„The Art of Banksy. Without limits „ to pierwsza w Warszawie (i w Polsce) tak duża prezentacja twórczości tego tajemniczego i kontrowersyjnego artysty. Wcześniej pokazywana była m. in w Amsterdamie, Paryżu, Berlinie, Melbourne, Budapeszcie i Wiedniu. Możecie na niej zobaczyć ponad sto prac a także oryginalne eksponaty, fotografie i rzeźby. Część eksponatów zrekonstruowana jest przy użyciu szablonów stworzonych specjalnie na tę wystawę.

banksy w warszawie

W Centrum Praskim Koneser znalazły się najpopularniejsze graffiti, takie jak „Girl with Balloon”, „Bomb Hugger”, „Police Kids”, „Pulp Fiction” czy „Flower Thrower”.

Banksy to prawdopodobnie najbardziej znany i zarazem najbardziej tajemniczy artysta graffiti na świecie. 40-letni Brytyjczyk utrzymuje swoją tożsamość w tajemnicy, ale jego prace są znane na całym świecie. Podbija nie tylko ulice, ale też domy aukcyjne. Uważany jest za jednego z najcenniejszych współczesnych artystów.

banksy w warszawie

Większość wystaw nie jest przez niego autoryzowana ze względu na jego anonimowy status. Jednak nadal cieszą się dużą popularnością, o czym przekonałam się próbując zarezerwować bilet do Konesera.

banksy w warszawie

Polecamy:

Wystawa będzie otwarta
do 11 kwietnia 2021 r
od 23 kwietnia 2021 r. do 30 czerwca 2021

The Art of Baknsy. Without limits.
Centrum Praskie Koneser
Plac Konesera, Warszawa, LINK

Uważasz, że to, co robimy jest wartościowe? Chcesz więcej?
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia. 
Twój adres email jest u nas bezpieczny, a z listy powiadomień możesz się wypisać w każdej chwili.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here