laboratorium słowa

Piszecie nieraz „do szuflady”? Przyznam, że mi się zdarza 😉 Mam na koncie kilka wierszy i nawet zaczęłam powieść. To taka moja „radosna” twórczość, która chyba nigdy nie ujrzy światła dziennego 😉 Może Wy macie więcej śmiałości 🙂 Jeśli lubicie pisać i chcecie poeksperymentować ze słowem koniecznie przyjdźcie jutro na pierwsze spotkanie Laboratorium Słowa. 

Nie jest to typowy kurs pisarski. Zajęcia są skierowane do tych, którzy chcą poeksperymentować ze swoją wyobraźnią. Jest to cykl 6 spotkań, podczas których poruszycie wiele interesujących tematów i zmierzycie się z różnymi formami pisarskimi. Na początku rozbudzicie swoją wyobraźnie i  poćwiczycie kreatywność. Później zaczniecie tworzyć własne poetyckie i prozatorskie teksty. W czasie zajęć odkryjecie swoje możliwości, poeksperymentujecie z formą oraz poznacie nowe znaczenia na pozór oczywistych słów. Przez 6 tygodni będziecie pracować nad utworami, które na koniec przedstawicie szerszej publiczności.

Jeśli lubicie pisać albo chcecie spróbować swoich sił w tej dziedzinie, to przyjdźcie jutro do biblioteki przy Agrestowej w Miedzeszynie. Jeżeli nie będzie padać, to warsztaty odbędą się na świeżym powietrzu, w plenerowej czytelni. Zajęcia są bezpłatne. Rozpoczną się o 16 i potrwaja dwie godziny. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Warsztaty poprowadzi Monika Rokicka, która jest pedagogiem, reżyserem oraz animatorem kultury. To autorka wierszy, opowiadań i artykułów publikowanych w prasie literackiej m.in. w Poezji Dzisiaj. Za swoją twórczość zdobyła wiele nagród na konkursach literackich. W latach 90. Monika Rokicka była związana z grupą poetycką Enigma.

Uważasz, że to, co robimy jest wartościowe? Chcesz więcej?
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia. 
Twój adres email jest u nas bezpieczny, a z listy powiadomień możesz się wypisać w każdej chwili.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here