Przyjemna przestrzeń do pracy? I to zupełnie za friko? Tak, coworking za darmo w Warszawie jest możliwy. Dla wszystkich tych, którzy pracując w domu znajdują ciągle jakieś wymówki. Trzeba przecież rozwiesić pranie i włożyć naczynia do zmywarki. I przydałoby się jeszcze coś zjeść. A może jeszcze kolejna kawa? 😉 ). Dla tych, których rozpraszają hałasujący domownicy i dla tych, którzy lubią od czasu do czasu zmieniać swoje otoczenie. Lista miejsc w Warszawie, w których można znaleźć kącik do pracy zupełnie za darmo.

Campus Warsaw

Campus Warsaw to inicjatywa Google. Żeby skorzystać z przestrzeni do pracy wystarczy zarejestrować się na stronie Campus Warsaw. Przy rejestracji podajecie imię, nazwisko i adres mailowy. Dostaniecie wtedy również darmowy dostęp do różnych bezpłatnych warsztatów i szkoleń. Na miejscu czeka na Was około 160 miejsc do pracy. Jeśli chcecie zobaczyć więcej zdjęć z tego miejsca i przeczytać o wrażeniach Ani, kliknijcie TUTAJ.

coworking w warszawie

Campus Warsaw, Plac Konesera 10, Warszawa
otwarte: poniedziałek – piątek 8:30-19:00

Polecamy:

WorkCafe/ Santander

Źródło zdjęcia: https://media.santander.pl/pr/462336/

Miejsce, które łączy kawiarnię, przestrzeń coworkingową, a także obsługę bankową. Z kawiarni i miejsc do pracy mogą również korzystać osoby nie będące klientami banku. Ci drudzy mają jednak więcej możliwości. Mogą bezpłatnie zarezerwować salę spotkań i mają 30% zniżki na asortyment kawiarni. LINK

Źródło zdjęcia: https://media.santander.pl/pr/462336/

WorkCafe/ Santander, ul. Złota 44, Warszawa
otwarte: poniedziałek – piątek 8:00 – 20:00, sobota 9:00 – 18:00

Rotunda

coworking w warszawie
Źródło: https://media.pkobp.pl/79891

W nowej Rotundzie w wyniku konsultacji społecznych na poziomie +1 powstała otwarta dla wszystkich Strefa Spotkań, gdzie można skorzystać z oferty kawiarni, odpocząć, popracować albo wziąć udział w ciekawym wydarzeniu. LINK

coworking w warszawie
Źródło: https://media.pkobp.pl/79891

Rotunda PKO, ul. Marszałkowska 100/102, Warszawa
otwarte: poniedziałek – piątek 8:00 – 21:00, weekend 10:00 – 21:00

Hotel Puro

Zdjęcie: https://purohotel.pl/pl/warszawa/galeria

Jeśli szukacie miejsca w centrum, w którym można w ciszy popracować wśród designerskich mebli i dzieł sztuki stworzonych przez warszawskich artystów, koniecznie odwiedźcie Hotel Puro. W lobby znajduje się duży stół do pracy i kanapy, a miejsce to jest otwarte dla wszystkich.

Zdjęcie: https://purohotel.pl/pl/warszawa/galeria

Hotel Puro, ul. Widok 9, Warszawa

Paca 40, Miejsce Aktywności Lokalnej

Zdjęcie: PACA40

To przestrzeń spotkań dla różnych ludzi i inicjatyw działających na rzecz społeczności Grochowa. Tutaj możecie usiąść na sofie, w sali konferencyjnej lub przy kuchni i popracować. PACA 40 prowadzone jest przez Stowarzyszenie Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL i współfinansowane jest ze środków m.st. Warszawy.

Zdjęcie: PACA40

Paca 40, Miejsce Aktywności Lokalnej, ul. Paca 40, Warszawa
otwarte: poniedziałek – środa 12:00 – 20:00, czwartek – sobota 10:00 – 18:00

Otwarta Pracownia Jazdów

Otwarta Pracownia to miejsce spotkań i dyskusji, prelekcji, koncertów, wystaw, a także pracy warsztatowo-projektowej społeczności akademickiej Wydziału Architektury PW. Na co dzień w domku funkcjonuje Współpracownia – otwarta przestrzeń do pracy w przyjaznej, domowej atmosferze (codziennie od 10 do 14 obowiązują tu godziny cichej pracy).

