Białołęka bezpłatne wydarzenia

Mam nadzieję, że miło spędzacie święta. Jeśli już zastanawiacie się, co robić w nadchodzącym (trochę krótszym) tygodniu, to mam dla Was kilka propozycji. Chodźcie, zobaczcie, jakie bezpłatne atrakcje czekają na Was na Białołęce. 

wtorek, 3 kwietnia

Poranek teatralny z Białołęckim Ośrodkiem Kultury

W ramach kolejnej odsłony Teatralnych Poranków z Białołęckim Ośrodkiem Kultury do Galerii Północnej wraca lubiany przez dzieci Teatr O Rety. Tym razem aktorzy przeniosą małych widzów do leśnego świata dobrego gajowego Chrobotka w spektaklu lalkowym „Bajka o gajowym Chrobotku”.

Galeria Północna, poziom +1 (koło restauracji Kuchnia Marche), godz. 11.30

środa, 4 kwietnia

Polecamy:

Bliżej siebie – warsztaty Wiosenne Inspiracje

W ramach realizacji projektu „Bliżej siebie” z Budżetu Partycypacyjnego 2018 odbędzie się cykl trzygodzinnych warsztatów „Wiosenne inspiracje”. Tematem spotkań będzie malowanie akwareli oraz linoryt. Zapisy na warsztaty: bs@galeriabs.waw.pl lub telefonicznie pod nr tel. 513 055 876.

Galeria B.S., ul. Łazanowicka 18, godz. 18.00

czwartek, 5 kwietnia

Wychodzę z rodzicami – Kobiety Mafii

Seans filmowy dla rodziców w ramach cyklu Wychodze z rodzicami. Cykl jest przeznaczony dla dzieci w wieku 3-8 lat. Z propozycji mogą skorzystać bezpłatnie wszyscy rodzice i opiekunowie, którzy wykupili bilet na jedno z wydarzeń oznaczone hasłem „Wychodzę z rodzicami”.

Kino na BOKu, ul. Van Gogha 1, godz. 18.00

piątek, 6 kwietnia

Po sąsiedzku

W ramach realizacji projektu „Po sąsiedzku” z Budżetu Partycypacyjnego 2018 r. organizowane będą zajęcia dla osób dorosłych z wykonywania przedmiotów ozdobnych z koralików. Zapisy na warsztaty: e-mail:posasiedzku2018@gmail.com lub telefonicznie pod nr tel. 609 142 482.

3 Pokoje z Kuchnią, ul. Głębocka 84, godz. 17.30

Uważasz, że to, co robimy jest wartościowe? Chcesz więcej?
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia. 
Twój adres email jest u nas bezpieczny, a z listy powiadomień możesz się wypisać w każdej chwili.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here