MOKOTÓW: Byłam w nowym Kadrze i ujęłam go… w kadrze! [FOTOrelacja]

0
97

Kultowy Dom Kultury Kadr, który jeszcze do niedawna mieścił się w oldskulowym blaszaku koło bazarku na Gotarda zaczyna nowe życie. Właśnie oddano do użytku nowiusieńki budynek przy ul. Rzymowskiego 32. Inwestycja została sfinansowana przez Dzielnicę Mokotów.

Z wypiekami na twarzy wybrałam się dziś na Dzien Otwarty, aby zobaczyć te 7 000 m2 pachnącej nowością przestrzeni i dowiedzieć się, co Dom Kultury ma do zaoferowania.  A jest tego naprawdę dużo. Całe spektrum zajęć tanecznych, sztuki wokalne, zajęcia ruchowe (między innymi akrobatyka), teatr, sztuki wizualne, rękodzieło, kursy językowe, robotyka, projektowanie i drukowanie 3D, a także cały pakiet Retro Akademii skierowany do seniorów.

W Kadrze przewidziano również miejsce na działania sąsiedzkie. Służyć ma temu Akumulator Sąsiedzki – Centrum Aktywności Lokalnej, w którym mieszkańcy mogą się spotkać na kawie bądź zorganizować ważne dla lokalnej społeczności wydarzenia. Zapowiada się ciekawie. Aby zobaczyć całą listę zajęć zajrzyjcie na stronę http://www.dkkadr.waw.pl/.

W Kadrze oprócz tradycyjnych sal jest: studio nagraniowe, studio fotograficzne, sale konferencyjne, przestrzeń młodzieżowa oraz podziemne garaże. Niebawem ruszy również kawiarenka.

Wisienką na torcie jest dość duża i bardzo nowoczesna sala widowiskowa. Może ona pomieścić ponad 230 osób. Udało mi się dziś nawet wejść na (pustą) scenę i zajrzeć za kulisy! Jest moc!

Zobaczcie mój fotoreportaż z tego wydarzenia!

Uważasz, że to, co robimy jest wartościowe? Chcesz więcej?
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko nejciekawsze artykuły z danego tygodnia. 
Twój adres email jest u nas bezpieczny, a z listy powiadomień możesz się wypisać w każdej chwili.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here