mundial na Białołęce

Kilka dni temu rozpoczęły się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej FIFA 2018. Przed nami jeszcze cały miesiąc sportowych emocji. Można oglądać mecz na kanapie, przed telewizorem we własnym domu. Można też przeżywać rozgrywki narodowych drużyn wspólnie z innymi kibicami. Dla tych z Was, którzy wolą oglądać mecze w towarzystwie innych kibiców, przygotowałam listę miejsc, w których możecie to zrobić. Oto gdzie możecie obejrzeć mundial na Białołęce.

Strefa Kibica w Ogrodzie na dachu Galerii Północnej

Przestrzeń na dachu będzie dostępna bezpłatnie dla wszystkich fanów piłki nożnej w godzinach transmisji meczów. W ogrodzie na dachu ustawione zostaną leżaki i wydzielone miejsca do siedzenia. Klienci galerii, którzy zrobią zakupy na terenie centrum za minimum 50 złotych i  okażą paragon potwierdzający transakcję, będą mieli możliwość wejścia do strefy VIP i zajęcia najlepszych miejsc. Podczas meczów polskiej reprezentacji na terenie strefy kibica będą rozdawane biało-czerwone chorągiewki oraz pojawi się stanowisko do malowania twarzy w barwy polskiej flagi. Każdy z gości będzie mógł także sprawdzić swoją piłkarską wiedzę podczas animacji i konkursów z nagrodami. Strefa otwiera się 19 czerwca przed meczem Polska-Senegal.

Ogród na dachu Galerii Północnej

ul. Światowida 17

Strefa Kibica na Zielonej Białołęce

Strefa organizowana przez Fundację Kresy Historii we współpracy z parafianami z ul. Głębockiej, zostanie zlokalizowana na terenie parafii św. Michała Archanioła przy ul. Głębockiej 119, przy drewnianym kościele. Mecze będzie można śledzić w specjalnie do tego celu zbudowanej hali widowiskowej, która powstała na tyłach parafialnego parkingu i pomieści aż 1000 osób. W hali powstaje scena, nad którą zawiśnie ekran o powierzchni 25 m2. Oprócz meczów, w przerwach spotkań piłkarskich, wystąpią zaproszeni goście, m.in. sportowcy.  Będzie tu można obejrzeć wszystkie mecze, nie tylko te, w których uczestniczy polska drużyna. Oprócz strefy kibica powstanie także strefa rodziny z atrakcjami także dla najmłodszych. W weekendy będą organizowane imprezy tematyczne, m.in. dzień polskiego sportu. Wstęp bezpłatny.

Polecamy:

Parking przy parafii św. Michała Archanioła

ul. Głębocka 119

Miejska Strefa Kibica w Parku Bródnowskim

Miejska strefa kibica dla Targówka i Białołęki zostanie zorganizowana w Parku Bródnowskim. Wystartuje 19 czerwca na pierwszy mecz polskiej reprezentacji. Będą też oczywiście dodatkowe atrakcje – gry, konkursy z nagrodami, animacje oraz różnego rodzaju zabawy skierowane do najmłodszych kibiców. W fazie grupowej będzie można w niej oglądać tylko trzy mecze reprezentacji Polski. Jeśli Polacy awansują do fazy pucharowej, zobaczymy w parku także ich kolejne mecze.

Park Bródnowski

Bierhalle w Galerii Północnej

W restauracji znajduje się 9 telewizorów i może się w niej zmieścić 200 osób. Stolik można zarezerwować telefonicznie (22 812 83 50, 515 492 962) lub osobiście, ale maksymalnie można zarezerwować tylko cztery miejsca. Będzie tu można obejrzeć wszystkie mecze mistrzostw. Podczas mundialu w menu znajdą się specjalne przekąski kibica.

Restauracja Bierhalle, Galeria Północna

ul. Światowida 17

Poza wymienionymi wyżej miejscami mecze Mistrzostw Świata będzie jeszcze można obejrzeć w Klubie Pictures przy ul. Obrazkowej 26, w Klubie Pięć w Forcie Piontek, w Wodniku Szuwarku przy Grzymalitów 1E oraz w Sali Sportu i Zabawy FIGLE przy Odkrytej 64.

 

Uważasz, że to, co robimy jest wartościowe? Chcesz więcej?
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia. 
Twój adres email jest u nas bezpieczny, a z listy powiadomień możesz się wypisać w każdej chwili.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here