„Jak karnawał, to karnawał!” mówiła Pchła Szachrajka. A ja Wam mówię, gdzie w karnawale będą się odbywać bale, zabawy i warsztaty dla dzieci. A że karnawał jest w tym roku wyjątkowo długi (trwa aż do 2 marca), to post będzie uzupełniany na bieżąco. Oto propozycje na karnawał dla dzieci:

sobota, 15 stycznia

Rodzinny Bal Karnawałowy w Ośrodku Kultury Ochoty OKO

Raz na rockowo, raz na ludowo! Tańcz, baw się i hulaj… noga za nogą! Tegoroczny bal to wielka maskarada z Pyzą-Podróżniczką, która przez opowieść Teatru Kamishibai zaprowadzi dzieci i rodziców na wielki bal, podobny do tych, które odbywały się w Polsce już w XVII wieku. Maskarada, czyli pióra, kotyliony i dobry humor, a także obficie zastawione stoły… zastawione pyzami, które uczestnicy sami przygotują i zabiorą do domu (pokaz robienia pyz).
Ośrodek Kultury Ochoty OKO, ul. Radomska 13/21 Warszawa LINK

karnawał dla dzieci

„Brzechwa 2020” i bal karnawałowy w Teatrze Capitol

15 i 16 stycznia Teatr Capitol zaprasza na spektakl „Brzechwa 2020”. Po spektaklu odbędzie się bal karnawałowy – mile widziane okolicznościowe przebrania. „Brzechwa 2020” to spektakl edukacyjny dla dzieci i młodzieży, oparty na twórczości Jana Brzechwy, w reżyserii Olafa Lubaszenki. Znana i lubiana klasyka polskiej literatury dziecięcej, została osadzona przez reżysera w kontekście obecnych czasów, współczesnej szkoły i aktualnych problemów z jakimi borykają się codziennie uczniowie oraz ich opiekunowie. Płynące tym samym ze sceny treści edukacyjne są bardzo uniwersalne, łatwe w odbiorze i atrakcyjne dla najmłodszych. A to wszystko w bogatej oprawie muzycznej oraz choreograficznej.
Teatr Capitol, ul. Marszałkowska 115, Warszawa LINK

Bal Karnawałowy „Na królewskim zamku”

Tęczowa Sowa zamieni się w bajkowy świat. Dzieci będą odkrywać świat latających wróżek, księżniczek i swoich ulubionych postaci z bajek. Zaprzyjaźnią się z bajkowymi zwierzętami i zatańczą z Elzą i Anną. Posłuchają muzyki z bajek i zrobią karnawałowe maski.
Tęczowa Sowa kluboksięgarnia dla dzieci, ul. Miessnera 1/3, Warszawa LINK

Polecamy:
karnawał dla dzieci

Warsztaty karnawałowe dla dzieci w Elektrowni Powiśle

Elektrownia Powiśle i Oddział Mazowiecki ZAP zaprasza na warsztaty karnawałowe dla dzieci. W dniach 15 i 22 stycznia najmłodsi będą mogli wykonać maski karnawałowe ozdobione cekinami, piórkami, krepiną i innymi materiałami według swoje fantazji i pomysłu
Elektrownia Powiśle, ul. Dobra 42, Warszawa LINK

niedziela, 16 stycznia

Magiczna Kraina Lodu w Hulakula

Bal Karnawałowy + 1h WSTĘP DO HULAPARKU. Hulakula oraz Hulaki zapraszają 16 stycznia wszystkich na wyjątkowy, magiczny Bal Karnawałowy „MAGICZNA KRAINA LODU”.
Magiczny Bal poprowadzą Anna, Elsa, Olaf i Kristoff. Bal Karnawałowy będzie podzielony na dwie strefy. Strefa Kreatywna, w której dzieci będą miały okazję zdobić własnoręcznie maski karnawałowe oraz stworzyć karnawałowe przebrania i strefa zabawy, w której zorganizowana będzie dyskoteka w lodowym klimacie, a animatorzy zadbają o specjalne zabawy.
Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta, ul. Jagiellońska 82B LINK

karnawał dla dzieci

sobota, 22 stycznia

Karnawał w Inca Play

Zabawy z animatorami, zajęcia z programowania w grze MINECRAFT. Nie zapominamy również o naszych kochanych babciach i dziadkach, w kąciku dekoratorskim stworzycie laurki i mini upominki.
Sala zabaw dla dzieci Inca Play, Al. Jerozolimskie 179, Warszawa, LINK

Karnawał z Praskim Centrum Sportu

Dla dzieci w wieku 7-12 lat. W programie przebieranki, malowanie twarzy, zabawy ruchowe, poczęstunek.
Siedziba Klubu UKS PCS, ul. Paca 40, Warszawa LINK

niedziela, 23 stycznia

Bal karnawałowo-kostiumowy dla dzieci w Domu Kultury „Miś”

Bal karnawałowo-kostiumowy samba na wesoło, czyli karnawałowe hopsasanki dla dzieci. Mile widziane dzieci w strojach karnawałowych.
Dom Kultury „Miś”, ul. Zagłoby 17, Warszawa LINK

czwartek, 27 stycznia

Bal karnawałowy w ence.pence! 

Już 27 stycznia (grupa 2-4 lata) oraz 28 stycznia (grupa 5-8 lat) wsiadajcie do swoich karoc i przybywajcie tłumnie! Tym razem w królestwie ence.pence razem z magnackimi artystami stworzycie przepiękne maski karnawałowe. Następnie z dzielnym rycerzem wyruszycie na poszukiwania pantofelka Kopciuszka. A gdyby było Wam mało – spotkacie na swojej drodze czarnoksiężnika, który przedstawi tajniki zaklęć z suchym lodem. Całość zwieńczycie iście królewskimi pląsami! Dress code: dworskie przebrania (np. królewskie, czarodziejskie, rycerskie). Na naszych gości będzie czekać owocowa uczta i nie tylko.
Ence.pence dom Rozwoju, ul. Morszyńska 19, Warszawa LINK

karnawał dla dzieci

sobota, 19 lutego

Bal karnawałowy w Air Dance Space

Dla dzieci w wieku od 4 lat wspaniała, roztańczona impreza karnawałowa.
W programie zabawy i konkursy z animatorem, tańce i wygibasy, a także gość specjalny: Magik, który z pewnością oczaruje wszystkich uczestników. Dla dzieci zapewnione przekąski i napoje oraz pamiątkowe zdjęcia. Dla rodziców przytulna kawiarenka.
Air Dance Space, ul. Materii 1, Warszawa LINK

Imprezy dla dorosłych znajdziecie TUTAJ.

Uważasz, że to, co robimy jest wartościowe? Chcesz więcej?
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia. 
Twój adres email jest u nas bezpieczny, a z listy powiadomień możesz się wypisać w każdej chwili.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here