O NAS

O NASi o blogu

Każdy z nas od czasu do czasu potrzebuje porady sąsiada. Nie tylko tego z mieszkania obok, czasem z sąsiedniej ulicy. Pytamy o to, gdzie coś załatwić, gdzie coś kupić, gdzie zorganizować przyjęcie, czy gdzie można dobrze zjeść. Wymieniamy się także informacjami o zajęciach dla dzieci w okolicznych domach kultury, o planowanym pikniku w parku czy potańcówce sąsiedzkiej. Założę się, że mimo obecności pana Facebooka i wujka Google to właśnie od sąsiadów dowiedzieliście się o wielu ważnych sprawach związanych z Waszą dzielnicą. I o to właśnie chodzi w naszym projekcie. Piszemy blog, który będzie Waszym praktycznym przewodnikiem sąsiedzkim po dzielnicy. Chcemy Wam pokazywać ciekawe i dobre miejsca w Waszej dzielnicy, przedstawiać lokalne organizacje i stowarzyszenia oraz wspierać sąsiedzkie inicjatywy. kontakt@dziendobrywarszawo.pl

O NAS W LICZBACH

4
Autorki
18
Dzielnic
500
Wpisów na blogu

Ania K.

Nasza blogowa ekipa miała swój początek właśnie za sprawą Ani. Bywa to tu, to tam. Jej najukochańszą dzielnicą Warszawy jest rodzinny Mokotów, ale z czasem zaakceptowała fakt, że na nim się świat nie kończy. Śmiało wychyla nos w inne rewiry, zwłaszcza, kiedy ten nos wyczuje coś smakowitego za winklem.

Ania L.

W zespole od 2017 roku. Miłośniczka Warszawy i jej tajemnic. Uwielbia pokazywać stolicę z najmniej oczywistej strony. Wychowywała się na Pradze-Północ, teraz mieszka na Pradze-Południe, ale żadne zakątki miasta nie są dla niej obce pod warunkiem, że gdzieś w okolicy dają dobrą kawę. Nie rozstaje się z aparatem fotograficznym.

Ada

Z nami od 2017 roku. Zakochana w Warszawie od wielu lat. Wychowywała się na Starej Ochocie, dziś najchętniej eksploruje sąsiedzką Białołękę. Uwielbia odkrywać miejsca z duszą, choć nie obce są jej również tematy znacznie bardziej przyziemne, a jak potrzebne człowiekowi: LODY 🙂

Kamila

Kamila dołączyła do nas w 2018 roku. Opowiadanie o Warszawie ma we krwi. Stare Miasto, Śródmieście czy Mokotów? Opowie Ci o nich nawet obudzona w środku nocy. Dziś mieszkanka Ursynowa. Najodważniejsza dusza naszego zespołu. Nie da się? Spróbujmy!