modelarnia białołęka

O takim miejscu marzyłam sześć lat temu, kiedy spacerowałam z podwójnym wózkiem po wale nad Wisłą. W tę i z powrotem, w tę i z powrotem… Klubokawiarnia Modelarnia powstała dla mnie zdecydowanie za późno. I trochę za daleko, ale myślę, że to mogłabym jej jeszcze wybaczyć ;).

Jak cudownie byłoby wtedy mieć możliwość odwiedzenia takiego miejsca; wypicia kawy albo zielonego koktajlu (chociaż o nich chyba wtedy jeszcze nikt nie słyszał :)) i spędzenia kilku chwil w spokoju, podczas gdy dzieci bawią się w przestronnym kąciku zabaw. Co za wybawienie w deszczowe dni. Co za odmiana od codziennej monotonii spacerów.  Niestety dla mnie, Modelarnia spóźniła się o ładnych kilka lat  i powstała o kilka kilometrów za daleko, ale dla wszystkich mieszkańców Zielonej Białołęki to jest naprawdę świetne miejsce. Przestronne, ze zdrowym jedzeniem, z przestrzenią dla dzieci i mnóstwem atrakcji dla dużych i małych.

Klubokawiarnia Modelarnia – przestrzeń rodzinnego spędzania czasu i integracji sąsiedzkiej

W Modelarni można napić się kawy z małej rzemieślniczej palarni, świeżo wyciskanych soków i koktajli o przecudnych lokalnych nazwach (moje serce skradły Zielona Białołęka i Ruskowy Bród). Są też domowe ciasta i desery oraz duży wybór naleśników słodkich i wytrawnych.

Klubokawiarnia oferuje też szeroką gamę zajęć dla dzieci i dorosłych. Z zajęć cyklicznych odbywają się m.in. sensoplastyka, zajęcia plastyczne i muzyczne, balet, warsztaty rękodzieła, ceramika, sztuki walki, zumba. Dla dorosłych jest  zumba, język hiszpański, warsztaty samoobrony dla kobiet, gimnastyka na zdrowy kręgosłup i gimnastyka dla kobiet w ciąży. Całą listę zajęć wraz z grafikiem i cenami znajdziecie tu.

Polecamy:

Dla zainteresowanych zajęciami mam dobrą wiadomość. W tym tygodniu trwa w Modelarni tydzień otwarty, więc jeśli nie wiecie na co się zdecydować, zastanawiacie się, co przypadnie Waszym dzieciom do gust, to teraz możecie to sprawdzić zupełnie za darmo. Link do listy bezpłatnych zajęć w tym tygodniu znajdziecie tu. Obowiązują wcześniejsze zapisy.

Oprócz tego można w modelarnia zorganizować urodziny dla dzieci, przyjęcia okolicznościowe, rodzinne obiady.  Na początku września został otwarty sklepik urodzinowy Papi, gdzie można kupić balony, balony z helem, kubeczki, talerzyki, słomki i dekoracje na każdą okazję oraz spersonalizowane dodatki na imprezy.

Wakacje się skończyły, zaczyna się jesień, dni będą robić się coraz krótsze a pogoda coraz gorsza. Na szczęście jest Klubokawiarnia Modelarnia. Wpadnijcie sprawdzić.

Klubokawiarnia Modelarnia

ul. Głębocka 124

Otwarte codziennie od 10.00 do 20.00

Uważasz, że to, co robimy jest wartościowe? Chcesz więcej?
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia. 
Twój adres email jest u nas bezpieczny, a z listy powiadomień możesz się wypisać w każdej chwili.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here