Najlepszą wiadomością ostatnich kilku tygodni była ta, że dzieci w czasie ferii jednak będą mogły wychodzić na dwór. Szczęściarzami są zwłaszcza dzieciaki z Wawrzyszewa i okolic, bo to tam otwarto właśnie fantastyczny plac zabaw.

Plac zabaw znajduje się obok Stawów Brustmana, które powstały już w 1820 roku. Na otoczonym fosą i parkiem terenie znajdowały się stawy rybne i kanały a warszawiacy chętnie przyjeżdżali tu na letnisko. Teraz również możecie tu sobie przyjemnie pospacerować i np. nakarmić kaczki specjalną darmową karmą.

Albo zapisać się do kółka wędkarskiego :).

nowy plac zabaw wawrzyszew

Dobrze będą się tu bawiły dzieci w każdym wieku. Sama wypróbowałam przedziwną konstrukcję, na której jeździ się na boki trzymając się zwisających z góry łańcuchów i powiem Wam, że nie jest to prosta sprawa. Są też konstrukcje do wspinaczki, mostki, zjeżdżalnie, zabawka interaktywna, tyrolka i huśtawki. Oprócz urządzeń do zabawy, dzięki doprowadzeniu przyłącza wodnego, w ciepłe miesiące na placu zabaw będą działać zamgławiacze, które w upalne dni ochłodzą bawiące się dzieci.

nowy plac zabaw wawrzyszew

Plac zabaw nie ma jeszcze swojej nazwy. Ta zostanie wybrana na wiosnę w specjalnym konkursie, którego szczegóły znajdziecie wkrótce na stronie Urzędu Dzielnicy Bielany.

Polecamy:
nowy plac zabaw wawrzyszew

Miejmy nadzieję, że to będzie miało więcej szczęścia niż plac zabaw w Parku Ujazdowskim, o którym możecie poczytać TUTAJ. My na pewno wrócimy tu na wiosnę 🙂 .

Uważasz, że to, co robimy jest wartościowe? Chcesz więcej?
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia. 
Twój adres email jest u nas bezpieczny, a z listy powiadomień możesz się wypisać w każdej chwili.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here