jedzenie na wynos Białołęka

Czasami się nie chce, czasami nie ma czasu albo składników, a sklep jest zamknięty, a czasami jest po prostu wielki głód i ochota na pizzę albo… (tu wstawcie dowolną potrawę). I nie ma wyjścia. Trzeba zamówić. Dobrze, że jest gdzie. Specjalnie dla Was mam listę pięciu najciekawszych i najlepszych moim zdaniem miejsc na Białołęce, z których możecie zamówić jedzenie do domu.

Tutto Bene

Zwycięzca mojego subiektywnego rankingu na najlepszą pizzę na Białołęce, który znajdziecie tu. Minimalne zamówienie musi wynosić 25 złotych. Koszt dostawy to  5 złotych. Przy zamówieniu powyżej 50 złotych dostawa jest darmowa. Rejon, w obrębie którego dowożą pizzę na Białołęce obejmuje obszar od Trasy Toruńskiej do ulicy Głębockiej i Ostródzkiej i do torów kolejowych w stronę Tarchomina. Najlepiej wysłać pytanie o konkretną ulicę na messengerze, odpowiadają bardzo szybko. Pizzę z Tutto Bene możecie też zamówić za pośrednictwem portalu na pyszne.pl.

Tutto Bene Pizzeria

Płochocińska 97B, Warszawa

tel. 577 977 320

Hindus

jedzenie na wynos Białołęka

Bardzo dobra indyjska knajpa przy Modlińskiej. Ja często korzystam z opcji dostawy. Przy zamówieniu powyżej 60 złotych, dojazd do trzech kilometrów jest gratis. Powyżej  trzech kilometrów zapłacicie 1 złotówkę za kilometr w obie strony, czyli cztery kilometry od restauracji to 2 złote, a 5 kilometrów to 4 złote, itd. Tutaj również możecie zamówić jedzenie przez portal pyszne.pl. Więcej informacji o samej restauracji znajdziecie tu.

Hindus – Restauracja Indyjska

ul. Modlińska 345, Warszawa

tel. 667 657 348

Parnik

jedzenie na wynos Białołęka

Moje ulubione chińskie pierożki dostaniecie prosto do domu w ciągu 35 minut od złożenia zamówienia.  Koszt dowozu to 5 złotych w granicach pięciu kilometrów. Powyżej pięciu kilometrów cena ustalana jest indywidualnie z kierowcą. Więcej o tym miejscu możecie przeczytać tu.
Parnik
Świderska 113 lok. 32, Warszawa
tel. 507 292 922

Wypasanie

jedzenie na wynos Białołęka

Jeśli chcecie sprawdzić mapkę darmowej dostawy, to kliknijcie tu. Czas dostawy to mniej więcej jedna godzina. W zależności od odległości darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień od 30 lub 60 złotych. Jeśli suma zamówienia będzie mniejsza, to koszt dostawy będzie odpowiednio zaokrąglony. Istnieje też możliwość zamówienia jedzenia poza rejonami uwzględnionymi na mapce. Cena jest wtedy ustalana indywidualnie. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

WypasAnie
ul. Magiczna 16, lok. U9, Warszawa
tel. 511 711 933

Ellada

jedzenie na wynos Białołęka

Greckie klimaty na Zielonej Białołęce. Więcej o tym miejscu przeczytacie tu. Dostawa w rejonie pięciu kilometrów od restauracji za zamówienie powyżej 35 złotych jest darmowa. Poniżej tej sumy będziecie musieli zapłacić za dostawę 4 złote. Jeśli mieszkacie dalej, to też możecie zamówić jedzenie z Ellady po indywidualnych ustaleniach.

Ellada Souvlaki Bar

ul. Skarbka z Gór 116 lik. A8 i A9, Warszawa

tel. 22 299 04 44

Białołęka to spory obszar. Prawdopodobnie nie będziecie mogli zamówić jedzenia z każdego z opisanych przeze mnie miejsc. Mam jednak nadzieję, że każdy z Was znajdzie tu coś dla siebie, a jeśli zainteresuje Was coś poza Waszym rejonem, to po prostu musicie odwiedzić to miejsce. Wszystkie opisane przeze mnie restauracje serwują dobre jedzenie także na miejscu 🙂 .

Uważasz, że to, co robimy jest wartościowe? Chcesz więcej?
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia. 
Twój adres email jest u nas bezpieczny, a z listy powiadomień możesz się wypisać w każdej chwili.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here