Otwarta Pracownia Jazdów, ul. Jazdów 3/6, Warszawa
Godziny otwarcia znajdziecie w kalendarzu pod tym linkiem.

Współpracownia Auchan Łomianki

coworking w Warszawie
Źródło zdjęcia: https://www.facebook.com/galerialomianki/posts/1128121717243512/

W podwarszawskich Łomiankach w Galerii Łomianki z myślą o mikroprzedsiębiorcach, freelancerach, a także wszystkich osobach poszukujących cichego miejsca do pracy powstało biuro coworkingowe.

Do dyspozycji klientów jest tu 90 mkw. powierzchni wyposażonej w biurka, krzesła oraz sprzęt biurowy, taki jak samoobsługowe ksero czy drukarka. Korzystanie z przestrzeni biurowej jest darmowe, natomiast za używanie sprzętu pobierana jest drobna opłata. W biurze dostępny jest również bezpłatny bezprzewodowy internet. LINK

Źródło zdjęcia: https://www.facebook.com/galerialomianki/posts/1128121717243512/

Współpracownia – Galeria Łomianki, ul. Brukowa 25, Łomianki
otwarte: poniedziałek – sobota 9:00 – 21:00, niedziela 9:30 – 20:00

Bielański Integrator Przedsiębiorczych

Niezależnie od tego czy szukacie inspiracji, wspólnika, czy macie dopiero wstępny pomysł na biznes lub macie już firmę i szukacie pomysłów na rozwój, skalowanie lub transformację swojego obecnego biznesu – to jest miejsce dla Was. Oprócz bezpłatnej przestrzeni do pracy, dostępu do Internetu, możliwości druku i aneksu kuchennego w którym można się napić kawy, Integrator to przede wszystkim miejsce spotkań, integracji, sieciowania się, wymiany wiedzy czy doświadczeń i inspiracji dla osób przedsiębiorczych z Bielan, i nie tylko. LINK

Bielański Integrator Przedsiębiorczych, Al,. Zjednoczenia 25

Strefa co-working Wola Park

Wygodne fotele i stoły, odpowiednie oświetlenie oraz sprzęty zapewnią komfortową pracę. Do Waszej dyspozycji pozostają bezpłatne Wi-Fi, ładowarki indukcyjne i tradycyjne oraz ekrany z wyjściem HDMI do wyświetlania prezentacji. W strefie coworkingu dostępna jest również drukarka, za pomocą której prosto z telefonu wydrukujecie potrzebne materiały. Bez kabli, pendrive’a czy sterowników. LINK

Strefa Co-working, Wola Park, przy klubie fitness Zdrofit, ul. Górczewska 124

Wawerski Integrator Przedsiębiorczości

Dzielnica Wawer m.st. Warszawy i Startup Academy łączą siły, by wspierać wawerskich przedsiębiorców oraz osoby aspirujące do założenia własnych biznesów. W tym celu stworzyły Wawerski Integrator Przedsiębiorczości, w którym mieszkańcy warszawskiego Wawra mogą bezpłatnie skorzystać z przestrzeni coworkingowej. 
Nowoczesne i w pełni wyposażone biurka w atrakcyjnej, klimatyzowanej przestrzeni coworkingowej, szansa na networking z innymi lokalnymi przedsiębiorcami, bezpłatny dostęp do internetu. LINK

Strefa Przedsiębiorczości, ul. Żegańska 1a (I piętro), Wawer
otwarte: poniedziałek-piątek, 8:00-16:00

Oczywiście zostaje jeszcze praca w kawiarni, dla tych którym niestraszny miejski gwar albo w publicznej bibliotece, jeśli cenicie sobie ciszę i spokój. Dajcie znać, które miejsca do pracy wybieracie najczęściej?

A TUTAJ znajdziecie najfajniejsze płatne biura coworkingowe.

Uważasz, że to, co robimy jest wartościowe? Chcesz więcej?
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia. 
Twój adres email jest u nas bezpieczny, a z listy powiadomień możesz się wypisać w każdej chwili.

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here