Dzisiaj kolejny wpis gościnny napisany przez mojego syna. Janek opowie Wam o tym, jak jest w FabLab Wbijaj! i dlaczego warto się tam wybrać.

FabLab Wbijaj! to warszawska stolarnia, stworzona przez Centrum Wspierania Rodzin. Projekt ma na celu zachęcenie mieszkańców Warszawy do majsterkowania, poszerzania wiedzy o recyklingu i rozwijania kreatywności. Pod okiem fachowca można naprawić tam zepsute meble czy ozdoby lub zbudować coś od podstaw. Wizyta w warsztacie jest zupełnie bezpłatna, a wszystkie potrzebne narzędzia znajdziecie na miejscu. W przypadku własnego projektu, konieczne jest przyniesienie własnych materiałów. Do stolarni można wejść o każdej pełnej godzinie w czasie jej pracy.

FabLab Wbijaj!

W tygodniu pracownia jest otwarta w godzinach 10:00 – 17:00, a w weekendy od 10:00 do 15:00 (ostatnie wejście o 14:00). Mieści się przy ulicy Starej 4 (na dole skarpy, wejście od ulicy Boleść 2), na terenie Centrum Wspierania Rodzin „Rodzinna Warszawa”.

FabLab Wbijaj!

Na dzieci czekają tam warsztaty, na których skonstruują własną, drewnianą zabawkę, na podstawie przygotowanego wcześniej zestawu. Do wyboru są między innymi samochodzik, rakieta, ptaszek albo potworek. Wszystkie materiały dostaniecie na miejscu. Pracownicy pomogą Wam skonstruować Wasz projekt i nauczą Was, jak obsłużyć wkrętarkę albo suwmiarkę. Program zajęć zależy od wieku i umiejętności dziecka.

Obok FabLabu znajduje się bardzo fajny Rodzinny Plac Zabaw, a nieco dalej można odwiedzić Multimedialny Park Fontann.

Polecamy:
FabLab Wbijaj!

Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie TUTAJ.

FabLab Wbijaj!

ul. Stara 4 (wejście od ul. Boleść 2), Warszawa

Uważasz, że to, co robimy jest wartościowe? Chcesz więcej?
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia. 
Twój adres email jest u nas bezpieczny, a z listy powiadomień możesz się wypisać w każdej chwili.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here