Kryte baseny w Warszawie

0
3968
kryte baseny

Tęsknicie za beztroskim pluskaniem się w wodzie? A może dzieciaki roznosi energia i szukacie miejsca, w którym mogłyby się wyszaleć? To nic, że za oknem zimno i wietrznie. Kryte baseny w Warszawie to miejsca, w których możecie aktywnie spędzić czas nawet w zimie. I to w ciepełku! Czekaja tu na Was zjeżdżalnie, sauny, hydromasaże i wiele innych atrakcji. To co, wskakujecie?

OSiR Ochota

Na terenie tej pływalni znajduje się basen pływacki, basen rekreacyjny z parasolem wodnym, gejzerami, sztuczną rzeką i wodnym masażem. Jest tu też brodzik dla dzieci i zjeżdżalnia o długości 70 metrów. Dla chętnych dodatkowo płatna sauna sucha i parowa. Szczegóły dotyczące cennika i dokładnych godzin otwarcia znajdziecie tutaj.

OSiR Ochota

ul. Rokosowska 10, Warszawa

Polecamy:

Wodny Park Warszawianka

Możecie tu popływać w basenie olimpijskim albo zrelaksować się w basenie rekreacyjnym z wodospadami i kaskadami. Jest brodzik dla dzieci, wanny do masażu wodnego z podgrzewaną wodą, sztuczna rzeka, dwie zjeżdżalnie rurowe o długości 45 i 72 metrów, zjeżdżalnia odkryta o długości 15 metrów. Jest też zewnętrzny odkryty basen całoroczny z podgrzewaną wodą. Szczegółowy cennik znajdziecie tutaj, a godziny otwarcia parku tu.

Wodny Park

ul. Merliniego 4, Warszawa

Zdjęcie: Pixabay

OSiR Wawer

Oprócz basenu sportowego jest tu też basen rekreacyjny z hydromasażem dennym i ściennym, kurtyną wodną i sztuczną rzeką oraz jacuzzi. Dla dzieci powyżej 8 lat i dorosłych jest też prawie 70-metrowa zjeżdżalnia. W sali relaksacyjnej możecie odpocząć w jednej z dwóch suchych saun albo w łaźni parowej lub w półotwartym basenie wychodzącym na zewnątrz budynku. Tutaj znajdziecie dokładny cennik.

OSiR m.st. Warszawy w Dzielnicy Wawer

ul. V Poprzeczna 22, Warszawa-Anin

OSiR Ursus Pływalnia Skalar

Pływalnia Skalar posiada basen sportowy i rekreacyjno-rehabilitacyjny oraz brodzik dla małych dzieci ze zjeżdżalnią i parasolem wodnym. Są tu również dwie stacje masażu wodnego, pięć łóżek z masażem powietrznym i 70-metrowa zjeżdżalnia. Szczegóły tutaj .

Pływalnia SKALAR

ul.Sosnkowskiego 3, Warszawa

Zdjęcie: Pixabay

OSiR Ursus Pływalnia Albatros

Pływalnia Albatros posiada basen sportowy i basen rekreacyjny oraz saunę suchą i jacuzzi. Szczegóły dotyczące opłaty za wstęp znajdziecie tutaj.

Pływalnia ALBATROS

ul. Orląt Lwowskich 1, Warszawa

OSiR Targówek – Pływalnia Polonez

W krytej hali pływalni znajduje się basen pływacki, basen rekreacyjny z oddzieloną kurtyną wodną częścią do nauki pływania oraz brodzik dla dzieci ze zjeżdżalnią. W basenie rekreacyjnym są stacje masażu poziomego i pionowego, gejzer wodno-powietrzny, kurtyna wodna i trzy kaskady wodne oraz wanny z masażem wodnym. Jest też sauna infrared i sauna sucha. Zewnętrzna zjeżdżalnia ma długość 120 metrów. Grafik i cennik pływalni znajdziecie tutaj.

PŁywalnia Polonez

OSiR m.st. Warszawy w Dzielnicy Targówek

ul. Łabiszyńska 20, Warszawa

Zdjęcie: Pixabay

AquaPark Wesolandia

Zespół basenów Wesolandia składa się z basenu sportowego i basenu rekreacyjnego oraz brodziku dla najmłodszych. W obrębie strefy rekreacyjnej znajduje się rwąca rzeka, stanowiska do masaży wodno-powietrznych, płaszcze wodne i podwodne strumienie, odprężające jacuzzi oraz 70 metrowa zjeżdżalnia. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Aquapark Wesolandia

Ul. Wspólna 4 (róg Piastowskiej), Warszawa -Wesoła

OSiR Polna

kryte baseny

W skład zespołu basenów przy Polnej wchodzi basen sportowy oraz brodzik z bocznymi gejzerami do hydromasażu i gejzerami do masażu w pozycji stojącej, jacuzzi cztero i ośmioosobowe i zjeżdżalnia z basenem lądującym. Jest też sauna sucha i parowa. Więcej szczegółów tutaj.

OSiR Polna

ul. Polna 7A, Warszawa

OSiR Żoliborz

Tutaj pływalnia podzielona jest na dwie strefy: sportową z basenem sportowym i rekreacyjną, w której skład wchodzi owalny basen rekreacyjny z urządzeniami do hydromasażu, gejzerami, sztuczną rzeką, wysepką z kąpielą perełkową. Jest tu też basen do nauki pływania połączony z basenem rekreacyjnym podwodnym otworem w kształcie koła. Jest brodzik dla małych dzieci i zjeżdżalnia rurowa o długości 80 metrów oraz wanna z masażem bąbelkowym. Więcej informacji na temat cen i grafiku znajdziecie tutaj.

OSiR m. st. Warszawy w Dzielnicy Żoliborz

ul. Potocka 1, Warszawa

OSiR Praga – Południe Pływalnia Wodnik

Obiekt składa się z dwóch basenów – dużego sportowego i mniejszego z częścią rekreacyjną. Jest też zjeżdżalnia, jacuzzi oraz sauny. Aktualne informacje na temat godzin otwarcia i cen biletów znajdziecie tutaj.

Wodnik

ul. Abrahama 10 (wjazd od ul. Bora-Komorowskiego)

OSiR Bemowo Pływalnia Pingwin

Na terenie ośrodka znajduje się sześciotorowy basen sportowy; basen rekreacyjny z leżankami do masażu wodą i powietrzem, gejzerami, ściennym masażem z silnym strumieniem wody, kurtyną wodno-brzegową i urządzeniem do hydromasażu. Jest też 80-metrowa zjeżdżalnia. Grafik i cennik znajdziecie tutaj.

Pływalnia Pingwin OSiR Bemowo

ul. Oławska 3A, Warszawa

Zespół Obiektów Sportowych Aqua Relaks Ursynowskie Centrum Sporu i Rekreacji

Tutaj możecie popływać w basenie sportowym albo zrelaksować się w części rekreacyjnej ze zjeżdżalnią (85 metrów), jacuzzi, gejzerami i masażami podwodnymi. Jest też sauna sucha i rzymska. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Zespół obiektów sportowych Aqua Relaks

ul. Pod Strzechą 3, 02-798 Warszawa

Jeśli wolicie jednak aktywny czas spędzony na zewnątrz, to może wybierzecie się na Górkę Szczęśliwicką?

Uważasz, że to, co robimy jest wartościowe? Chcesz więcej?
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia. 
Twój adres email jest u nas bezpieczny, a z listy powiadomień możesz się wypisać w każdej chwili.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here