Dziś w biegu przed wyjazdem na majówkę wstąpiłam do kebaba El-Karnak przy al. Niepodległości, przy metrze Pole Mokotowskie. Znam to miejsce od dawna i czasem wpadam, choć przeważnie biorę jedzenie na wynos. Tak zrobiłam i dzisiaj. Wzięłam kebab z baraniny w picie, rozmiar XL (16 zł).

Kebab w el Karnaku zdecydowanie należy do tych z chrupką skórką, bo kanapka po przyrządzeniu jest grillowana. W całości prezentował się tak:

DSC_0655

W środku znajdowało się naprawdę sporo mięsa dość dobrej jakości, jednak z warzyw była tylko kapucha…

kebab El Karnak

Polecamy:

Jeśli chodzi o rozmieszczenie mięsa w całym zawiniątku, to trzeba przyznać, że było go dużo na całej długości. W czasie jedzenia nie było przykrej niespodzianki w stylu mięso się skończyło – jedz chleb z kapustą. Ogólnie kanapka w smaku była dobra, ale nie powalająca. Przez brak świeżych warzyw chwilami była dośc zapychająca. 

DSC_0657

Ceny w El-Karnaku są takie:

DSC_0658

Jeśli bierzecie kebab na wynos trzeba doliczyć 50 gr. za sreberko 🙂
Możliwa też dostawa:

DSC_0659

Lokalik nie jest duży, ale jest kilka stolików, żeby zjeść na miejscu. Z pewnością nie jest to jednak restauracja, ani miejsce spotkań, a raczej szybki przystanek w biegu. Ciekawostką jest dla mnie szef tego przybytku. Nie jest Polakiem, a mimo to bardzo dobrze dogaduje się po polsku. Nie do końca chyba jednak zdaje sobie sprawę, że w rozmowach słyszalnych w całym lokalu co drugie jego słowo jest wulgarne…

Reasumując, kebab dośc dobry. Do poprawki ilość i jakość warzyw i kultura językowa szefa, ale ogólnie i tak  lubię El-Karnaka i pewnie od czasu do czasu nadal będę wpadać.

Znacie to miejsce? Bywacie? Czekam na Wasze komentarze.

Uważasz, że to, co robimy jest wartościowe? Chcesz więcej?
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia. 
Twój adres email jest u nas bezpieczny, a z listy powiadomień możesz się wypisać w każdej chwili.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here