Każde dziecko potrzebuje się czasem wyszaleć. Najlepiej oczywiście robić to na świeżym powietrzu, ale mamy sezon jesienno-zimowy i z pogodą bywa różnie. Dlatego właśnie odwiedziliśmy niedawno Fun Park Digiloo.

Digiloo to wielka hala wypełniona kolorowymi zjeżdżalniami, linami, tunelami, drabinkami i kryjówkami. Raz wpuszczone dziecko przepada na dłuuugi czas i będziecie mieli szczęście jeśli przybiegnie do Was choć na chwilę po łyk wody lub coś do przegryzienia.

 

Przy okazji jedzenia i picia. Dość fajne jest w Digiloo to, że mają całkiem w porządku kawiarenkę dla rodziców. Można usiąśc na szklanym tarasie i z góry obserwować latorośl, lub schować się trochę od okrzyków dziecięcej radości i posiedzieć w kafejce.

Ile kosztuje Digiloo?

Wszystko zależy, czy wybieracie się do Digiloo w środku tygodnia, czy pod jego koniec, bowiem weekendy są zasadniczo droższe.
Wszystkie ceny możecie sobie zobaczyć na cenniku ze strony funparkdigiloo.pl :

Polecamy:

digillo-cennik

Niedawno skorzystaliśmy też z oferty organizacji urodzin

Mieliśmy wtedy jedną z salek z przekąskami na wyłączność. Koszt takich urodzin waha się w granicach 65 – 85 zł za dziecko.
My wybraliśmy najtańszą opcję, która zawierała w sobie: wejście na salę zabaw, chrupki kukurydziane, popcorn, pianki marshmallow, ciasteczka, napoje, soki i wodę. Jak na to, że dzieciaki z rzadka zaglądały w ogóle do salki coś zjeść, to i tak było tego dużo.

Tort przyniosłam we własnym zakresie, ale Digiloo zajęło się krojeniem, talerzykami i innymi tortowymi akcesoriami bez dodatkowych kosztów.

Jak oceniam urodziny w Digiloo?

Zacznijmy od tego, że ogólnie nie przepadam, za urodzinami w takich miejscach, bo wolę, kiedy dzieci mają więcej możliwości ze sobą pobyć i porozmawiać, a nie tylko za sobą ganiać. Nie da się jednak ukryć, że dla dzieciaków taka sala zabaw to wielka radocha, a chyba w końcu o to tu chodzi. Dlatego schowam moje rodzicielskie ambicje do kieszeni i napiszę, że moja córka była z tych urodzin bardzo zadowolona, a my, rodzice, też sobie w tym czasie miło pogawędziliśmy przy kawce.
Ogólnie polecam 🙂

Fun Park Digiloo
ul. Merliniego 2 (przy Warszawiance)
http://www.funparkdigiloo.pl/

 

Uważasz, że to, co robimy jest wartościowe? Chcesz więcej?
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia. 
Twój adres email jest u nas bezpieczny, a z listy powiadomień możesz się wypisać w każdej chwili.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here