebawem kąpielisko będzie do dyspozycji warszawiaków w zupełnie nowej odsłonie. 

Park wodny został pomyślany z myślą o użytkownikach w każdym wieku. Znajduje się tam basen rekreacyjny, brodzik oraz na wodny plac zabaw. Dodatkowo bedzie można korzystać z placu zabaw, dwóch boisk do plażowej siatkówki i z boiska do plażowej piłki nożnej.

Przy głównej niecce rekreacyjnej znajduje się zakręcona zjeżdżalnia rurowa Anakonda oraz szybka zjeżdżalnia Kamikadze. Dla wytrzymałych polecamy siatkę wspinaczkową i ścieżkę pontonową. Z chwili relaksu będzie można skorzystać pod dyszami masującymi czy na wodnych leżakach. Na najmłodszych czeka brodzik, a w nim zjeżdżalnie, wulkan i żółw. W wodnym placu zabaw znajdziecie dysze wodne, armatkę i wiaderka przelewające się wodą.

Teren wokół niecki głównej, brodzika i wodnego placu zabaw jest ogrodzony, a wejścia na teren są wytyczone przez tzw. brodziki przejściowe wraz prysznicami, które uruchamia fotokomórka. AKTYWNA WARSZAWA nie zapomniała o plażowiczach i dla nich przygotowała rozległy teren na kąpiele słoneczne, a dla aktywnych dwa boiska do siatkówki plażowej i jedno do plażowej piłki nożnej.

Wszystkie ścieżki oraz samo wejście – wjazd do niecki basenowej zostały zmodernizowane tak, aby było wygodniej osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich.

Polecamy:

Zdjęcia i informacje za aktywnawarszawa.waw.pl
Uważasz, że to, co robimy jest wartościowe? Chcesz więcej?
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia. 
Twój adres email jest u nas bezpieczny, a z listy powiadomień możesz się wypisać w każdej chwili.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here