Na dworze coraz przyjemniej, słońce świeci, weekend się zbliża i dużo się dzieje. Korzystajcie z wiosennej pogody i bawcie się dobrze. A oto specjalnie dla Was darmowe wydarzenia na Targówku na najbliższy tydzień. 

sobota, 14 kwietnia

Babski Wieczór

czyli spotkanie dla wszystkich kobiet, którego celem jest zainspirowanie kobiet jak dbać o siebie, jak pogodzić różne role życiowe z jednoczesnym znalezieniem czasu dla siebie i swojej pasji oraz jak w codziennych wyborach pamiętać o swoich potrzebach. Gość specjalny: psycholog Maria Rotkiel. Losowanie nagród-niespodzianek. Zapisy pod linkiem.

Więcej o wydarzeniu

Polecamy:

Dom Kultury Świt, ul. Wysockiego 11, godz. 18:00

sobota, 14 kwietnia

Gotujemy i fotografujemy w Cafe Sąsiad

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, Cafe Sąsiad i Kolejka Marecka, Stowarzyszenie Obrony Pozostałości Warszawy zapraszają miłośników gotowania i entuzjastów fotografii do udziału w projekcie „Smacznie i wielokulturowo na Targówku Fabrycznym”. Jest to cykl warsztatów kulinarnych, uczących przyrządzania oraz fotografowania potraw wielokulturowej kuchni.

Więcej o wydarzeniu

Cafe Sąsiad, Księcia Ziemowita 16, godz. 11:00

sobota, 14 kwietnia

Przegląd Teatrów Amatorskich SPOT

Przegląd SPOT wraca! Po kilkuletniej przerwie do Domu Kultury „Zacisze” powraca tradycja młodzieżowych spotkań teatralnych. Jury i publiczność obejrzy 10 spektakli grup teatralnych z całej Polski, które walczyć będą o Grand Prix Przeglądu, Nagrodę dla najlepszego reżysera i Nagrodę dla najlepszego aktora. Dodatkowo przyznane zostaną wyróżnienia.

Więcej o wydarzeniu

Dom Kultury Zacisze, ul. Blokowa 1, godz. 9:30-21:00

niedziela, 15 kwietnia

Adam Kołakowski. Moja baśń

Wystawa ilustracji Adama Kołakowskiego, grafika, ilustratora, malarza i rzeźbiarza pt. „Moja baśń”. Więcej o wydarzeniu

Dom Kultury Zacisze, ul. Blokowa 1,  godz. 17.00

niedziela, 15 kwietnia

Koncert Joanna Bejm Quintet: Koniugacja miłości

Koncert w wykonaniu zespołu Joanna Bejm Quintet. W programie wiersze Haliny Poświatowskiej „ubrane” w autorskie kompozycje zespołu, oscylujące wokół akustycznego popu, folku, jazzu i bossa novy. Obok zmysłowych, emocjonalnych ballad usłyszymy energetyczne rytmy pełne świeżości i świetnych improwizacji. Koncert towarzyszy otwarciu wystawy „Moja Baśń” Adama Kołakowskiego. Więcej o wydarzeniu

Dom Kultury Zacisze, ul. Blokowa 1,  godz. 17.00

wtorek, 17 kwietnia

Mama Fit – zajęcia dla mam z dziećmi do 2 lat

Cotygodniowe, bezpłatne zajęcia dla Mam z Małymi Dziećmi. Projekt realizowany w ramach Budżetu Partycypacyjnego na rok 2018. Panie mogą ćwiczyć w obecności swojej pociechy i w miarę możliwości z pociechą. Trening jest połączeniem pilatesu i jogi. Obowiązują zapisy pod linkiem.

Dom Kultury Zacisze, ul. Blokowa 1,  godz. 9.30-10.30 

wtorek, 17 kwietnia

Biegaj w Lesie Bródnowskim

Bezpłatne cykliczne zajęcia biegowe z trenerem. Zajęcia prowadzi Kamil Krauze. Projekt realizowany w ramach Budżetu Partycypacyjnego Dzielnicy Targówek.

Więcej o wydarzeniu

Główne wejście do Lasu Bródnowskiego przy kamieniu od strony Głębockiej, godz. 18:30

piątek, 20 kwietnia

Zdrowy Maluch – Kiszonki

Warsztaty edukacyjne, kulinarne skierowane do rodzin z małymi dziećmi realizowane w cyklach tematycznych. Na warsztatach wspólnie przygotowuje się posiłki w oparciu o zdrową żywność, ciekawe smaki i nietypowe przepisy. Zajęcia dedykowanie głównie dla dzieci 2-3 letnich.

Więcej o wydarzeniu

Ta Szansa, ul. Radzymińska 111a/113, 03-549 Warszawa
Uważasz, że to, co robimy jest wartościowe? Chcesz więcej?
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia. 
Twój adres email jest u nas bezpieczny, a z listy powiadomień możesz się wypisać w każdej chwili.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here