Pisałam Wam niedawno o mojej i dzieciaków wyprawie do II Ogrodu Jordanowskiego. Nieopodal, bo na ulicy A. Odyńca, znajduje się bardzo ciekawa klubokawiarnia „Tam i z powrotem”. Ale uważajcie, wizyta w tym miejscu jest bardzo niebezpieczna! O tym za chwilę…

SAM_8710

Kafejka „Tam i z Powrotem” nie jest zbyt duża. Zajmuje typowy, mały lokalik w ciągu sklepów na ulicy Odyńca, bliżej Wołoskiej. Po wejściu zaskakuje swoją głębią, ponieważ jedno z pomieszczeń, które kiedyś prawdopodobnie było zapleczem, jest również do dyspozycji gości.

SAM_8700 SAM_8701

Polecamy:

Można usiąść tradycyjnie – przy stoliku, na wygodnej leżance, albo na mini hamaku.  

SAM_8707

„Tam i z powrotem” nie jest zwykłą kawiarnią. Owszem, dostaniesz tu pyszną kawę…

SAM_8697

fenomenalne ciasto…

SAM_8696

Oraz herbatę.

SAM_8698

Jednak nie to wyróżnia tę kafejkę spośród wielu, wielu innych. „Tam i z powrotem” to kawiarnia podróżnicza. Na ścianach wiszą pamiątki z różnych krańców świata, a na półkach znajdują się książki o wielkich wyprawach i najdalszych miejscach Ziemi.

SAM_8705

Kilka razy w tygodniu odbywają się tu pokazy zdjęć i filmów z podróży. Tych dalekich, ale też zupełnie bliskich. Niedawno na przykład, ich gośćmi byli autorzy bloga podróżniccy.com, który dostał tytuł bloga roku.
Ale pokaz zdjęć i filmów z podróży może tu zorganizować każdy. Wystarczy wcześniej skontaktować się z obsługą i przesłać kilka zdjęć oraz krótki opis wyprawy. TizP zajmie się promocją wydarzenia na ich stronie na Facebook’u.

SAM_8706

Co zatem jest w tym miejscu takie niebezpieczne?

Uważajcie, bo przebywanie w tym miejscu, oglądanie zdjęć i słuchanie opowieści o podróżach grozi mocnym zainspirowaniem się i myśleniem non-stop o urlopie. Objawy te utrzymują się nawet po opuszczeniu kawiarni! 🙂

SAM_8702

Strona kawiarni: http://www.tam-cafe.pl/kawiarnia/

Jeśli podobał Ci się ten wpis, zostaw kciuka.

[spider_facebook id=”1″]

Tam i Z Powrotem Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Uważasz, że to, co robimy jest wartościowe? Chcesz więcej?
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia. 
Twój adres email jest u nas bezpieczny, a z listy powiadomień możesz się wypisać w każdej chwili.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here