5 rzeczy, które możecie zrobić na Białołęce

0
1092
ciekawe zajęcia na Białołęce

Wydaje Wam się, że oferta zajęć dla dzieci i dorosłych niczym Was już nie zaskoczy? W tym wpisie mam dla Was kilka propozycji, które wcale nie są tak oczywiste. Oto ciekawe zajęcia na Białołęce, o których być może wcale nie wiedzieliście. Mam nadzieję, że Was zainteresują.

1.Urodziny według pomysłu solenizanta

Kto najlepiej wie, jakie urodziny zadowolą solenizanta? Oczywiście on sam. W Sali Sportu i Zabawy FIGLE możecie zrealizować urodziny według własnego pomysłu. Dziecko lubi zagadki detektywistyczne? Nie ma problemu. A może Waszą pociechę fascynuje  jakiś bohater filmowy? Wszystko da się zaaranżować. W dodatku dla uspokojenia swoich rodzicielskich sumień możecie wybrać opcję zdrowego menu ;).

Więcej informacji i szczegółowy cennik znajdziecie tu.

ciekawe zajęcia na Białołęce

2. Urodziny z Maszyno Robótkami

Kreatywne warsztaty z szycia. Dzieci własnoręcznie tworzą proste ozdoby i przytulanki na specjalnych maszynach do szycia (dla dzieci od 7 lat).

Polecamy:

3. Latino Solo

Coś dla nastolatek i ich mam, które chcą spędzić razem trochę czasu i jednocześnie popracować nad kondycją fizyczną. Głównym celem zajęć jest poprawienie wytrzymałości organizmu i wysmuklenie sylwetki. Na początku uczestnicy poznają  podstawowe figury tańców latynoamerykańskich. Z czasem zaczynają tańczyć coraz bardziej skomplikowane kombinacje wymagające już większej wytrzymałości. Cennik i terminy zajęć znajdziecie tu

4. Twoja figura – zajęcia fitness

Jeśli nie lubicie wielkich i zatłoczonych siłowni, na których odbywa się rewia mody i pokazowe prężenie mięśni, a szukacie dla siebie jakichś zajęć sportowych, to ta propozycja jest właśnie dla Was. Kameralne zajęcia dla pań , które chcą wyrzeźbić swoje ciało, spalić nadmiar tkanki tłuszczowej i poprawić samopoczucie a także dla mam, które chcą wrócić do formy po ciąży. Podczas zajęć wykorzystywane są gumy, piłki, stepy i ciężarki. Istnieje również możliwość zajęć indywidualnych pod okiem instruktora. Tutaj znajdziecie terminy i cennik zajęć.

5. Zumba dla dzieci

Dzieci potrzebują ruchu. Wszyscy o tym wiemy, ale jak zapewnić odpowiednią dawkę ruchu maluchom, które większość dnia spędzają w przedszkolu? Sprawa jest jeszcze trudniejsza w zimowe miesiące, kiedy wcześnie robi się ciemno i nie ma mowy o popołudniach spędzanych na placu zabaw. Zumba to trening, który zapewni dzieciom zabawę i ćwiczenia w tym samym czasie. Zajęcia uczą też szacunku, pracy zespołowej, odpowiedzialności i zaufania. a także  koordynacji ruchowej. Przeznaczone są dla dzieci od 5. roku życia. Terminy i cennik można znaleźć tu.

ciekawe zajęcia na Białołęce

Sala Sportu i Zabawy Figle

ul. Odkryta 64

Warszawa

Ten post powstał we współpracy z Salą Sportu i Zabawy FIGLE.

 

Uważasz, że to, co robimy jest wartościowe? Chcesz więcej?
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia. 
Twój adres email jest u nas bezpieczny, a z listy powiadomień możesz się wypisać w każdej chwili.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here