Chcesz nauczyć się gotować, ale we własnej kuchni czujesz się zagubiony? A może szukasz wyjątkowego prezentu dla miłośnika gotowania lub po prostu chcesz miło spędzić czas w ciekawym towarzystwie i ze smacznym jedzeniem? Oferta kursów kulinarnych w Warszawie jest naprawdę ogromna. Zadowoli tych całkowicie początkujących i tych zdecydowanie bardziej zaawansowanych. Wielbicieli steków, kuchni roślinnej i tych, dla których liczy się tylko deser.

Mamy dla Was pięć najciekawszych miejsc w Warszawie, w których nauczycie się gotować.

Cook Story by Samsung – więcej niż szkoła gotowania

kursy kulinarne

Cook Story by Samsung to niezwykłe studio kulinarne łączące pasję do gotowania i niesamowitych szefów kuchni. Tutaj nauczycie się gotować przy akompaniamencie muzyki, z kieliszkiem wina i prowadząc ciekawe rozmowy. Studio oferuje zarówno warsztaty dla klientów indywidualnych i dzieci jak i warsztaty integracyjne i firmowe (biznesowe). Cook Story by Samsung współpracuje z topowymi szefami kuchni (uczestnikami Masterchefa, Top Chefa oraz szefami najlepszych restauracji w Polsce). Organizuje też eventy, konferencje, bankiety okolicznościowe i zajęcia teambuldingowe oraz pokazy live cooking.  Wszystkie szczegóły dotyczące kursów kulinarnych znajdziecie tutaj.

Cook Story by Samsung, ul. Klimczaka 1 lok. 13, Warszawa

CulinaryON – kulinarny Disneyland

To będzie podobno największe i najbardziej rozrywkowe studio kulinarne w Europie. Każdy z warsztatów kulinarnych będzie poświęcony jednej z kuchni świata (m. in. włoskiej, francuskiej, hiszpańskiej czy tajskiej). Już od kwietnia będziecie tu pod okiem profesjonalistów mogli nauczyć się robić sushi, ciasto na pizzę, wiedeński strudel albo przygotować dania najlepszych szefów kuchni na świecie. CulinaryON ma w swojej ofercie również imprezy kulinarne dla dzieci, wieczory panieńskie i wynajem sal konferencyjnych. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Polecamy:

CulinaryON, Pl. Trzech Krzyży 10/14, Warszawa

Polish Your Cooking – kuchnia z całego świata

kursy kulinarne

Polish Your Cooking powstało z myślą o doskonaleniu umiejętności kulinarnych oraz poznawaniu lokalnych kultur w miłej i swobodnej atmosferze. Ich misją jest pokazanie, że gotowanie nie jest ani nudne, ani trudne, ale jest super atrakcją integrującą ludzi. Polish Your Cooking tworzą ludzie, którzy kochają gotować i chcą zarażać innych swoją pasją.  Na każdym warsztacie otwartym serwowane jest czerwone i białe wino bez dodatkowych opłat oraz pyszna przystawka przygotowana przez szefów kuchni na smaczne wejście. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Polish Your Cooking, ul. Długa 50, Warszawa

Pięć Smaków – kursy kulinarne z naturalnego gotowania

Tutaj poznacie naturalną i tradycyjną kuchnię pełną sezonowych i lokalnych smaków, inspirowaną medycyną naturalną i współczesną nauką o żywieniu oraz zasadami dietetyki tradycyjnej medycyny chińskiej (kuchnia pięciu przemian). Wśród tematów kursów znajdziecie mi. in. oczyszczanie organizmu na wiosnę, profilaktykę w chorobie Hashimoto i zdrowe potrawy w 15 minut. Szczegółowe informacje i cennik znajdziecie tutaj.

Pięć Smaków – Akademia Odżywiania dla Zdrowia, Warszawa

Little Chef – kursy kulinarne dla dzieci

Szkoła Gotowania Little Chef powstała w 2007 roku. W ofercie znajdziecie kursy kulinarne dla najmłodszych (4-6 lat), trochę starszych (7-10 lat) oraz dla nastolatków doskonalących swój warsztat. Można także wziąć udział w warsztatach rodzinnych. W przestronnej kuchni organizowane są również urodziny i pokazy kulinarne.  Szczegółowy kalendarz zajęć znajdziecie tutaj.

Szkoła Gotowania dla Dzieci Little Chef, ul. Reytana 15, Warszawa

Wpis powstał przy współpracy wybranymi szkołami gotowania.

Uważasz, że to, co robimy jest wartościowe? Chcesz więcej?
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia. 
Twój adres email jest u nas bezpieczny, a z listy powiadomień możesz się wypisać w każdej chwili.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here