Gimnazjaliści z WAWRA robią prawdziwy teatr! [Grupa ASSUNTA]

0
224

Wreszcie wakacje!!! Zapewne najbardziej cieszą się uczniowie 😉 Przy okazji końca roku szkolnego chce Wam opowiedzieć o grupie młodych ludzi, którzy robią naprawdę dobrą robotę.

Przez ostatnich 10 miesięcy spotykali się w piątkowe popołudnia w ich magicznej sali o numerze 16. Dużo ćwiczyli, aby pokazać publiczności efekt swojej pracy. Opłacało się… To był bardzo dobry rok szkolny dla Grupy Teatralnej Assunta z Gimnazjum nr 104 w Radości.

  • W marcu wygrali Mazowieckie Spotkania Teatralne Zwierciadła i dostali zaproszenie na ogólnopolski finał.
  • Grupa znalazła się wśród 5 zespołów zaproszonych na Młodzieżowe Spotkania Teatralne w Teatrze Studio. Nasi młodzi wawerscy aktorzy zaprezentowali spektakl „Brzydkie królewiatko”. Assunta została wyróżniona za wiarygodność i umiejętność pracy zespołowej.
  • Jedna z aktorek grupy, Julia Jewszel, zakwalifikowała się do międzynarodowego projektu teatralnego „Here.I.Stand”. W jego ramach 18 młodych ludzi przygotuje sztukę teatralną pod opieką znanej pedagożki teatralnej Uty Plate. Premiera spektaklu odbędzie się 31 października w Deutsches Theater w Berlinie.

Grupą dowodzi Monika Rokicka, która potrafi wyłowić prawdziwe aktorskie talenty. Całej grupie Assunta gratuluję sukcesów i życzę następnych. Po wakacjach kolejne casting, może do zespołu dołączą nowe perełki 😉

 

Uważasz, że to, co robimy jest wartościowe? Chcesz więcej?
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia. 
Twój adres email jest u nas bezpieczny, a z listy powiadomień możesz się wypisać w każdej chwili.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here