Kina plenerowe to od kilku lat nieodłączny element warszawskiego lata. Z roku na rok jest ich coraz więcej, a repertuar jest mocno zróżnicowany. Na pewno znajdziecie coś dla siebie. Sprawdźcie, gdzie można wygodnie usiąść na leżaku i obejrzeć film pod gołym niebem. W linkach znajdziecie szczegóły dotyczące repertuaru.

Pod Wspólnym Niebem

Od 13 lipca aż do 7 września, w każdą środę na dziedzińcu Kamienicy Artystycznej przy Foksal 11, prezentowane będzie kino na leżakach i z wielokulturowej perspektywy. W repertuarze filmy z Ukrainy, Białorusi, Gruzji i Indii, a więc tych krajów, z których przybysze stanowią coraz liczniejszą grupę mieszkańców Warszawy. Repertuar znajdziecie TUTAJ.

Kino letnie MNW | WNĘTRZA | INTERIORS | ІНТЕР’ЄРИ

Plenerowe seanse kina letniego w każdą niedzielę lipca i sierpnia na Dziedzińcu Lorentza Muzeum Narodowego w Warszawie. Harmonogram znajdziecie TUTAJ.

Kino letnie na plaży

kina plenerowe w warszawie

Plaża, leżaki i dobry film. Taki relaks czeka na Was w każdą sobotę na plaży przy moście Poniatowskiego. Projekcje startują o godzinie 21:00 i odbywają się przez cały lipiec i sierpień. Dla pierwszych 80 osób dostępne będą leżaki. Szczegóły i repertuar TUTAJ.

Polecamy:

Letnie Kino Plenerowe Zacisze

Tu będziecie mogli obejrzeć pod chmurką po 10 seansów filmowych w każdej z 7 lokalizacji (Park Bródnowski, Pl. Trynopolski, CKiA, DK Świt, DK Zacisze, ARTHOUSE_Kołowa, Zalew Bardowskiego). Szczegóły dotyczące godzin seansów i proponowanego repertuaru znajdziecie TUTAJ.

Kino letnie na Ursynowie

kina plenerowe w warszawie

W lipcu w każdy czwartek o 21:30, natomiast w sierpniu o 21:00
 Pokazy będą się odbywały w UCK ,,Alternatywy”, DOK Ursynów oraz na Kopie Cwila. Projekt finansowany przez Dzielnicę Ursynów w ramach przyznanej dotacji. Szczegóły i repertuar znajdziecie. TUTAJ.

Kino letnie na Woli

kina plenerowe w warszawie

Już od pierwszego czwartku lipca rusza cotygodniowe kino plenerowe na Woli! Zapraszamy na filmowe odprężenie. Repertuar i godziny seansów TUTAJ.

Kino letnie z Bolkiem i Lolkiem

kina plenerowe w warszawie

Parę najbardziej znanych bohaterów w historii polskiej animacji spotkacie w Koneserze. Zapraszamy serdecznie co sobotę na „Poranki filmowe z Bolkiem i Lolkiem”. Szczegóły TUTAJ.

Letnie kino plenerowe przy DK Świt

kina plenerowe w warszawie

Na seansach będą czekać na Was leżaki oraz dobra atmosfera. Środy o godzinie 21.30 na polance w Parku DK ŚWIT. Repertuar znajdziecie TUTAJ.

KINO LETNIE LOLKA

kina plenerowe w warszawie

Do wspólnego leżakowania zaprasza LOLEK od 20:00,
Lemoniada, popcorn, leżaki i dobre filmy to przepis na relaks w środku miasta. Wstęp na plener kinowy jest bezpłatny, tak jak miejsca na leżakach. Na wielkim ekranie zobaczycie prawdziwe hity kina europejskiego i hollywoodzkiego. Seanse rozpoczynać się będą po zmroku na polanie obok LOLEK grill & bar, w każdą środę aż do końca wakacji. Szczegóły TUTAJ.

Kino na leżakach przed Westfield Arkadia

kina plenerowe w warszawie

Kino pod chmurką w Westfield Arkadia. W każdy czwartek, aż do 18 sierpnia, na projekcje filmów w specjalnej strefie kinowej przed Westfield Arkadia.Przyjdźcie, usiądźcie w wygodnych leżakach i rozkoszujcie się najlepszym kinem. W repertuarze znajdziecie dobrze znane klasyki, jak i mniej popularne, ale równie doskonałe dzieła kinematografii. Zaczynamy zawsze o 21:00. Pokazy są bezpłatne. Link do repertuaru znajdziecie TUTAJ.

Kino letnie w Ursusie

kina plenerowe w warszawie

Od pierwszego lipca działa cotygodniowe kino plenerowe w dzielnicy Ursus. Każdy znajdzie coś dla siebie w ciągu dwóch miesięcy filmowego relaksu. W lipcu pokazy odbędą się w Parku Hassów, a sierpniu w Parku Czechowickim. Szczegóły TUTAJ.

Koreańskie Kino w Elektrowni Powiśle

kina plenerowe w warszawie

W każdy piątek lipca od godz. 19:30 w Elektrowni Powiśle prezentowane będą koreańskie filmy. Link do repertuaru znajdziecie TUTAJ.

Elektrownia Powiśle: Kino Dobrej Energii E.ON i Against Gravity

kina plenerowe w warszawie

W każdy wtorek i czwartek zapraszamy wszystkich miłośników i miłośniczki kina dokumentalnego na bezpłatne seanse. Pokazy będą obywać się przez całe lato (od 5.07 do 30.08) na naszym placu od ul. Zajęczej. Szczegółowe informacje TUTAJ.

Wakacyjne Kino na Bemowie

Pokazy kina letniego na Bemowie ruszyły już od 4 lipca. Start o 21:00 w amfiteatrze w Parku Górczewska. Szczegóły dotyczące repertuaru znajdziecie TUTAJ.

Kino w Łazienkach 2022 – bezpłatne pokazy filmowe

kina plenerowe w warszawie

W lipcu i sierpniu będą się odbywały bezpłatne pokazy filmowe w Łazienkach Królewskich. Zobaczycie głośne amerykańskie i europejskie produkcje, m.in. dokumenty o artystach światowego formatu, takich jak Helmut Newton czy Luciano Pavarotti. Repertuar i godziny seansów TUTAJ.

Letnie Kino Plenerowe

Coroczne Letnie Kino Plenerowe na terenie Ośrodka Kultury Wesoła przy ul. Starzyńskiego 21. Tym razem zapraszamy w lipcowe piątki o godz. 21:30. Więcej informacji TUTAJ.

Filmowa Stolica Lata

kina plenerowe w warszawie

W tym roku w ramach Filmowej stolicy Lata czekają na Was seanse aż w 22 lokalizacjach. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

Uważasz, że to, co robimy jest wartościowe? Chcesz więcej?
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia. 
Twój adres email jest u nas bezpieczny, a z listy powiadomień możesz się wypisać w każdej chwili.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here