Dzień Dziecka na Białołęce

Spektakle teatralne, warsztaty artystyczne i cyrkowe, konkursy z nagrodami i rodzinne gotowanie, czyli Dzień Dziecka na Białołęce (a w zasadzie nie dzień a cały weekend). Zapraszam na cotygodniowy przegląd wydarzeń.

piątek, 1 czerwca

Humorystyczne piątki z Klubem Komediowym

Na zakończenie roboczego tygodnia Galeria Północna wspólnie z Klubem Komediowym zaprasza na cykliczne spotkania z kabaretami. Aktorzy Klubu Komediowego zaproszą widzów do oglądania skeczy i spektakli, uraczą zabawnymi historiami z wakacji oraz zaangażują we wspólne tworzenie piosenek i odgrywanie scenek. Z taką dawka dobrego humoru miły początek weekendu jest gwarantowany!

Galeria Północna (Ogród na dachu), Światowida 17, godz. 20.00

sobota, 2 czerwca

Majówka w Zakątku Mazowieckim

Partnerstwo Ulic Zielonej Białołęki „Moja Białołęka” zaprasza na warsztaty w wiacie lnianej (godz. 10.00; godz. 11.00; godz. 12.00) oraz warsztaty w wiacie chlebowej ( godz. 13.00; godz. 14.00).

Teren Sportowo – Rekreacyjny przy ul. Magicznej, od godz.10.00

sobota, 2 czerwca

Jak wróbelek nie mógł zdążyć na wesele

Spektakl teatralny w wykonaniu Teatr o-rety. Po spektaklu rozpoczną się warsztaty artystyczne, konkursy z nagrodami i animacje na wolnym powietrzu.
Przygotowane będą trzy stanowiska artystyczne rozwijające kreatywność: graffiti na folii, tworzenie ramek do zdjęć i zakładek do książek.

Teren Sportowo – Rekreacyjny przy ul. Magicznej, od godz.12.00 – 16.00

sobota, 2 czerwca

Popołudnie z Ferajną na Białołęce

Piknik w rytmie szlagierów przed i powojennej stolicy. Na początek przedstawienie dla całej rodziny, a po spektaklu wspólna zabawa.

Program:

11:00 Spektakl „Czerwony Kapturek” w wykonaniu Teatru Baza
11:30 – 13:30 Warsztaty cyrkowe
11:30 – 13:30 Rodzinne gotowanie
13:30 – 15:30 Stare gry i zabawy podwórkowe.
13:30 – 15:30 Tworzenie zabawek
Przez całe popołudnie dla uczestników dostępna będzie także wypożyczalnia instrumentów muzycznych, gier planszowych i książek. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Park Henrykowski. godz. 11.00 – 15.30

sobota, 2 czerwca

Sportowe soboty dla aktywnych w Galerii Północnej

Maraton zumba show, z Anetą Woźnicką oraz Agatą Soszyńską z CALYPSO.

Galeria Północna (Ogród na dachu), Światowida 17, godz. 13.00

sobota, 2 czerwca

Koncert Dzieci Dzieciom. Wielki Finał zajęć artystycznych BOK!

Tego dnia zaprezentują się muzycy: pianiści pod opieką instruktorów Piotra Kazimierczaka oraz gitarzyści z sekcji prowadzonej praz Aleksandra Kabacińskiego. Wystąpią wokaliści z sekcji prowadzonej przez Małgorzatę Kneć – Ajdukiewicz. Niewątpliwą atrakcją tego wieczoru będzie popis tańca towarzyskiego w wykonaniu seniorek Białołęckiej Akademii Wiedzy.

Białołęcki Ośrodek Kultury, ul. Van Gogha 1, godz. 18.00

niedziela, 3 czerwca

Rodzinne niedziele z warsztatami dla dzieci

Wyjątkowe warsztaty przyrodnicze, muzyczne i manualne, przygotowane specjalnie z myślą o najmłodszych.

Galeria Północna (Ogród na dachu), Światowida 17, godz. 11.00 – 13.00

niedziela, 3 czerwca

Dzień Dziecka w BOKu

Od godz. 13.00 w Parku Picassa rozpoczną się warsztaty artystyczne, konkursy z nagrodami i animacje. Przygotowane będą trzy stanowiska artystyczne rozwijające kreatywność (graffiti na folii, tworzenie ramek do zdjęć i zakładek do książek, malowanie witraży). Oprócz tego: malowanie twarzy, dmuchany zamek
Dodatkowo o godz. 16.00 w Kinie na boku odbędzie się bezpłatny  seans filmowy dla całej rodziny.

Park Picassa, godz. 12.00-16.00

wtorek, 5 czerwca

Teatralne poranki z Białołęckim Ośrodkiem Kultury w Galerii Północnej

Teatr Itakzagramy z pokaże spektakl „Stragan z bajkami”. Teatralna grupa specjalizuje się w interaktywnych, zabawnych i pouczających przedstawieniach dla najmłodszych opartych na literaturze dziecięcej. A co pojawi się na magicznym straganie? Mnóstwo ciekawych historii z mądrym morałem i opowieści pełnych nagłych zwrotów akcji. Słowem wszystko, co mali widzowie lubią najbardziej!

Galeria Północna, Światowida 17, godz. 11.30 (antresola koło restauracji Kuchnia Marche)

środa, 6 czerwca

Wielki Finał zajęć artystycznych BOK!

Zaprezentują się połączone siły sekcji teatralnych – Grupa Teatralna Hak i Teatr Szlak prowadzone przez Macieja Dmochowskiego. Na scenie wystawione zostanie premierowe przedstawienie pt. „Szkoda Babci” oparte na skeczu Kabaretu Potem. Nie zabraknie Czerwonego Kapturka, zagubionej babci oraz Sherlocka Holmesa. Pojawi się żaba i, jak to w bajkach bywa, książę. Co z tego wyniknie?

Białołęcki Ośrodek Kultury, ul. Van Gogha 1, godz. 18. 30

czwartek, 7 czerwca

Muzyczne czwartki

Galeria Północna wspólnie z jedną z najpopularniejszych szkół tańca w Polsce – Egurrola Dance Studio zaprasza na warsztaty taneczne. Zapisy na lekcje tańca prowadzone będą w Punkcie Informacji na parterze Galerii Północnej oraz telefonicznie 22 812 84 84. Na pierwszych 30 uczestników, którzy zapiszą się na warsztaty czekają upominki. W tym tygodniu zajęcia z salsy poprowadzi Jarosław LAchowicz. Po warsztatach czas na zabawę! DJ uprzyjemni czas spędzony w ogrodzie do samego zamknięcia Galerii, do godziny 22.00.

Galeria Północna (Ogród na dachu), Światowida 17, godz. 19.00

piątek, 8 czerwca

Humorystyczne Piątki z Klubem Komediowym

Na zakończenie roboczego tygodnia Galeria Północna wspólnie z Klubem Komediowym zaprasza na cykliczne spotkania z kabaretem. Aktorzy Klubu Komediowego zaproszą widzów do oglądania skeczy i spektakli, uraczą zabawnymi historiami z wakacji oraz zaangażują we wspólne tworzenie piosenek i odgrywanie scenek.

Galeria Północna (Ogród na dachu), Światowida 17, godz. 20.00

Uważasz, że to, co robimy jest wartościowe? Chcesz więcej?
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko nejciekawsze artykuły z danego tygodnia. 
Twój adres email jest u nas bezpieczny, a z listy powiadomień możesz się wypisać w każdej chwili.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here