Chcecie się poczuć, jak bohaterowie amerykańskiego filmu? Nic prostszego. Skorzystajcie z prawdziwej amerykańskiej rozrywki. Co to takiego? Kino samochodowe. W Warszawie jest ich kilka. Pamiętajcie tylko o wielkim kubku coca-coli i o popcornie 😉 . Gdzie można oglądać filmy prosto z samochodu?

Kino Nocą

kino samochodowe w Warszawie

Kino Nocą to ogólnopolska sieć kin samochodowych. Oprócz seansów pod gołym niebem, w ramach kina przez całe lato będą odbywać się również zloty food tracków i wiele innych atrakcji. Oprócz miejsc wyznaczonych dla samochodów, na niezmotoryzowanych będą też na miejscu czekać wygodne leżaki i koce. Informacje dotyczące repertuaru znajdziecie TUTAJ.

Kino Nocą

Kino samochodowe na Bielanach

Samochodowe kino na Bielanach staruje 11 lipca. Cykl zainauguruje film Green Book, To jeden z ośmiu seansów, które  Filmowa Stolica zaplanowała na terenie huty vis a vis wjazdu na parking Galerii Młociny. Szczegóły dotyczące bezpłatnych wejściówek będą dostępne TUTAJ.

Polecamy:

Kino samochodowe na Bielanach, parking huty Alcerolmittal

Kino samochodowe Syreni Brzeg

kino samochodowe w Warszawie

Syreni Brzeg to miejsce pod gwiazdami, pośród zieleni tuż przy brzegu Wisły. Zupełnie nowy, 450-calowy ekran gwarantuje najwyższą jakość obrazu. Informacje dotyczące biletów i repertuaru znajdziecie TUTAJ.

Kino samochodowe Syreni Brzeg, ul. Myśliborska 11

Kino samochodowe w Soho

kino samochodowe w Warszawie

W każdą środę do końca wakacji możecie obejrzeć film w kinie samochodowym na terenie Soho Factory. Wszystkie szczegóły znajdziecie TUTAJ.

Soho Factory, ul. Mińska 25

Kino samochodowe w Warszawie – Poland Tour 2020

kino samochodowe w Warszawie

31 sierpnia na parkingu z miejscem dla 100 samochodów i na ekranie o powierzchni ponad 100 m2 wyświetlony będzie film z dźwiękiem nadanym przez fale radiowe prosto do Waszych samochodów. Film wybiorą widzowie w głosowaniu internetowym. Więcej szczegółów znajdziecie dotyczących lokalizacji i biletów znajdziecie TUTAJ.

Kino samochodowe Moonlight

kino samochodowe w warszawie

Tutaj będziecie mogli zobaczyć filmy zarówno nowe jak i stare, a seanse odbywać się będą codziennie. Informacje o repertuarze i cenach biletów znajdziecie TUTAJ.

Kino samochodowe Moonlight, Wybrzeże Gdyńskie 2a

Kina samochodowe w Warszawie.

Uważasz, że to, co robimy jest wartościowe? Chcesz więcej?
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia. 
Twój adres email jest u nas bezpieczny, a z listy powiadomień możesz się wypisać w każdej chwili.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here