Białołęcki Ośrodek Sportu ma 20 lat!

0
407

Dla mnie jest na Tarchominie od zawsze, bo był już, kiedy się tu przeprowadziłam. To tu zapisałam się na basen i na aerobik.

Nie było wtedy w okolicy żadnych siłowni (tak, tak, to bardzo odległe czasy) poza nieistniejącą już siłownią Markus, przy ulicy Antalla w budynku nad Domem Handlowym Tarchomin. Krótko przed moją przeprowadzką na Nowodwory głośno było jednak o jakiejś gangsterskiej strzelaninie na tej właśnie siłowni. Sami więc rozumiecie, że specjalnie mnie tam nie ciągnęło. Wybrałam zajęcia w Białołęckim Ośrodku Sportu. Od tego czasu wiele się na Białołęce zmieniło a Ośrodek bardzo poszerzył swoją działalność.

Białołęcki Ośrodek Sportu

Basen, Ścianka wspinaczkowa i całoroczne boisko

Oprócz pływalni i zajęć z aerobiku Białołęcki Ośrodek Sportu ma w swojej ofercie aqua aerobik, gabinet odnowy biologicznej, siłownię, zmodernizowaną podczas ostatnich wakacji ściankę wspinaczkową. Na zewnątrz są boiska i kort tenisowy a zimą działa lodowisko.  W czasie ostatniej zimy boisko przy ulicy Strumykowej zostało przykryte specjalnym balonem. Na powstałej dzięki temu hali pneumatycznej można grać w piłkę przez cały rok.

Białołęcki Ośrodek Sportu

Polecamy:

Bezpłatne zajęcia sportowe

Białołęcki Ośrodek Sportu poza wymienionymi obiektami i ofertą komercyjną ma także bezpłatne zajęcia dla seniorów (Senior Starszy – Sprawniejszy) i dla dzieci (Sportowa Strumykowa), organizuje też aktywności (zarówno indywidualne jak i dla grup zorganizowanych) dla dzieci z białołęckich szkół w ramach Zimy i Lata w Mieście.

W tym roku Białołęcki Ośrodek Sportu obchodzi swoje dwudzieste urodziny. Obchodzi je hucznie organizując imprezę pt. „20 atrakcji na 20-lecie Białołęckiego Ośrodka Sportu”. Świętowanie zaczęło się już 16 września, kiedy to został uruchomiony dla dzieci wodny tor przeszkód na basenie przy ulicy Światowida.

20 lat Białołęckiego Ośrodka Sportu

Między 16 a 22 września wszyscy chętni będą mogli skorzystać z promocji -80% na zakup usług Ośrodka. Główne obchody będą miały miejsce w sobotę 22 września od godziny 10.00 do 21.00 na terenie Białołęckiego Ośrodka Sportu przy ulicy Strumykowej 21. Każdy będzie mógł znaleźć dla siebie coś interesującego. Atrakcje dla najmłodszych to między innymi: konkursy sprawnościowe, wiązanie balonów, malowanie twarzy, wata cukrowa, popcorn i wiele innych. Na scenie, która zostanie rozstawiona na terenie parkingu  wystąpi Klaun Kluseczka. Następnie wszyscy będą mogli poczuć dreszczyk emocji oglądając popisy mistrza iluzji Dawida Wilczyńskiego. Spragnieni doznań artystycznych będą mogli podziwiać na scenie występy członków szkół tanecznych Top Art, Akademia Colors Dance i Egurrola Dance Studio.  O godzinie 9.00 rozpocznie się turniej piłki nożnej dla dorosłych.  Na równoległym boisku dla najmłodszych adeptów odbywać się będą gry bezwynikowe, na które zostaną zaproszone największe akademie z województwa Mazowieckiego. Będzie można również obejrzeć na żywo popisy gwiazd Freestyle Football Adriana Duszaka (Międzynarodowego Mistrza Niemiec) i Grzegorz Staśkiewicz.

O godzinie 17.30 zostanie rozegrany mecz – Reprezentacja Artystów Polskich kontra Reprezentacja Dzielnicy Warszawa Białołęka. Miłośnicy sportów walki będą mogli obejrzeć w akcji przedstawicieli Olympic Fight Club Białołęka, UKS Judo Lemur, karateków z Masters Dojo i zapaśników z UKS Talent Białołęka.

Zwieńczeniem obchodów będziekoncert Moniki Lewczuk gwiazdy młodego pokolenia znanej z takich przebojów jak: „Libre”, „Ty i Ja” czy „Brak tchu”. Poprzedzi ją występ instruktorki aerobiku BOS – Aurelii Krząkały, uczestniczki „Idola” która wykona kilka coverów znanych i lubianych artystów sceny muzycznej.

Szczegółowy harmonogram atrakcji znajdziecie tu.

Białołęcki Ośrodek Sportu

ul. Światowida 56 03-144 Warszawa 

ul. Strumykowa 21, 03-138 Warszawa

Uważasz, że to, co robimy jest wartościowe? Chcesz więcej?
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia. 
Twój adres email jest u nas bezpieczny, a z listy powiadomień możesz się wypisać w każdej chwili.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here