lipiec w Warszawie

Lipiec w Warszawie. Wydaje Wam się, że wszyscy wokół wyjechali? Wypoczywają na egzotycznych wakacjach albo zwiedzają ciekawe zakątki świata? Tylko Wy spędzacie lato w mieście, gdzie przecież nic ciekawego się nie dzieje. Nuda, upał i monotonia? Nieprawda! Lato w mieście też może być fajne. Mamy na to kilka sposobów.

Obejrzyjcie film prosto z samochodu

lipiec w Warszawie

W Warszawie mamy kilka kin samochodowych. Pogoda jest ostatnio zmienna, więc zamiast kina plenerowego może wybierzecie taką opcję? Koniecznie zaopatrzcie się też w ogromną porcję popcornu i coca-coli. Jeśli ma być po amerykańsku, to na całego 😉 . Listę warszawskich kin samochodowych znajdziecie TUTAJ.

Poleniuchujcie na jednej z warszawskich plaż

lipiec w Warszawie

To nic, że nie jesteście nad morzem, ani nawet nad jeziorem. Skorzystajcie z jednej z wielu warszawskich plaż nad Wisłą (ich pełną listę znajdziecie TUTAJ) i odetchnijcie trochę od zgiełku miasta. Możecie powylegiwać się na leżaczkach, pograć w siatkówkę, podziwiać piękne widoki i zachód słońca a to wszystko bez wyjeżdżania z Warszawy. To co, może tak dzisiaj po pracy wakacyjny relaksik nad Wisłą?

FabLabWbijaj!

FabLab Wbijaj! to miejska stolarnia w samym sercu Warszawy. Możecie tam zrealizować własny projekt albo wykonać jedną z zabawek według przygotowanego wzoru. Więcej o tym miejscu przeczytacie TUTAJ.

FabLab Wbijaj!, ul. Stara 4 (wejście od ul. Boleść)

Polecamy:

Poćwiczcie jogę na trawie

Jesteście zmęczenie pracą? Nie możecie doczekać się urlopu? Nie macie czasu ani pieniędzy, żeby zapisać się na masaż albo na siłownię? Skorzystajcie z zajęć jogi w plenerze, które w lato odbywają się za darmo w wielu miejscach w Warszawie. Listę miejsc i harmonogram znajdziecie TUTAJ.

Poszukajcie warszawskich syrenek

Lato w mieście jest nudne? Nieprawda! Pobawcie się w tropicieli warszawskich syrenek. Tylko ostrzegamy – ta zabawa wciąga, ale obiecujemy, że teraz nawet czekając na tramwaj nie będziecie się nudzić. Syrenki w Warszawie są na każdym kroku. Trzeba tylko być uważnym. Jako podpowiedzi możecie użyć naszego wpisu o warszawskich syrenkach, ale syrenek jest w Warszawie dużo więcej.

Uważasz, że to, co robimy jest wartościowe? Chcesz więcej?
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia. 
Twój adres email jest u nas bezpieczny, a z listy powiadomień możesz się wypisać w każdej chwili.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here