Dzieje się na Pradze – przegląd bezpłatnych wydarzeń

0
439

Co ciekawego dzieje się na Pradze w drugim tygodniu ferii? Szykuje się m.in. rodzinny bal karnawałowy, spacer po Ząbkowskiej i koncert operetkowy. Na wszystkie wydarzenia wstęp bezpłatny.

SOBOTA, 20 STYCZNIA

Bal karnawałowy

sobota, godz. 16.00-18.00, Dom Sąsiedzki Szmulowizna, ul. Łochowska 31 lok. 26/27/28

Trwa karnawał – idealny czas na bale i zabawy. Dom Sąsiedzki „Szmulowizna” zaprasza na rodzinny bal karnawałowy. Muzyka, świetna zabawa, herbata i kawa gwarantowane. 🙂

Więcej o wydarzeniu

Koncert: wieczór bałkański

sobota, godz. 22.00, W Oparach Absurdu, ul. Ząbkowska 6

Zimowe wieczory najlepiej spędzać w ciepłych wnętrzach albo przy dobrej muzyce, a najlepiej przy jednym i drugim na raz. 😉 Koncert przy muzyce bałkańskiej, to chyba fajny pomysł na sobotni wieczór?

Więcej o wydarzeniu

NIEDZIELA, 21 STYCZNIA

Spacer „Legendarna Ząbkowska”

niedziela, godz. 13.00-16.00, początek na Ząbkowskiej 54 (róg Korsaka)

Jeśli chcecie poznać tajemnice jednej z najbardziej znanych praskich ulic, to koniecznie wybierzcie się na ten spacer. Na trasie Koneser, Bazar Różyckiego, muzea, domy modlitwy, galerie sztuki, knajpy i street art. Zapowiada się naprawdę ciekawie.

Więcej o wydarzeniu

Joga w Stole

niedziela, godz. 16.00-17.00, Stół Powszechny, ul. Jana Zamoyskiego 20

Gdy już wybawicie się przy muzyce bałkańskiej (patrz wydarzenie sobotnie), pora na niedzielne wyciszenie. A nic nie wycisza tak jak joga. Dodatkowo na zajęciach popracujecie nad swoją sylwetką, rozciągniecie się i wzmocnicie swoje ciało.

Uwaga: za zajęcia można zapłacić dowolną kwotę, jeśli nie macie możliwości zapłaty, zajęcia są darmowe. Weźcie ze sobą swoje maty.

Więcej o wydarzeniu

PONIEDZIAŁEK, 22 STYCZNIA

Polska nieznana. Nieturyści – spotkania z tymi, którzy podróżują po swojemu

poniedziałek, godz. 19.00-20.30, PROM Kultury Saska Kępa, ul. Brukselska 23

Chcecie posłuchać historii o ciekawym podróżowaniu po wschodniej Polsce? Wybierzcie się koniecznie na spotkanie „Nieturyści”. „Nieturyści” to spotkania, podczas których poznać można tych, którzy podróżują w nieoczywisty sposób i po nieoczywistych szlakach. Tym razem nieoczywistym szlakiem będą tereny pomiędzy Beskidem Niskim a ziemią suwalską. Podczas spotkania usłyszycie historie o unikalnych przyjemnościach, które daje podróżowanie po Polsce oraz poznacie piękne i wartościowe miejsca ze wschodu naszego kraju.

Więcej o wydarzeniu

WTOREK, 23 STYCZNIA

Operetka „Czar Wiednia”

wtorek, godz. 18.00, Sala Koncertowa DK Praga, ul. B.Sawinkowa 2 (Dąbrowszczaków)

Wydarzenie dla wszystkich fanów operetki. Koncert, podczas którego usłyszycie największe operetkowe przeboje – arie, duety i piosenki kompozytorów związanych z Wiedniem.

Więcej o wydarzeniu

Uważasz, że to, co robimy jest wartościowe? Chcesz więcej?
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia. 
Twój adres email jest u nas bezpieczny, a z listy powiadomień możesz się wypisać w każdej chwili.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here