Zupa i drugie za 13 zł? Catering Warszawski karmi okolicę

0
438

Bardzo lubię wynajdywać i opisywać dla Was małe lokaliki, które nie specjalizują się w marketingu, nie mają budżetów na plakaty i reklamy, a które za cel stawiają sobie po prostu dobrze i tanio wykarmić okolicę. Taki jest Catering Warszawski.

Catering Warszawski to nic innego jak firma prowadząca stołówkę w jednym w mokotowskich liceów u zbiegu ul. Narbutta i Wiśniowej. Na całe szczęście, stołówka ta jest otwarta dla każdego z ulicy, a właściciele postanowili rozszerzyć ofertę również o catering.

Co tu dają?

W Cateringu Warszawskim menu jest zmienne. Właściciele publikują je codziennie na swojej stronie na Facebooku (klik). Przeważają tradycyjne dania polskie: spory wybór kotletów (schabowy, antrykot, bitki), pierogi, naleśniki itp. Codziennie podawane są również dwa rodzaje zup.

Polecamy:

A ceny?

Lepiej niż w barze mlecznym. Za schabowego z ziemniakami, kalafiorem oraz surówką z pomidorów zapłaciłam 13 zł, a małą, ale sycącą zupę dostałam gratis! Wszystko było bardzo dobre, a kotlet był specjalnie dla mnie smażony po zamówieniu. Żaden tam odgrzewany w mikrofali. Niskie ceny zatem nie wynikają z niskiej jakości, a raczej z lokalizacji. Poniżej macie menu z dnia moich odwiedzin. Naprawdę rewelacyjny stosunek jakości i ilości do ceny, prawda?

Podsumowanie

Catering Warszawski to idealne miejsce na codzienny, tradycyjny obiad. Wiadomo – na spotkanie biznesowe lepiej się tam nie umawiać, bo to jednak stołówka. Ale jeśli zależy Wam na jakościowym zaspokojeniu głodu, a nie na okolicznościach, to Catering Warszawski trafia w punkt.

Catering Warszawski
LXVIII L.O. im Tytusa Chałubińskiego
ul. Narbutta 31
(wejście dla klientów przez podwórko od strony Wiśniowej)

Uważasz, że to, co robimy jest wartościowe? Chcesz więcej?
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia. 
Twój adres email jest u nas bezpieczny, a z listy powiadomień możesz się wypisać w każdej chwili.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here