W tym roku Dzień Dziecka wypada w długi weekend, świętowanie jest więc bardzo wydłużone. I bardzo dobrze, bo Dzień Dziecka, to święto nie tylko wszystkich dzieci, ale też i dorosłych, którzy choć w części czują się jeszcze dzieckiem. Ja zamierzam świętować cały długi weekend. 🙂

P.S. Wszystkie wydarzenia są bezpłatne, poza Dniem Dziecka na Grochowskiej, gdzie na koncert rodziców obowiązuje symboliczna opłata -2 zł.

 1 CZERWCA, PIĄTEK 

DZIEŃ DZIECKA NA KIJOWSKIEJ

ul. Kijowska 11, godz. 12.00-19.15

Znajcie ten fajny mural z plakatu poniżej? Z zabawą na takich metalowych rurkach kojarzy mi się moje dzieciństwo. Na imprezie przy Kijowskiej na pewno traficie na dużo więcej atrakcji niż te z czasów mojego dzieciństwa. 😉 Będą występy dziecięcych zespołów, spektakl teatralny, koncert, a do tego konkursy, przejażdżki quadami i dużo waty cukrowej. 🙂

Polecamy:

Więcej o wydarzeniu

DZIEŃ DZIECKA W HULAKULA

Centrum Rozrywkowe Hulakula, ul. Jagiellońska 82b, godz. 12.00-20.00

W Dzień Dziecka Hulakula zaprasza na mnóstwo darmowych atrakcji. Będą zajęcia sportowe, kreatywne animacje, zabawy z ogromnymi bańkami mydlanymi, dmuchana zjeżdżalnia i wiele innych.

Więcej o wydarzeniu

WARSZTATY KULINARNE

Restauracja Drukarnia, ul. Mińska 65, godz. 18.00

Jeśli Wasze dzieci lubią gotować, to może zdecydujecie się na Świętowanie Dnia Dziecka w kuchni? Pod okiem restauracyjnych kucharzy dzieci przygotują naleśniki z rozmaitymi dodatkami. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 8 roku życia. Obowiązują zapisy: drukarniaklub@gmail.com (w mailu podajcie nazwisko, ilość osób i godzinę).

Więcej informacji

FILMOWY DZIEŃ DZIECKA

Prom Kultury Saska Kępa ul. Brukselska 23, godz. 16.00

To propozycja dla tych, którzy lubią dobre animacje. W kinowym menu „Coco” – film, który w tym roku dostał Oskara dla najlepszego filmu animowanego. Wstęp darmowy, ale obowiązują wejściówki, które można odbierać na Brukselskiej (wejściówki lepiej odbierzcie jak najszybciej, bo przed samym spektaklem może ich już nie być).

Więcej o wydarzeniu

BALONOWY DZIEŃ DZIECKA

Bar Przystań, Park Skaryszewski, godz. 13.00-18.00

W Parku Skaryszewskim świętowanie Dnia Dziecka będzie odbywać się przy Jeziorku Kamionkowskim. Ma być sporo atrakcji i niespodzianek, a wszystko z balonowym motywem przewodnim.

Więcej o wydarzeniu

WARSZTATY PERKUSYJNE

Centrum Promocji Kultury, ul. Podskarbińska 2, od godz. 10.30

To wydarzenie dla wszystkich dzieci, które lubią wygrywać rytm na wszystkim wokoło. 😉 Na warsztatach perkusyjnych dzieci będą mogły usiąść za prawdziwym zestawem perkusyjnym i nauczyć się wygrywania podstawowych rytmów na bębnach. Obowiązuje rejestracja poprzez formularz tutaj: https://bit.ly/2GdE0L2

Więcej o wydarzeniu

 2 CZERWCA, SOBOTA 

FESTYN W PARKU OPAK

Park Obwodu Praga Armii Krajowej, ul. Grochowska 274, godz. 12.00-16.00

Na tym festynie będzie się sporo działo. Będzie pokaz gimnastyki artystycznej, animacje sportowe, warsztaty malarstwa i rysunku, mini-warsztaty „Zrób sobie las w słoiku”. A do tego poczęstunek dla dzieci i dla dorosłych.

Więcej o wydarzeniu

DZIEŃ DZIECKA NA GROCHOWSKIEJ

Sinfonia Varsovia, ul. Grochowska 272, godz. 11.00-18.00

Na tegorocznym Dniu Dziecka na Grochowskiej tematem przewodnim będą zwierzęta. Będzie interaktywna baśń muzyczna, warsztaty, zabawy, będzie można sobie zrobić zdjęcie w fotobudce, poznać się z alpakami, obejrzeć spektakl i na koniec posłuchać koncertu. Uwaga, wydarzenie jest bezpłatne, ale na koncert rodziców obowiązuje symboliczna opłata w wysokości 2 zł.

Więcej o wydarzeniu

 3 CZERWCA, NIEDZIELA 

WYSPA DZIECI PONIATÓWKA

Plaża Poniatówka, godz. 12.00-16.00

Dzieci uwielbiają piaskownice. Może więc wybierzecie się do naprawdę ogromnej piaskownicy – na wiślaną wyspę? 🙂 W planie budowanie zamków z piasku, poszukiwanie skarbów i opowieści o ptakach. I największa atrakcja – rejsy łodziami Zygmunt i Rytman, które zabiorą Was z plaży Poniatówka na wyspę. Bilet wstępu – jeden uśmiech. 🙂 Ale się fajnie zapowiada.

Więcej o wydarzeniu

AZJATYCKI FESTIWAL KULINARNY

PGE Narodowy, godz. 12.00-20.00

W niedzielę na Stadionie Narodowym odbędzie się festiwal kuchni azjatyckiej. W związku z tym, że tegoroczna edycja festiwalu zbiega się z Dniem Dziecka, podczas wydarzenia zaplanowano sporo atrakcji dla dzieci m.in.: warsztaty taneczne, karaoke, malowanie twarzy, gry, konkursy i pokazy magii. Na spektakle obowiązują zapisy (mail: contact@rrgroup.biz.pl lub tel: 48-728434934).
Więcej o wydarzeniu

 2-3 CZERWCA, SOBOTA-NIEDZIELA 

RODZINNY DZIEŃ DZIECKA W HULAKULA

Centrum Rozrywkowe Hulakula, ul. Jagiellońska 82b, godz. 12.00-15.00

W sobotę i w niedzielę Hulakula zaprasza na kolejne dni świętowania. Tym razem główną atrakcją będzie dziecięca dyskoteka z piosenkami z najbardziej znanych bajek. A oprócz tańców w planach: animacje, malowanie buziek, kręcenie balonów, zabawy z ogromnymi bańkami mydlanymi, konkursy, warsztaty językowe i fotobudka.

Więcej o wydarzeniu

 

Uważasz, że to, co robimy jest wartościowe? Chcesz więcej?
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia. 
Twój adres email jest u nas bezpieczny, a z listy powiadomień możesz się wypisać w każdej chwili.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here